Yapmadığım bir şeyden dolayı imza toplayıp beni görevden atabilirler mi?

Ortada soruşturma olmadan kimse kimseye bir şey yapamaz. Ne attırması ya, darp raporu nerede? Bu insanlar her ne pislikse bulundukları yerin ağası konumundalar anlaşılan, müdür de seni göndermeye çalıştığına göre. Şikayetçi olabilirsin. Ama yerinde olsam bu yıl görevlendirmeyle giderim ama seneye çatır çatır dönerim. Bu manyaklar sana zarar veremez uzaktayken en azından

Hiç bir çekimle bir sıkıntım yok hatta hepsi ile Veli ziyaretleri yaptık güzel ayrıldık geçen sene. Ama işte bunlar hepsi birbirine uzaktan bir taraftan akraba. Yani veli profili biraz aşiret gibi tipler ondan çekiniyorum sizce adalet bana işler mi?
Adalet sana işler. Hakim de salak değil kim yalancı şahit kim değil bilir.
Korkma sakın.
Tanığın öyle aman aman bir etkisi yok.
Yavrum ben hukukçuyum bilip konuşuyorum. Aç davanı süründür şunları.
Ayrıca uzaklaştırma talep et. O tebligat gidince bak bakayım nasıl mum olurlar. Yalancı şahitlik suçtur. Olay sırasında orada olmadıklarını belirtir bilirkişi raporu gelir gps kayıtlarından görürler ebelerini

Depresyona girdim bugün baygınlık geçirdim. Kurumun kapısına gelip beni taciz ediyor kurumum hiç bir şey yapmıyor beni ordan alıyor ben sorunluymuşum gibi.
devlette hicbir mudur calisan memurunu korumuyor anladığım kadariyla. cok yakin arkadasim sosyal bir gorevde. zamaninda yaptigi islem yüzünden cok buyuk zarara giren adam elinde bicakla kurumu basmisti. tonla kufur edip nerede o xy, ben oz kardesimi bicakladim onu mu affedicem vs diyip tehdit etmisti. müdürü sadece kiza kafa izni verdi. hala ayni muhitte o adam ve benzeri insanlarla ilgilenmeye devam ediyor

İstismarcı müdürleri öğretmenleri bile tayin ile kurtarıyorlar. Tabi kıyas bile edilemez sizin konunuzla ancak sizin için bir sorun yaşanacağını düşünmüyorum umarım yaşamazsınız.

X