YAPAMADIM (negatif dogum hikayesi icerir)

burada negatif hiçbir şey göremedim ben... sagsalım bebeişin var annesıde sagsalım gerısı onemlı dgeıl...zaten bır sıkıntıda olmamıskı sen elınden gelenı yapmışsın daha ne...bukadar uzuntuye degermı nolacak yanı bende sezeryandan sonra 2 hafta yataktan kalkamadım cok acılar cektım.ama nasıp boyleymıs herkes normal doğuracak dıye bırsey yok...onemlı olan doğum degıl doğumdan sonrası...ona ıyı ve yeter bır anne olabilmek....ayrıca ılk bebek tacrubesızığınden olsa gerek herkes ılk senede kendını cok yetersız görür dert edecek seyler degıl herkes yaşıyor ...uzulmene degmez

Ne güzel sağlıkla doğmuş bebeğin. Rabbim size bağışlasın. Hayırlı ömürler versin. Geçti gitti. Şimdi bebeğini keyifle büyütmeye odaklan bence canım.

Kaderdasim benim, benim gibi normal beklerken zorunlu sezaryen olan arkadasim Ama farkeder mi, saglikli bir evladin oldu en guzeli bu. Cok sükür, artik senin de oglusun aramizda
Seni cok iyi anliyorum, benim de plasentam ayriliyordu zor yetistik hastaneye. O sanciyi senin kadar uzun tatmasam da, omrumden omur gitti diyebilirim.
Sen anneligi hakettin de oldun da, oglun cok sansli. Hic oyle dusunme.

Hayatımızda her şey planladığımız gibi gitmeyebiliyor WOLFROG bunu sen de biliyorsun.
Şu an hassassın, zorlu bir doğum yaşadığın ve her şey henüz çok taze olduğu için annelik duyguların yeterli değilmiş gibi geliyor sana, ama zamanla daha yoğunlaşacaktır.

Hayatının bir ilkini yaşıyorsun, yeni bir tecrübe aralığına terfi ediyorsun, tadına varmaya çalış.

Hayırlı olsun, sağlıkla, huzurla, analı babalı büyütün bebişinizi

O sancıyi cekemeyip annenin ölüm kalım hali ile acil sezeryan a alınıp sonrasinda aylarca kucagjna alamayip bebegiyle ilgilenemeyen süt veremeyen ve birdaha çocuk sahibi olamayacak anneler var. .lohusaligin verdiği psikoloji ile içinde çok buyutmusun zaman geçince daha iyi hissedip bebeginle güzel vakitler geçireceksiniz

Bende birsey oldu sandim yahu. Gecmis gecmiste kalmis..herseyin bir hayiri vardir..böylesi iyi olmus iste.
Ana odaklanin bebeginize sarilin koklayin. Olmus bitmis seye niye üzülüyorsunuz.. Yüreginizi ferah tutun fazla düsünmeyin bu günlerin tadini cikarin.

Çok geçmiş olsun . İstediğin gibi olmamış ama bazen ters gidebiliyor hayat . Önemli olan bebeğinin ve senin iyi olman sezeryan olmak bu kadar kötü değil üzme kendini .

Doğumunuz gayet normal görünüyor, sanırım internetteki mükemmel doğum paylaşımlarının etkisinde kalmışsınız, annenin makyajı bile bozulmadan gülerek müzik eşliğinde yaptığı doğumlar hep fantazi ve sanal, siz gerçeğini tecrübe etmişsiniz. Güle güle büyütün bebeğinizi.

Sen bilsen benim inadim yüzünden yavrumun başına neler geldi.
Hani demissinsin ya keşke biraz daha siksaydim dişimi. Ben sıktım ve şimdi diyorum ki neyin inadini yapmışım neden oluruna birakmamisim. ..
Senin bebegin sağlıkla gelmiş en azindan şükret bence.
Becerememisim diyorsun. Senin üstüne düşen sağlıklı bir doğum gerçekleştirmek bunun şekli semali önemli değil, onuda becermissin zaten.
Küçücük bir meleğin var şuan yanında, tadını çıkar bunlarla canını sıkma. .

Olur mu oyle sey WOLFROG
ne demek beceremedim yapamadim...hele de suclu gormek
ben 3 saate suni ile dogum yaptim da oldum oldum dirildim
acikligim 3 cm iken inletiyordum ortaligi
sen bunu tam 1 gun cektin...düşünemiyorum 1 gunu sancili gecirmek...ameliyat olmasi tabi ki seni zorlayacak...hic kolay degil...kac kere dogurdun bi kerede farkindamisin

kismet boyleymis sakin ha suclama kendini...elinden geleni yaptin...allah bagislasin bebegini♥♥♡♡

Bazen cok istedigimiz seyler olmaz.
Bebeğini güle güle büyüt,Allah'a şükür sağlıkla sıhhatle yanında ya artık ötesini düşünme.
Şuanda loğusalığında vermiş oldu yoğun duygularla böyle düşünüyorsun.bunları düşünmen bile mükemmel bir anne olduğunuzu gösteriyor.

Korkarak açtım konuyu inanın, bir şey oldu sandım, çok şükür sağlıkla dünyaya getirmişsiniz...
Beceremedim ne demek...? Yavrunuz da siz de sağlıklıymışsınız işte, bebeğinize bir kötülüğünüz de olmamış ki. Amaç onun sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi değil mi? Çok şükür bu gerçekleşmiş ya, gerisi boş...
Şu an hassassınız elbette, ondandır bu hissiyatınız. Geçeceğine inanıyorum. Umarım bu ruh halini de bir an önce atlatırsınız.
Yavrunuza da sağlıklı, uzun ve mutlu bir ömür dilerim

Tatlim neden negatif olsun ki dogum hikayen...
Bak masaallah saglikli bir sekilde dogmus bebegin...
Daha ne olsun...
Ayrica o yetememe duygusu cogu anne dogumdan sonra yasiyor uzulme...
Rabb'im anali babali buyutmenizi nasip etsin ♡

üzülme arkadaşım yav.
pişman olacak hiçbir şey yok.
sen ve bebeğin sağ ve sağlıklısınız ya önemli olan bu sonuçta.
elinden geleni yapmışsın ve artık tükenmişsin sonuçta yapacağın birşey yokmuş.
evladın yanında ya önemli olan o, boşver.
lohusalığın verdiği hassasiyetten de biraz böylesin bence.

Ben 1 gun ceksem sanciyi ölürdüm sanirim. İyi dayanmis mis gibi dogurmus bence.

Ufacik tefecik bi bayan degil misin sen Wolfrog? Onun icin normal dogum daha iyi diyerek bu kadar aciya katlanmissin sen ya, hala beceremedim dedigin kisim neresi?

Senin soyundan gelecek nesil, dunyanin son umudu deseler bile, ben bu normal dogum olayina cesaret edebilecegimi sanmam. Kaldiki senin ki gibi deneyim... Bunca yasadigin seye ragmen, hala ilk anlarinda onunla ilgilenemedim diye hayiflanman, senin ne kadar guzel bir anne olacaginin gostergesi bence.

Cekirdek ailenize neseli dolu gunler diliyorum.

ben korktum vallahi zor gecmis gercekten Allah bebeginide senide saglıklı bir bicimde cıkarmıs hastaneden buna sukretmelisin bence dogum sancısının cok oldugu soyleniyor bende bobrek sancıları cekiyorum acıları aynı deniyor gercekten cok acıtıyor.. Allah herkese kolay dogumlar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…