Yan Komşu

Bu cinsel ses olayları cidden sıktı artık. Bu insanlarda hiç utanma yok mu, hayır evde iki tane de çocukları var inanılır gibi değil.

Kızlar benim iki üst dairemde oturan hatun da böyle, bu yan komşu falan değil üzerimizde boş bir daire var , bunlar o dairenin üzerinde ve müthiş bir ses geliyor. Yani böyle kulak kabartınca duyulacak cinsten değil insanı uykusundan uyandıracak cinsten. Gece yarısı 4, sabah 7, öğlen 11 akşam 8 nasıl denk gelirse ama devamlı böyle. Konu sahibi arkadaşım konunu paylaşmış gibi oldum ama ben de ne yapacağımı bilmiyorum.Bana da bir fikir verin kızçeler.

Ben anlamadım. Adam mı böğürüyor, sadece kadını mı duyuyorsunuz. Farklı cevaplar vermişsin.

Ben olsam son ses ilahi açarım .. dalga geçme amaçlı yazmıyorum belki duyarda yaptığından utanirlar. Hatta bunla yetinmeyip ertesi gün kadının kapısını calarim. O bir vuruyorsa ben 5 vururum duvara
kapıya dayanırsa da polis çağırır, sikayetci olurum. Sizi kız başınıza sahipsiz sanmış herhalde.. yoneticiyi ve eşini çağırın adam tek gelmesin ona da laf ederler dinletin birgün sesleri.. insanda az utanma olur yahu ne biçim insanlar var

Artık 770 TL cezai sistemi var. Sessiz kalmayın.

Onlar utanmadan nasıl sessiz kalmıyorlarsa, sizinde kalmamanız gerekir. Ailelerinize açmaktan çekinmeyin gerekirse bir gün ailenizi eve davet edin. Hatta ailenizin evde olduğunu bilmeyecekler sizi evde yalnız bilsinler. Ailenizden biri kulak misafiri olursa o zaman artık ver elini şikayet.
O değilde herifin 4 saat böğürtleme şeyine takıldım mahsus yapıyorlardır emin olun.. sessiz kalmayın.

Bak canim hukuk okuyorsun ama neden kafan çalismiyor anlayamiyorum... Onlara farkettirmeden polis çagir... Girsin odana...! Her zaman nasil davraniyorsan öyle davran! Polis kendiside duyacagi için dogrudan bir tanigin olacak... Yada bunu yapamadin!!! Çek kayda!!! Sonuçta rahatsiz olan sensin!!! Ve senin su an elin kolun bagli olmadigi halde hiçbirsey yapmadan durdugun kabahat!!!
Ayrica bu gerizekalilar bunu size kasitli yapiyor, belkide tasinip gitmenizi istedikleri için yapiyorlar bunu!!!

Ayni durum bizde de vardi cok sukur buaralar yok. Alt katimizda devlette onemli sayilabilecek bir kademede calisan bekar bir adam yasiyor ve malesef ev sahibi. İlk tasindik 1 hafta birsey yok gibiydi fakat sonra gece 1 2 sabaha karsi 4? Sesleri anlatmamin imkani yok. İlk gece kadini boguyorlar sandim ve korkuyla uyandim. Ancak hicte oyle degilmis. Bu sekilde 2-3 hafta dayandik ve birgun asansore bindim. Yan komsunun kizi(30-35 yaslarinda)daha once tasinma arifesinde eve caya corbaya cagiran kisi yuzume bile bakmiyor. Neyse evlere dagiliyoruz annesi acti kapiyi bende cesaretimi topladim ve sordum sizde geceleri nahos sesler duyuyormusumuz diye. Kiz direk dondu ve dediki biz o sesler sizden geliyor saniyorduk. Dedim yok canim ne munasebet, yani az daha uzerimize kaliyordu. Hemen apartman gorevlisine iletttim durumu, o da yoneticiye aktarmis ve uyarmislar. Simdilik adam evde yok ama geri dondugunde isler ne olur bilemem. Diyecegim o ki bu adamin seslerini sizin yaptiginizi bile idda edebilir. Belki o daire icin tasinmasini istedigi birileride olabilir? Ya da direk teshirci bir pisliktir. Ama isin pesini birakmayin ve kanitlayin o seslerin oradan geldigini..ne kadar sinir bozucu oldugunu ceken bilir. Sabirlar diliyorum..

belki de ses onlardan gelmiyordur.
ben de ustkatimdan geliyor sandim mesela ama yan binanin ust katiymis meger.
onlar da ayni sesi duyup rahatsiz olmus olabilir. boyle bir ihtimal yok mu?

Kadin sizden kactiysa acaba baska bir daireden mi geliyor bu sesler diye dusundum...
Ustelik sikayet de etmisler.

Ya bir adim onde olmakicin aymazliga vuruyorlar ya da gercekten onlar da bu sesin kaynagini bilmiyorlar ve sizin gibi rahatsizlar.

Aranizdan birinin ailesi olay cikartmadan destek olabilecek insanlarsa oncelikle haber verin.

Bencede çok mantıklı ilahiyi duyar duymaz tabi azıcık maneviyatları varsa zevkleri kaçar susarlar zaten şikayette ederlerse sizin sesinizi dinleyeceğimize ilahi dinlemeyi tercih ediyoruz dersin

Bence oyle edepsiz insanlarla ugrasilmaaz başınıza is alırsınız valla en dip oda varsa oraya geç yoksada adama bulasma yani

aynen öyle .Ya da olaya başladıkları an polisi ara.Zaten 3 dakikada geliyorlar .Caydırıcı olur .

Sesleri kayıt altına alın. Bakalım kim daha çok ses yapıyormuş. Görsünler.

Ne biçim insanlar yahu. Evde çocuklarıda duyuyordur bu sesleri muhakkak siz duyuyorsaniz.
Hocanizla tekrar konuşsanız belki bir yol gosterir.
Kolaylıklar dilerim.

ah tatlım benimde başıma aynı şey geldi hatta kapımıza polisler dayandı anlatmıyım şimdi uzun olur kısaca benim manyak komşum bir gün kapıyı açıp bize o..pular diye bağırdı yani o kadar ileri gitmişti üstüne bir de polisleri çağırmış hakkınızda şikayet var dediler bende madem öyle bende şikayetçiyim hakaret etti dedim karakola gittik hakaret davası açacağımı duyunca şoka girdi ödü koptu orada komiser orta yolu buldu kimse birbirinden şikayetçi olmadı geri evlere geldik aradan 3 gün geçti sabah okula gidiyordum bir baktım taşınıyorlar o yüzden sabret eline kanıtlar biriktir ses ve kamera kaydı şahitler herşeyin hazır olsun unutma her an kullanabilirsin

sizi kız başınıza görüp eziyet etmeye çalışıyor. psikopat adam belli. ben size üzülmemin yanı sıra o adamın eşine ve çocuklarına üzüldüm böyle bir insanı idare etmek zorundalar. bence direk savcılığa gidin ayrıca baban falan gelsin bir görünsün arada sırada biraz sahipsiz olmadığnı anlasınlar

bence de evde video çekin arkadaşlarla takılıyormuşsunuz gibi sonra çıkan manyakça sesleri de video almış olur.

ne mide bulandırıcı adamlar var ya tiksinç insan.hadi kendisi utanmıyo da karısıda mı utanmıyo,bi de 2-3 saat devam ediyormiş o sesler yuh

yapılacak şeyler ya taşınacaksınız ki bu sizi masrafa sokar ya şikayet edeceksiniz bu da adam manyakmış ters tepebilir ya da karısıyla konuşacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…