Yalnızlık

Nette nasıl çevremde olan kişilerle tanışabikitm
Ben mesela üniversite okurken benim okulumdaki kişilerle takiplesirdim. Benimle görüşmek isteyen birileri oldu ama birinin yalanını yakaladım, birinin başka bir şeyini yakaladım vs çok dikkat etmelisin. Sen de şehrindeki memurlarla tanışabilirsin ama çok dikkat et.

Çok yanlış düşünüyorsun elinde gül gibi mesleğin var.

özendiğin o evli insanların çoğu şuan kocasından aylık 1000 lira harçlık bile alamıyor. çoğu kocasına bağımlı. işin olduğuna şükret evlenmeyi pembe bulutlar üzerinde koşulan, mükemmel bir şey gibi hayal etme kardeşim. ben evli biri olarak söylüyorum bunu.

annem daha 26 yaşındasın ya ne olur böyle düşünme. o yaşlarıma dönebilsem kendime bir tokat atar kendine gel şu üzüldüğün şeylere değmeyecek çünkü sen daha çok küçüksün önünde kocaman bir hayat var derdim. sonrada sarılırdım sen bir gün çok mutlu olacaksın derdim.

Nasibin er geç seni bulur Allaha dua et ki sana senin gibi birini nasip etsin,anlasabilecegin yani.

Ömür boyu hiç sevilmemek??? Bu kanıya nerden vardın anlamadım. Birkaç iliski kötü gitti diye tüm hayat öyle geçecek değil ayrıca evlenenlerin hepsinin mutlu olup olmadığı da kesin değil kişisel gelişimine sporuna zaman ayır bu duyguları uzaklaştır kendinden ilişkiye bu kadar anlam yükleme

Elimde değil

Ciddi ilişki sevilmek istiyorum

Ciddi ilişki sevilmek istiyoru
karşıma kimse çıkmıyor hep yalan dolan tiplerle sınandım umudum kalmadı seçilip sevileceğime

Hayvan konuları dışında 2. en sevmediğim konu sanırım. 26 yaşında birinin böyle düşünebilmesi beni çok şaşırtıyor. Ergenken 30lar bize çok büyük gözükürdü evet ama 26 yaşındayken hala öyle gözükmesi çok ilginç. Sürekli kötü ilişkiler yaşayıp olmuyor deseniz anlarım ama herkes evleniyor ben kaldım deyince olmuyor kanımca. Yalnızsanız, bundan dertliyseniz ona uygun ortam araştırın. Kurslara, gezilere gidin. Size göre uygunsa aile ya da arkadaş tanıştırmalarına bakın. Lütfen bakış açınızı da genişletin. 26 yaşındasınız ya

Aday yok yok mu birisi soruları mahvediyor

Canim benim son cumlen oyle naifki. Bak malesef artik evlilik yaşı ilerledi. Belki senin cevrendekilere erken nasip olmustur ama en yakin ornek benim kardesim. 30 küsür yaşında hala bekar hatta 3 sene sonra 40. Kuzenim yine ayni yaslarda vede bekar. Sen daha cok gencsin. Nasip kısmetin belkide cok yakındır bilemezsin, dert etme, dua et yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…