Yalnızlık

milletin konu açtığı yalnızlık uzun aylar hatta yillar süren yalnızlık. senin katildigin "evet evet bende" dedigin yalnizlik birkac günlük bir yalnızlık
Evet orası öyle.bende de sıkıntı var.biraz boş kalsam hemen bu psikolojiye giriyorum.

Kısmetsiz insanların olduğuna katılıyorum ama 30 larla arada fark olduğunu düşünmüyorum.bir de dediğin gibi sanki o kısmetler bir köşede durup bekleyecekti bilmem kim 30 yaşına gelsin de evlenelim diye.

Ya bi insanın 26 yaşına kadar nasıl hiç sevgilisi olmaz flörtü olmaz hiç mi birisi dikkatini çekmedi hiç mi birinin dikkatini çekmedin. Memursun bir de kimse şununla tanış demiyorlar mı. Benim çalıştığım yerdeki iş arkadaşlarım hep bundan şikayet ediyor mesela sürekli şununla tanış bununla tanış diyorlar diye. Acaba asık suratlı ters biri misiniz

Bazı çevrelerde hiç öyle muhabbetler yok.4 senedir çalışıyorum.bana da kimse onunla bununla taniştıralım demedi.sevgilisi olmuştur belki adam gibisi olmamış diyor.

Bazı çevrelerde hiç öyle muhabbetler yok.4 senedir çalışıyorum.bana da kimse onunla bununla taniştıralım demedi.
Belki size kefil olamıyorlardır herkese diyemezler zaten. Ben çok denk geliyorum bu muhabbetlere valla. Herkes çok meraklı eşleştirmeye.

Hep daha fazlasını istiyorum galiba.birkqç günden fazla boş geçmek istemiyorum.
Sen neden evlenmen istiyorsun hic anlam veremiyorum. Evlilik senin yasam tarzina uygun degil ki. Neyine ozeniyorsun bunun? Evlilik demek tek eslilik demek, sadakat demek, yeri geldiginde dert demek; baskasinin derdini dert edinmek demek. Sen bunlari istedigine emin misin?

Ben güleryüzlü hayat dolu biriyim ama yine de olmuyor. Bazen şans insanın yüzüne gülmeyebiliyor.

Adım atan da oldu benim attığım da. Benim attıklarım beni istemedi. Bana adım atanlar içinden de henüz istediğim gibi birisi çıkmadı karşıma maalesef.
Anlıyorum ben fazla flörtöz biriyim sanırım çünkü ilişkimin olmadığı bir dönem yok herhalde çocukluktan beri sürekli birilerine aşık oluyorum kreşte bile aşıktım ya sürekli anlatır dururdum o çocuğu. mahkemelik olacağım rezil rüsva olduğum bir ilişkim bitmişti aşırı travmatik çok ağladım bir daha erkek mi asla istemem benden uzak dedikten 1.5 ay sonra şimdiki eşimle tanıştım. Evlilik şart değil de romantik ilişki bence ihtiyaç. Dating appten tanışıp evlenen arkadaşlarım oldu nasip nerede bilinmez

Bu biraz da kisilikle alakalı Ben de çok istiyorum birinin olmasını ama bu sene sinav telaşından her şeyi unuttum Ama internetten çıkan kisilere de şans verecegim ben de

Sevgili nerden bulcam

20 li yaşlarda bu kadar başarısızım 30 lardan hiç umudum yok 30 dan sonra evde kaldın laflarını duymamak için tayin alıp uzak yerlere göç edecem memleketimden bi daha gelmemek üzere keşke atanmak vs yerine aşkta yüzüm gülseydi bi kere gerçek sevilip banada çiçek alınsaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…