Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

Canım tokat yapicam diye canını acitma sakın. 10-15 tane hafif yuvarlak hareketlerile yap :))

Kızlaar gelişme olursa söyleyin. Ben gelişmeleri yazdım. Eğer hem bu şekilde hem de başka yöntemlerle büyüten vrsa da yazsıın

sen eceline susamisin....
kazen gelsinde senin derdine derman olsun.....

ayyyy bi sapığımız eksikti.

kadın rolü yapan erkekleri gördüm de böylesini ilk defa görüyorum.

Canım telkin nee bn blmiorum nasıl yapılıoo ??
Yağlar derkn nasıl yağ mesela günde kaçkere yapmalıyızz kızlar cvp verin ltfenn ? :)

Canım telkin nee bn blmiorum nasıl yapılıoo ??
Yağlar derkn nasıl yağ mesela günde kaçkere yapmalıyızz kızlar cvp verin ltfenn ? :)

Telkin ile ilgili konu başlığı var canım ilk sayfada bakabilirsin
Ve de yağlara gelince corekotu yağı kullandım ve cok iyi etkisi oldu yalnızca kıllanma arttı diye bıraktım .
Eger masajla ilgileniyorsan benim açtığım diğer konulara bakabilirsin. :)

Canım şimdi bizim pc"yi ailedeki herkes kullanıo snra telkin videosunu fln görürler ayıp olur...
Masaj yapmayı dşnüorum hergün yapcam zeytinyağı olur mu saf zeytnyağıı... ?
Keşke annemin sözünü dnleseydm de o styeni takmasaydmm ouff yaa ouff (

Bak canım video değil bir ses piano gibi.
Masaja gelince zeytinyağıyla yapılan bir masaj hayatımda hiç duymadım. Bebe yağını duydum ama onu duymadım. Eğer öğenmek istiyorsan konu topiği açarak öğrenebilirsin
Evde sütyensiz gezerim sütyensiz yatarım. Yalnızca dışarı çıkarken takarım keşke sen de rahat bıraksaydın canım

VaLLa artık başLadm masaj yapmaya Allah snumuzu hayır etsn..
ByrLer inş.
Kesn büyüyeceğinden emnmsnz ?
Yaa bnkiLer bayağı kçük yani...? Msneniz fLan varmı ? ekLeyn ordan rhat rahat knuşaLım brada herşeyi anLatamıyorumdaa ?
saygıLar..d

Anladığım kadarıyla yaşın küçük tatlım sen spor falan yapsan? Yani bunu şiddetle tavsiye ediyorum ileride çok pişman olabilirsin benim gibi :26: Voleybol falan oyna ne bileyim geç kalmış sayılmazsın ki sen daha yeni gelişiyosun. Benimse gelişimim durmak üzere

Masaj kötü bir şey değil zaten başlaman iyi olmuş .
Ben buraya büyüklüğüne kadar birçok şeyi yazdım neler yaptığımı vs.
Msn adresimi eğer hala yazdıklarımdan anlamadiysan ozelden daha sonra atarım canım.
Yalnızca yaşın daha küçük takma bu kadar derim :)

Tabi kol un daha önde oldugu sporlar yani tenis voleybol sporları kas yaptırıyor ve genellikle daha dolgun oluyor onlarınki . Ben de öneririm

ben masaja başladım ve 6 gündür yapıyorum aynadan bakınca hiçbir fark yok yalnızca yaptıktan sonra dolgunluk oluyor okadar. ölçtüm sanırım 1 cm falan artış vardı ama bilemiyorum yinede sabırla devam edeceğim ..

Canım sen istikrarlı bir şekilde devam et. Değil 6 gün ben 6 ay sonunda 4 cm büyüdüğünü fark ettim :))

Bende 2.günüm masajda bakalım nasıl sonuç alıcam :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…