Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

Canım tokat yapicam diye canını acitma sakın. 10-15 tane hafif yuvarlak hareketlerile yap :))

Kızlaar gelişme olursa söyleyin. Ben gelişmeleri yazdım. Eğer hem bu şekilde hem de başka yöntemlerle büyüten vrsa da yazsıın :KK34:

banyoda mastürbasyon yaparken oyanşırsanız da büyüyo ben ikizlerme aşığım evde yalnızım evde çıplak geziom evin heryrine boşalmışım baktımda iğrenç ama kacnızla ex yaparken yarrağını ikizlerin ortasına alın o zamanda çok büyüyo büyük göğüs yaşasınnn

sen eceline susamisin....
kazen gelsinde senin derdine derman olsun.....

ayyyy bi sapığımız eksikti. :KK9::KK9::KK9:

kadın rolü yapan erkekleri gördüm de böylesini ilk defa görüyorum.

Canım telkin nee bn blmiorum nasıl yapılıoo ??
Yağlar derkn nasıl yağ mesela günde kaçkere yapmalıyızz kızlar cvp verin ltfenn ? :)

Canım telkin nee bn blmiorum nasıl yapılıoo ??
Yağlar derkn nasıl yağ mesela günde kaçkere yapmalıyızz kızlar cvp verin ltfenn ? :)

Telkin ile ilgili konu başlığı var canım ilk sayfada bakabilirsin :KK1:
Ve de yağlara gelince corekotu yağı kullandım ve cok iyi etkisi oldu yalnızca kıllanma arttı diye bıraktım .
Eger masajla ilgileniyorsan benim açtığım diğer konulara bakabilirsin. :)

Canım şimdi bizim pc"yi ailedeki herkes kullanıo snra telkin videosunu fln görürler ayıp olur...
Masaj yapmayı dşnüorum hergün yapcam zeytinyağı olur mu saf zeytnyağıı... ?
Keşke annemin sözünü dnleseydm de o styeni takmasaydmm ouff yaa ouff :KK43:(

Canım şimdi bizim pc"yi ailedeki herkes kullanıo snra telkin videosunu fln görürler ayıp olur...
Masaj yapmayı dşnüorum hergün yapcam zeytinyağı olur mu saf zeytnyağıı... ?
Keşke annemin sözünü dnleseydm de o styeni takmasaydmm ouff yaa ouff :KK43:(

Bak canım video değil bir ses piano gibi.
Masaja gelince zeytinyağıyla yapılan bir masaj hayatımda hiç duymadım. Bebe yağını duydum ama onu duymadım. Eğer öğenmek istiyorsan konu topiği açarak öğrenebilirsin :KK34:
Evde sütyensiz gezerim sütyensiz yatarım. Yalnızca dışarı çıkarken takarım keşke sen de rahat bıraksaydın canım :KK31:

VaLLa artık başLadm masaj yapmaya Allah snumuzu hayır etsn..:KK70:
ByrLer inş.
Kesn büyüyeceğinden emnmsnz ?
Yaa bnkiLer bayağı kçük yani...? Msneniz fLan varmı ? ekLeyn ordan rhat rahat knuşaLım brada herşeyi anLatamıyorumdaa ?
saygıLar..d

ByrLer inş.
Yaa bnkiLer bayağı kçük yani...? Msneniz fLan varmı ? ekLeyn ordan rhat rahat knuşaLım brada herşeyi anLatamıyorumdaa ?
saygıLar..d

Anladığım kadarıyla yaşın küçük tatlım sen spor falan yapsan? Yani bunu şiddetle tavsiye ediyorum ileride çok pişman olabilirsin benim gibi :26: Voleybol falan oyna ne bileyim geç kalmış sayılmazsın ki sen daha yeni gelişiyosun. Benimse gelişimim durmak üzere :KK14:

ByrLer inş.
saygıLar..d

Masaj kötü bir şey değil zaten başlaman iyi olmuş .
Ben buraya büyüklüğüne kadar birçok şeyi yazdım neler yaptığımı vs.
Msn adresimi eğer hala yazdıklarımdan anlamadiysan ozelden daha sonra atarım canım.
Yalnızca yaşın daha küçük takma bu kadar derim :)

Anladığım kadarıyla yaşın küçük tatlım sen spor falan yapsan? Yani bunu şiddetle tavsiye ediyorum ileride çok pişman olabilirsin benim gibi :26: Voleybol falan oyna ne bileyim geç kalmış sayılmazsın ki sen daha yeni gelişiyosun. Benimse gelişimim durmak üzere :KK14:

Tabi kol un daha önde oldugu sporlar yani tenis voleybol sporları kas yaptırıyor ve genellikle daha dolgun oluyor onlarınki . Ben de öneririm

ben masaja başladım ve 6 gündür yapıyorum aynadan bakınca hiçbir fark yok yalnızca yaptıktan sonra dolgunluk oluyor okadar. ölçtüm sanırım 1 cm falan artış vardı ama bilemiyorum yinede sabırla devam edeceğim ..

ben masaja başladım ve 6 gündür yapıyorum aynadan bakınca hiçbir fark yok yalnızca yaptıktan sonra dolgunluk oluyor okadar. ölçtüm sanırım 1 cm falan artış vardı ama bilemiyorum yinede sabırla devam edeceğim ..

Canım sen istikrarlı bir şekilde devam et. Değil 6 gün ben 6 ay sonunda 4 cm büyüdüğünü fark ettim :))

X