Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

ben masajin sadece sIklastirmak icin iyi oldugunu biliyordum :KK1:
ama denicem yöntemlerini cnm ayrica soguk su meselesi bana göre degil :KK19: hemen hasta olurum

ayy ne güzel boyunda uzamış ben 14 yaşından beri aynı boydayımm:) senmiydin boyum uzun diye göğsüm küçük görünüyo diyen hatırlayamadım.sen şimdi kaç beden sutyen kullanıyosun ay çok soru soruyorumm

80 B kullanıyorum. Alt 83 cm üst ölçü 94.5
Sorma yüzüyorum da o yüzden boy atıyorum yüzmeyi bıraktım ama adha fazla uzarm da vücudum erkekleşir diye :KK51: :KK31:

80 B kullanıyorum. Alt 83 cm üst ölçü 94.5
Sorma yüzüyorum da o yüzden boy atıyorum yüzmeyi bıraktım ama adha fazla uzarm da vücudum erkekleşir diye :KK51: :KK31:

ay ben anlamıyorum sutyenden ilk aldığım sutyeni kullanıyorum hala 6 yıl öncekini heheheh .dolgusuz 80 dimi o zaman baya büyümüş demi 4 cm yazmıştın ama onun da ne kadar olduğunu hayal edemiyorumki anlamıyorumm:) sen hem masaj hemde diğer yerde yazdığın hareketleri yapıyodun dimi canım başka bişey yapmadın

Adresini verdiğiniz videoyu izleyemedim ben, youtube'a girip izleyin diyordu orada da sign in çıktı. Ben mi beceremedim anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

ay ben anlamıyorum sutyenden ilk aldığım sutyeni kullanıyorum hala 6 yıl öncekini heheheh .dolgusuz 80 dimi o zaman baya büyümüş demi 4 cm yazmıştın ama onun da ne kadar olduğunu hayal edemiyorumki anlamıyorumm:) sen hem masaj hemde diğer yerde yazdığın hareketleri yapıyodun dimi canım başka bişey yapmadın

Evet canım 5 gün telkin yaptım faydası olmadı onun dışında sadece kendi yaptıklarım.
:KK9:

ben de başlıorum masaja hadi hayırlısıııııııııııııı :KK70: kilolu bi hatun olup da göğüslerinin minnacık olması kadar kötü bi durum yok. azcık avuca fln gelselermiş nolurmuş ki???? :KK43: benim bir arkadaşımın da minnakmış göğüsleri, masaj demeyelim ama sevgilisiyle düzenli cinsel ilişkileri olduktan sonra büyümeye başlamış (yani evlenen hatunlarda da olduğu üzeere) baya bir büyüktü yani. inşallah masaj etkisini gösterir de az da olsa büyürler yaaa. saol minasrcımmmm bir hafta sonra gelişmeyi yazcam:)

ben de başlıorum masaja hadi hayırlısıııııııııııııı :KK70: kilolu bi hatun olup da göğüslerinin minnacık olması kadar kötü bi durum yok. azcık avuca fln gelselermiş nolurmuş ki???? :KK43: benim bir arkadaşımın da minnakmış göğüsleri, masaj demeyelim ama sevgilisiyle düzenli cinsel ilişkileri olduktan sonra büyümeye başlamış (yani evlenen hatunlarda da olduğu üzeere) baya bir büyüktü yani. inşallah masaj etkisini gösterir de az da olsa büyürler yaaa. saol minasrcımmmm bir hafta sonra gelişmeyi yazcam:)

Sen de masaja başlayanlar listesine girdin hadi bakalım :KK54:
Oynanıca büyüyor yahu :KK1: düzenli oynanınca da kalıyor öyle :KK76:
Önemli değil canım beniim hadi hayırlısı :KK51:

Kızlar 75 kullanıyordum 1,5 ay öncesine kadar artık 80 kullanıyorum herhangi bir kilo alışı da olmadı hatta verdim diyebilirim.
Banyodayken soğuk suyla masaj yapıyorum 3-4 dk banyodan sonra da bebek yağıyla masaj yapıyorum yanlış hatırlamıyorsam temmuzun başından beri uyguluyorum.
Gözle görülür değişiklik var farkediliyor yani. Yaşım 18 hep 75 kullanıyodum masajlardan mı büyüdü yaştan mı bilemem ama devam edeceğim.

masaj kesinlikle etkili ayrıca dik durmasınıda sağlıyo. şöyle söyliyim benim ailemde büyük göğüslü ve dik göğüslü kimse yok. gençliğinde büyük olanlar var ama şimdi pörsümüş tabi :KK52: ve benim göğüslerim (maşallah barikallah) dik ve büyüktür. duşta bile masaj yapar gibi temizlerim göğüslerimi hep yukarı doğru masaj yaparım kremlerim

canım masajı bıraktığında eski haline dönmez dimi? ya da sen ara verdin mi hiç? :)

Daha önce de söylediğim gibi sınav zamanı biraz aksadı. Ama duş alırken soğuk sıcak su.masajini hep yaptım. Yazın her gün yapıyorum.
Boyum yaklask 3cm uzadı dolgunluk duruyor ama vücuda göre küçük kaldı yine :KK17:

Daha önce de söylediğim gibi sınav zamanı biraz aksadı. Ama duş alırken soğuk sıcak su.masajini hep yaptım. Yazın her gün yapıyorum.
Boyum yaklask 3cm uzadı dolgunluk duruyor ama vücuda göre küçük kaldı yine :KK17:

Benimde boyum 1.72 göğüs altı 73,5 göğüs çevresi 82. Ama şu da var ki henüz 16 yaşımı doldurmadım daha aralıkta doluyo. Ve bu göğüs konusuna taktım kafayı Kate Upton'ı çok beğeniyorum onun gibi istiyorum yani.. :KK70: Yine de boyum uzun olduğu için büyüse de küçük durmasından korkuyorum :KK43: Ama yazdıkların cesaret verdi zaten sıcak-soğuk masajina başlamıştım egzersize de başlamayı düşünüyorum. Teşekkürler tatlım :)

masaj işe yarayabilir ama bende daha sonradan sarkıttığını duymuştum o yüzden cesaret edemiyorum pek.

Benimde boyum 1.72 göğüs altı 73,5 göğüs çevresi 82. Ama şu da var ki henüz 16 yaşımı doldurmadım daha aralıkta doluyo. Ve bu göğüs konusuna taktım kafayı Kate Upton'ı çok beğeniyorum onun gibi istiyorum yani.. :KK70: Yine de boyum uzun olduğu için büyüse de küçük durmasından korkuyorum :KK43: Ama yazdıkların cesaret verdi zaten sıcak-soğuk masajina başlamıştım egzersize de başlamayı düşünüyorum. Teşekkürler tatlım :)

Önemli değil canım sen bir başla işe yrar mutlaka :KK1:
Boyun uzun olması lötü bir şey. Bendeki göğsü 1.60daki brine koysak güzel olur. Senden 1cm uzunum ve daha kısa duruyor yani inan bu sinir bozucu :KK47:

X