Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

aynen ya şükretmemiz lazım hiç olmayanlar var meme kanseri olup aldıranlar var. 18 yaşındayım...

Çok sükür:KK1: lise ögrencisimisin canım:KK19: senin yaşındayken ben takmazdm gögüslerimi zaten ideal sayılırdı, yaş ve yaşananlardan sonra taktım kafaya:KK1: seninde koydugun resimdeki gibilerse gayet güzel bence:KK16: takma kafana bu yaşta böyle şeyleri:KK19:

Çok sükür:KK1: lise ögrencisimisin canım:KK19: senin yaşındayken ben takmazdm gögüslerimi zaten ideal sayılırdı, yaş ve yaşananlardan sonra taktım kafaya:KK1: seninde koydugun resimdeki gibilerse gayet güzel bence:KK16: takma kafana bu yaşta böyle şeyleri:KK19:

Yaa öyle aslında bende takmıyodum ama sevgilim işte okul bitince 2 seneye evleniriz felan diye hayaller kurmaya başlayınca takıyor insan :)

Yaa öyle aslında bende takmıyodum ama sevgilim işte okul bitince 2 seneye evleniriz felan diye hayaller kurmaya başlayınca takıyor insan :)
hayırlısı olsun canımbenim, ama kücük gögsun en iyi avantajı hamile kalırsın çocuk emzirirsın ve asla sarkmazlar :KK1:böyle bi sorun yaşamazsn buda bizler icin en iyi avantaj aslında :KK31:

eşim büyük gögüsten nefret eder, halinden gayet memnun aslında, ben takıntı yapıorum sadece:KK53:

Allah muhabbetinizi arttırsın :KK70: :KK70: öyle bir eşin olduğu için şükretmelisin gözü büyük göğüslere kaymaz çünküü :KK1:
SLM kizlar :)

bende yaptim demin masaj kan dolasimi hizlandigi icin direk bi sismemi desem artik sisti yani devamli yapinca ise yarayacagini dusunuyorum :KK24:

Zaten kendine güven önemli önce insan inanmalı ve kafadaa bitirmelii :KK51:

Allah muhabbetinizi arttırsın :KK70: :KK70: öyle bir eşin olduğu için şükretmelisin gözü büyük göğüslere kaymaz çünküü :KK1:

Zaten kendine güven önemli önce insan inanmalı ve kafadaa bitirmelii :KK51:

evet canım haklısın, çok şükür ama elde degil işte bazen çok takıyorum kafama ya :KK31:

Benim göğsümden yaklaşık 3 ay önce bir ur alındı. (Sağ göğsümün sağ üst tarafında, koltuk altına yakın bir yerde) 2.5 cm lik bir bıçak izim var. Hiç bir şekilde acı hissetmiyorum, bu masajları yaparsam bir zararı dokunur mu acaba?

Benim göğsümden yaklaşık 3 ay önce bir ur alındı. (Sağ göğsümün sağ üst tarafında, koltuk altına yakın bir yerde) 2.5 cm lik bir bıçak izim var. Hiç bir şekilde acı hissetmiyorum, bu masajları yaparsam bir zararı dokunur mu acaba?

bence daha erken. eğer ur oluşmuşsa bence o bölgeyle fazla oynama :KK20: . masajın bir zararı yok ama :KK1: BENİM FİKRİM masajı yapsan bile oraya çörekotu yğı vs sürme :) tabi doktor bilir :)

Bu arada söylemeden edemedim telkine başladım günde 4 saat dinliyorum büyümesi için ve dolgunlaşmayı farkettim haberiniz olsu:KK1: :KK3:

X