Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yalnızca masaj yaptım ve gelişme oldu!

http://galeri4.uludagsozluk.com/118/küçük-göğüs_175409.jpg

kızlar benim de göğsüm şu boyutta felan dik ama böyle şekli fena değil yani nasıl ki :///

siz buna küçük mü diyorsunuz ya atlıyım intihar edeyim ben en iyisi, kesinlikle ideal boyutta, yalnız çok ayrık olduğu için küçük gibi algılamış olabilirsiniz. tabi bu fizikteki biri için ideal ki ben de bu kadar zayıf olduğum için tek istediğim bu boyuta varabilmek:'((((

Kusura bakmayin ama ben inanmiyorum, koskoca TIP ve Plastik Cerrahi denilen birsey var... Bu sekilde buyuyecek olsa kimse bicak altina yatmazdi, doktorlarda ameliyat yapmaz masaj yapmayi salik verirlerdi. Ben konu sahibinin kafa buldugunu dusunuyorum.Lutfen bir doktora gidin illaki estetikci olmasi gerekmez. Yillarini tipa adamis bu insanlara masajla gogus buyur mu diye sorun? Elbette cevap hayir olacak. Gogusun masajla buyudugu nerde duyulmus yahu. Ben kilo aldigimda buyur kilo verince kuculur cok normal cunku vucut agirligi ona gore artar. Konu sahibide buyudugunu iddia ediyorsa madem makaleler yazsin,kitap yazin, estetik cerrahiye cepe alsin, olmadi fotosunu koysun nasilsa ortada kanit yok nasil inanabilriiz? Erkekler arasinda da yok minciklanan kadinin gogusleri buyuk olur gibi sacma bir dusunce var...Guya gogusler elelnince buyurmus. Tabi ya mincikla mincikla , masaj yap buyusun olmadi tokatla. Kadinlar klubunde boyle sacma bir konu acildigina inanamiyorum.Daha neler gorecegiz acaba... Lutfen herkes aklini basian toplasin, doktora sorsun bu masaj ve tokat isini... doktor yuzunuze gulmezse lutfen gelin beni suclayin. Ayrica penis buyutme, yok gogus buyutme diye satilan ilaclara kanmayin zaten hic bir doktor onaylanmaz bunu. Para tuzagi bunlar, bu yontemler ise yarasaydi ne kucuk penisli erkek olurdu nede kucuk goguslu kadin!!!

Yok canım atlama sen bir yerlerden
Küçük değil zaten yalnızca daha dolgununu isteyenler var

Eğer senin de dediğin gibi ESTETİK DIŞINDA BİR ÇÖZÜM YOK denseydi buraya kadınlar kulübü Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri diye bir bölüm açmazdı. Benim kimseyle kafa bulduğum yok yalnızca sen ÇOK önyargılsın. Büyüme dediysek 3 cm büyümeden bahsemiyorum ben.
Masaj yaparak kan dolaşımımı hızlandırmayı anlattım.
Soğuk sıcak su yöntemiyle dikleştirmekten bahsettim.
Kilo almayla büyüdüğünü zaten yazdım kilo almak istemeyenler için egzersiz yapmamız gerektiğini de zaten söyledim. Sonuçta KAS YAPMAK önemli. http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...tmeyle-ilgili-endiselerim-vardi-sonuclar.html a bakarsan kimseyle kafa bulmadığımı anlarsın zaten. Öyle bir şey yapsaydım "5 hareket yaptım 4 cm büyüdü dikleşti oh ne güzel" derdim zaten. Tokat işini dövmek değil de sırttan göğüse doğru baş parmağınla yaptığın hareketler- ayrık olmasını bir nevi önleyen hareketler- olduğunu da söyledim zaten. Ben bir cadı değilim ve kötü bir niyetim yok :) Yalnızca bendeki gelişmeyi size de duyurmak istedim ve yaptıklarımı söyledim hepsi bu kadar. Açtığım diğer http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...2315-yalnizca-masaj-yaptim-resmen-buyudu.html konusuna bakarsan KAS YAPARAK Büyütmekten bahsettim. Masajın zararı yok at o düşünceyi kafandan öyle olsaydı masözler oraya dokunmazdı bile :)

arkadaşın göğüs büyütmeyle zerre alakası olmadığı belli yazmış öyle fazla takmamak gerek:) Masaj kan dolaşımını hızlandırdığı için tabi ki etki ediyor ama bunlar tabi çok az farklar... Büyütmeden ziyade dikleştirme ve dolgunlaştırmaya yarıyor. Nedense bu tür yorumları yapanlar konuyla hep alakasız insanlar oluyo öyleyse burada ne dertleri oluyo ben de onu anlamıyorum. Çünkü burada birkaç yöntemi birden uygulayıp da 1 beden büyüten hatta 2 beden büyüten bile var... Siz kendi dertlerinize kafa yorun biz de kendimizinkine diyip geçiveriyorum.

HTML:
Tam üstüne bastın bunu anlatmaya çalışıyorum işte :1: :46:

Herkesin düşüncesine saygı duymak lazım.

Başlığın amacı belli zaten. Başarıya ulaşanlar olduğu da aşikar. Bence kimsenin hevesini kırmayalım. İşe yarayan bir çok bitki var Rabbimizin eczahanesinde.

Göğüslerini küçültmek isteyenlere biz nasıl ki diyemeyiz "neden böyle istiyorsunuz ki, bize biraz daha büyük olsyn diye can atıyoruz"

Başka kimseler de diyemez ki " gidin bıçak altına yatın."

Bu benim keyfi durumum. İster bitki denerim, ister ameliyat olurum.

Ben 11 aydır yapıyorum da dolgunluk var artık Hareketleri tam anlayamamış olabilirsin veya düzenli yapmamışsındır canım sen :)

şu wideodaki gibi yaptım hareketler tamada düzenli yapmadım sanırım ondan :) bırakınca eski haline dönmesin :18:

ben yarın masaja başlıcam :) masajı daha detaylı anlatabilirmisiniz? ve şu son sayfada bahsedilen videonun linkini bulamadım tekrar yazabilirmisiniz?

canım bende dün başladım masaja şu tokat atma olayı varya kaç kere tokatlayım

Benim göğüslerde küçük 75 kullanıyorum 80 kullanırken kilo verdim böyle ufaldı işte... Bebek yağıyla masaj yapıyorum arkadaşım fazla yapma sarkar dedi sarkmaz değil mi? aslında son günlerde şiş gibi geldi gözüme de mezurayla ölçtüm 78di herhalde adet yaklaştığı için böyle oldu... bende masaja devam edeyim belki işe yarar.

Canım masajın da bir usulü yöntemi var ben boşu boşuna mı yazdım o hareketleri ayrıca sarkması için bile büyük olması gerekiyor küçükse nasıl sarksın Devam et tabii! :)

göğüs büyütücem diye masaj yap, popo küçültücem diye egzersiz yap bu ne yaaa :) tam tersi olaydı iyiydi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…