yalnız kaldığında tıkla

nargileci hiç habe vermiyon :KK16::KK16::KK16: ama ben gitmeliyim aceleeeeeeeeeeee:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: hep böyle yapıyosunuz of geç geliyosunuz :KK20::KK20::KK20::KK20:

canim dun sana cevap yazarken net gitti
tum gunu yemin ederim seni dusundum
bu nasil bi seydir evet ailen en buyuk suclu dedigim gibi istemiyolardisa zamaninda soylemeleri lazimdi 7 yil umit vermis oldular millete
ama yine de bu neconun yaptigini hakli kilmiyo
bence sadece blof yapiyo ve ailenden senden oc almak istiyo
sakin ha ona korktugunu belli etme
ay annemler duyarsa akrabalarim gorurse rezil olurum falan diye soyleme korktugunu anlamasin
yoksa valla seni kacmaya kadar zorlar bu fotolarla
sen sadece uzuldugunu soyle iste 7 yilin hatri bukadar miydi falan de ben seni severek guvenerek yolladim o fotolari yaziklar olsun falan diye konus
sitemini goster icinin yumusatmaya vicdan azabi cekmesine calis
bu cocuk bi gun patlicak demistim
ama boyle bi sey 7 yila sevginize hic yakismadi yaziklar olsun ona
burda belkide en cok ben desteklemistim bu isi ama ben bile utandim
bunu sana icinizde belkide en sucsuzuna yapmamaliydi
insan 7 yillik sevgilisine guvenmicekte kime guvenicek

hafifledim demisin ya bence bu haraketiyle gozunden dustu senin
belki sakince ayrilsaydiniz vicdan azabi cekerdin ama simdi ondan nefret ediyosun bu yaptiklari icin

her seyin hayirlisi kuzum skma canini kismet degilmis demekki
ya sonradan baska seylerle ailenin ocunu alsaydi senden
kendisi kaybetti sana kismet mi yok

korkma foto konusunda bence kesinlikle gozunuzu korkutarak sizden oc almaya calisiyo

belki de sizin ilişkinizde aşk ve sevgi bitmiş yerini alışkanlığa bırakmıştı gibi geldi bana

çünkü her ilişkide aşk biter sevgi devam edebilir sevginin de bittiği noktada

devam ediyorsa eğer alışkanlıktan devam eder....

ama insan bunun farkına bile varmaz çoğu zaman

sevdiğini onsuz olamayacağını düşünürken şöyle bir geriye dönüp baktığında farkına varır gerçeklerin

foto konusunda da endişelenme blöf yapıyordur kesin

ama sen kesinlikle aman annemler duymasın aman şöyle aman böyle

noolur bak yapma
gibi yalvaran davranışlarda bulunma ki korkunun üzerine gitmesin

elinden geleni ardına koyma ama yapacağın herşeyi sonuçlarına katlanabileceksen yap

sen sanıyor musun ki bu fotolar aileme ulaştığında babam,dayım(artık kimi dersen)seni rahat bırakacak

ona da konuşmalarında bunu yaparsa pişman olacağı imajını ver g.t korkusu ver biraz

söylediklerinizde haklisin kuzularim. aslinda en büyük hata bende o resimleri ona kesinlikle göndermicektim :KK14: resimlerden ailemin haberi var oldu neconun sayesinde herkese söylemis fakat bitek annemle babam bilmiyor ve onlar daha türkiyedeler eger necdet o resimlerle annemle babama giderse b.ku yedim demek oluyor onun icin bugün annemleri arayip resimleri söylicem onlarla beni tehdit ediyor diycem.

pazar aksamindan beri necdetle konusmuyoruz aramiyor bende aramiyorum. ama o aksam benimle telefonda cok sakin bir sekilde konustu hatta cok sakin bir sekilde o resimleri tüm tanidiklarima ve aileme gösterecegini söyledi bende ayni sakinlikle "avukatimla konustum ceaz yersin suc duyurusunda bulunucam" dedigimde ise cok sinirlendi ve bagirmaya basladi. hatte "ilerde o resimleri esine göstercem ayiricam sizi"dedi

bakalim artik sonumuz hayirli olur insallah. kizlar benim icin bol bol dua edin. artik savasmak istemiyorum hergün icimde bir korkuyla uyaniyorum ve her gün icimde bir korkuyla uyuyorum. bitsin artik. rabbimden herseyin hayirlisini ve herseyin düzelmesini istiyorum kötü birsey olmadan.

X