yalnız kaldığında tıkla

[video=youtube;cc8ONfG-gko]http://www.youtube.com/watch?v=cc8ONfG-gko&feature=related[/video]

kıs o nasıl oluyor resmiyette başlayınca başlamış olmuyor mu :44::44::44::44::44:

İşte güya başladı bugün ama hocalar gelmedi öğrenciler gelmedi yarın da buna benzer geçer perş günü başlar herkes adamakıllı gelmeye :KK1: :KK1:
Bu arada patsy'im sen nasıl sabrediyorsun ben dua edince çok sabırsızım biliyor musun hemen olsun istiyorum olmayınca böyle çok üzülüyorum bir de.Bu konularda biraz sorunluyum açıkçası öyle çok yıpratıyorum ki bazen kendimi anlatamam diyorum benim duam niye kabul olmuyor çünkü bir dua edince bin türlü iyilik yapmaya çalışıyorum işte sürekli zikir yapıyorum mesela olsun diye ama olmayınca işte büyük hayal kırıklığı oluyor benim için aşırı derecede :KK31:

İşte güya başladı bugün ama hocalar gelmedi öğrenciler gelmedi yarın da buna benzer geçer perş günü başlar herkes adamakıllı gelmeye :KK1: :KK1:
Bu arada patsy'im sen nasıl sabrediyorsun ben dua edince çok sabırsızım biliyor musun hemen olsun istiyorum olmayınca böyle çok üzülüyorum bir de.Bu konularda biraz sorunluyum açıkçası öyle çok yıpratıyorum ki bazen kendimi anlatamam diyorum benim duam niye kabul olmuyor çünkü bir dua edince bin türlü iyilik yapmaya çalışıyorum işte sürekli zikir yapıyorum mesela olsun diye ama olmayınca işte büyük hayal kırıklığı oluyor benim için aşırı derecede :KK31:

şekerim bu anlattığın şeytandan olan dikkatli ol. bu hal insanı imandan eder. duan kabul olsun diye iyilik yapmak, ben istedim hemen olsun diye sabırsızlanmak haşa Allah'tan daha iyi biliyorum demeye geliyor ki aman diyim sakın kanma bu vesveseye. herşeyin olacağı bir vakit vardır. onu en iyi bilen Yaratandır. bizler dua ederiz. hayırlısıysa isteriz. eğer olmuyorsa hayırlı olmadığı için olmamıştır. yoksa sen aman olsunda hayırlı hayırsız farketmez mi diyorsun??

şekerim bu anlattığın şeytandan olan dikkatli ol. bu hal insanı imandan eder. duan kabul olsun diye iyilik yapmak, ben istedim hemen olsun diye sabırsızlanmak haşa Allah'tan daha iyi biliyorum demeye geliyor ki aman diyim sakın kanma bu vesveseye. herşeyin olacağı bir vakit vardır. onu en iyi bilen Yaratandır. bizler dua ederiz. hayırlısıysa isteriz. eğer olmuyorsa hayırlı olmadığı için olmamıştır. yoksa sen aman olsunda hayırlı hayırsız farketmez mi diyorsun??

Sanırım o raddeye geldim evet hayırsız da olsa olsun istiyorum çünkü çok üzüldüm olmuyor diye :KK31:

Peki ben nasıl rahatlayacağım ki dua desen zaten ediyorum zikir namaz hepsini yapmaya çalışıyroum nasıl kurtulcm bu vesveseden elimde olmadan sürekli böyle düşünüyorum sonra arada tövbe edip af diliyorum sonra yine yoruyor beni bu düşünceler öyle işte ..İnşallah boğmadım sıkmadım seni fikir almak istedim biraz ondan :KK31:

canım benim hiç üzülme

senin için çok üzüldüm ama bu işin bitmesine

sana şunları yaşattıktan sonra varya ne yalan söyliyim sevindim

insan kaç yılını verdiği,sevdiği kadına böyle çirkin şeyler söyler ve yapar mı

yazıklar olsun cnm en ufak bi aksilikte bu kadar çirkinleşebileceğini hiç kestiremedin mi

hiçbirşey yapamaz cnm nihayetinde onun da başı ağrır bu dediklerini yaparsa

kimse 1-2 resim için uğraşmaz gibi geliyo ama

erkekler bazen işi psikopata bağlayınca sağı solu belli olmaz

tanıdığın kadarıyla yapabilir mi böyle birşey

resimleri ne zmn yollamıştın :26:

Sanırım o raddeye geldim evet hayırsız da olsa olsun istiyorum çünkü çok üzüldüm olmuyor diye :KK31:

aman aman gözüm sakın sakın böyle laflar etme sakın :18::18::18:

Peki ben nasıl rahatlayacağım ki dua desen zaten ediyorum zikir namaz hepsini yapmaya çalışıyroum nasıl kurtulcm bu vesveseden elimde olmadan sürekli böyle düşünüyorum sonra arada tövbe edip af diliyorum sonra yine yoruyor beni bu düşünceler öyle işte ..İnşallah boğmadım sıkmadım seni fikir almak istedim biraz ondan :KK31:

dur bi bakalım senin için agedeş :KK34::KK34::KK34:

cok tesekkür ediyorum.

resimleri gecen sene yada bu senenin basinda göndermistim sanirim tam olarak hatirlamiyorum ama havalar soguktu.

hic anlamadim böyle biri oldugunu. hatta resimleri gönderdikten sonra ben dogru olmadigini ve resimleri silmesini sölyedim bana hak verdi ve sildim dedi yalan atmis.

hem insan 7 yil ciktigi bir kizin resimlerini neden dagitsin ki? sonucta bu iliski bitmis.

hergün korkuyla yasiyorum inaniyormusunuz sabah uyaniyorum korku icinde telefon caliyor korkuyorum....

ama söyle bir sey var sanki ben ayrildiktan sonra cok hafifledim ve rahatladim nedense. tabiki üzüldüm ama üzüntüm en fazla 3-4 gün sürdü.

anlatamadim kendime bunun neden böyle oldugunu. belkide sevmiyordum onu bilemicem....

cok tesekkür ediyorum.

resimleri gecen sene yada bu senenin basinda göndermistim sanirim tam olarak hatirlamiyorum ama havalar soguktu.

hic anlamadim böyle biri oldugunu. hatta resimleri gönderdikten sonra ben dogru olmadigini ve resimleri silmesini sölyedim bana hak verdi ve sildim dedi yalan atmis.

hem insan 7 yil ciktigi bir kizin resimlerini neden dagitsin ki? sonucta bu iliski bitmis.

hergün korkuyla yasiyorum inaniyormusunuz sabah uyaniyorum korku icinde telefon caliyor korkuyorum....

ama söyle bir sey var sanki ben ayrildiktan sonra cok hafifledim ve rahatladim nedense. tabiki üzüldüm ama üzüntüm en fazla 3-4 gün sürdü.

anlatamadim kendime bunun neden böyle oldugunu. belkide sevmiyordum onu bilemicem....

canim dun sana cevap yazarken net gitti
tum gunu yemin ederim seni dusundum
bu nasil bi seydir evet ailen en buyuk suclu dedigim gibi istemiyolardisa zamaninda soylemeleri lazimdi 7 yil umit vermis oldular millete
ama yine de bu neconun yaptigini hakli kilmiyo
bence sadece blof yapiyo ve ailenden senden oc almak istiyo
sakin ha ona korktugunu belli etme
ay annemler duyarsa akrabalarim gorurse rezil olurum falan diye soyleme korktugunu anlamasin
yoksa valla seni kacmaya kadar zorlar bu fotolarla
sen sadece uzuldugunu soyle iste 7 yilin hatri bukadar miydi falan de ben seni severek guvenerek yolladim o fotolari yaziklar olsun falan diye konus
sitemini goster icinin yumusatmaya vicdan azabi cekmesine calis
bu cocuk bi gun patlicak demistim
ama boyle bi sey 7 yila sevginize hic yakismadi yaziklar olsun ona
burda belkide en cok ben desteklemistim bu isi ama ben bile utandim
bunu sana icinizde belkide en sucsuzuna yapmamaliydi
insan 7 yillik sevgilisine guvenmicekte kime guvenicek

hafifledim demisin ya bence bu haraketiyle gozunden dustu senin
belki sakince ayrilsaydiniz vicdan azabi cekerdin ama simdi ondan nefret ediyosun bu yaptiklari icin

her seyin hayirlisi kuzum skma canini kismet degilmis demekki
ya sonradan baska seylerle ailenin ocunu alsaydi senden
kendisi kaybetti sana kismet mi yok

korkma foto konusunda bence kesinlikle gozunuzu korkutarak sizden oc almaya calisiyo

cok tesekkür ediyorum.

belki de sizin ilişkinizde aşk ve sevgi bitmiş yerini alışkanlığa bırakmıştı gibi geldi bana

çünkü her ilişkide aşk biter sevgi devam edebilir sevginin de bittiği noktada

devam ediyorsa eğer alışkanlıktan devam eder....

ama insan bunun farkına bile varmaz çoğu zaman

sevdiğini onsuz olamayacağını düşünürken şöyle bir geriye dönüp baktığında farkına varır gerçeklerin

foto konusunda da endişelenme blöf yapıyordur kesin

ama sen kesinlikle aman annemler duymasın aman şöyle aman böyle

noolur bak yapma
gibi yalvaran davranışlarda bulunma ki korkunun üzerine gitmesin

elinden geleni ardına koyma ama yapacağın herşeyi sonuçlarına katlanabileceksen yap

sen sanıyor musun ki bu fotolar aileme ulaştığında babam,dayım(artık kimi dersen)seni rahat bırakacak

ona da konuşmalarında bunu yaparsa pişman olacağı imajını ver g.t korkusu ver biraz

$images (1).jpg .............

[video=youtube;l9OzC4jUXho]http://www.youtube.com/watch?v=l9OzC4jUXho&feature=related[/video]

X