yalnız kaldığında tıkla

ben kaçtım kızlar öptüm hepinizi :KK54::KK54:yine gelirim inşalalhhh.....
prensesim :KK48: :KK48: :KK48: :KK48: herşey düzelicek inşallah

hmmm anladım canımm
annenin pek normal karşılayacağını zannetmiorum ama sen çekinmeden mutlaka konuş
bu arada şu imzanıda bence kaldır artık onu sana hatırlatıcak bişi bulundurma
bak ben imzayi görmüyorum bile ya sinirden. hemen kaldiricam hatta ismim bile onu hatirlaticak bana ama degistirme imkanim yok
bu hayatta hiç kimse bizden önemli değil kızlar kendimizi üzmekten çok dua edip motive olalım psikolojik destek her zaman iyidir..

haklisin cnm öyle bol bol dua ediyorum zaten

ben nasil seytana uydum da o resimleri gönderdim ya..

kardesim diyor ki "eger annemle babama herhangi bir sekilde laf gelsin abla hakkimi helal etmicem sana herseyin sorumlusu sensin" diyor.

gel simdi korkma.

canım kardeşinin sana destek olması lazım yaptığı hiç iyi bişi değil allah korusun seni başka şeylere itebilir....

ben kaçtım kızlar öptüm hepinizi :KK54::KK54:yine gelirim inşalalhhh.....
prensesim :KK48: :KK48: :KK48: :KK48: herşey düzelicek inşallah
insallah cnm amin :KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

kiz Allah seni ne etmesin ciplak mi yolladin fotoyu:KK1: ay sinirim bozuldu
hic olmazsa tam acik yollamasaydin yok ya bence silmistir oyle bi fotoyu ne kadar tuta bilir ki telde

o da bana yolladi öye fotolar :KK17: ama ben hemen sildim yani 24 saat bile durmadi telefonumda.
yok icimden bir ses silmedi diyor....

hmmm anladım canımm
annenin pek normal karşılayacağını zannetmiorum ama sen çekinmeden mutlaka konuş
bu arada şu imzanıda bence kaldır artık onu sana hatırlatıcak bişi bulundurma

normal karşılamaz muhakkak kızacaktır da elbet

ama bir kızar iki kızar ben de anneyim kızım böyle birşey yapsa elbette çok üzülür kırılır kızarım

ama herşeye rağmen o benim kızımdır ve ona zarar verecek kişi her kim olursa olsun karşısında beni bulur

annen bilirse böyle birşeyle karşılaşırsa da en azından şok geçirmez ve seni savunmaya seni korumaya fırsatı olur daha önceden bildiği için

ne bileyim işte en azından ona pabuç bırakmaz:KK31:

bak ben imzayi görmüyorum bile ya sinirden. hemen kaldiricam hatta ismim bile onu hatirlaticak bana ama degistirme imkanim yok

haklisin cnm öyle bol bol dua ediyorum zaten

bir kereliğine değiştire biliyorsun (nickinden bahsediosun dimi )

ben nasil seytana uydum da o resimleri gönderdim ya..

kardesim diyor ki "eger annemle babama herhangi bir sekilde laf gelsin abla hakkimi helal etmicem sana herseyin sorumlusu sensin" diyor.

gel simdi korkma.

olur mu oyle sey
sen guvenmisin ona 7 yillik iliski sonucta arada hasret mesafeler var elbet boyle seyler olur
insan ozler bir birini sen nerden bileceksin onun bu kadar dusecegini

ama bir kızar iki kızar ben de anneyim kızım böyle birşey yapsa elbette çok üzülür kırılır kızarım

ama herşeye rağmen o benim kızımdır ve ona zarar verecek kişi her kim olursa olsun karşısında beni bulur

annen bilirse böyle birşeyle karşılaşırsa da en azından şok geçirmez ve seni savunmaya seni korumaya fırsatı olur daha önceden bildiği için

aynen dediğin gibi evladı sonuçta her ne tepki gösterirse göstersin elinden tutmak ZORUNDA ...

bende bunu düsünerek söylemek istiyorum zaten kuzum, tabiki kizicak bagiricak cagiricak ama en azindan soka girmez göstercek olursa birisi.

bir kereliğine değiştire biliyorsun (nickinden bahsediosun dimi )

ben nickimi bir kere degistirdim zaten olmuyor baska. yoksa buradan silip tekrar mi üye olsam :26: daha iyi olur sanki

aynen canim benim de basima boyle bi sey gelse anneme anlatirim kesin sacimi basimi yolar ama onun acisi gecer de baskasinin beni diline dolamasinin acisi gecmez

Son düzenleme:
bende bunu düsünerek söylemek istiyorum zaten kuzum, tabiki kizicak bagiricak cagiricak ama en azindan soka girmez göstercek olursa birisi.

ben nickimi bir kere degistirdim zaten olmuyor baska. yoksa buradan silip tekrar mi üye olsam :26: daha iyi olur sanki

kendini nasıl hissediyorsan öyle yap cnm üyeliğinin iptalini isteyip yeniden üye olabilirsin

ama bi ara kk ya üyelik almak için bazı şartlar getirildi tam olarak içeriği nedir bilmiyorum

sen yine de KAZEN'e mesaj atıp durumunu izah edip yeni üyelik alabilirsin

hmm kazen' e durumu bahsedersen belki bir kereliğine daha musade edebilir hani erkek arkadaşım bu üyeliğimi biliyor takip etmesini istemiyorum gibi mesela

canım telden pc ye aktarmıştır...tabi yaptıysaaa
öyle kurnazlıkları varmıydı prenses....

yapmistir cünkü hep ilersini düsünerek hareket ediyordu her ihtimale karsi yapmis olabilir. su an ondan herseyi bekliyorum.

ama isin ucunda hapis ve para cezasi var ben suc duyurusunda bulunursam bunu göze alirmi bilemiyorum

X