yalnız kaldığında tıkla

Geziyorum tatlım,o şehir senin bu şehir benimmm:KK14:Fırsat buldukca da giriyorum işte,ne var ne yok nasıl gidiyor hayat?

Ama bak üzüldüm sen böyle diyincee:18:Canım dershanem başlayacak benim,uzun bir kpss maratonu...Moral depolamak zorundayım dönem içinde çatlamamak için..

cumartesi gecesi izinden geldik kardesimle.

necdetle ayrildik !!!

demek kismet degilmis.

annesi annemi aradi tanismaya gelmek istedikleri icin. annemde "buyurun yarin aksam gelin ama yüzük falan getirmeyin. biz bu ise bastan beri razi degildik ve hic razi olmicaz. oturup konusalim bu konulari." dedi ve ardindan necdet aradi beni "annen baban seni bana vermiceklermis. gelip aliyim seni kacalim" dedi ve ben "hayir" dedim. sinirlendi "senin annen benim annemle bu sekilde konusamaz" deyip telefonu yüzüme kapatti.

o gün kimse gelmedi - megerse necdet göndermemis ailesini.

sonra zaten ne olduysa oldu.

benim almanyadaki akrabalarimi aramis dayimi, yengemi, kuzenlerimi onlarin eslerini, teyzemi ve enistemi. hatta kalp hastasi olan anneannemi bile aramis konusmus. bütün sülaleyi ayaga kaldirmis anlayacaginiz.

"onlar benim ailemin ayaga gelip 5 vakit namaz kilsalar bile ayagimiza gelip özür dileyecekler" demis.

dün aksam konustuk. beni tehdit ediyor.

hersey bitti ikimizden yana ama ben ona (bunu cok utanarak söylüyorum nolur affedin beni) uygunsuz resimler göndermistim. iste o resimlerle beni tehdit ediyor "herkese bütün ailene göstericem hatta konu komsularina bile göstericem bakalim millettin nasil yüzüne bakicaksin" diyor. cok korkuyorum. ailemin bu resimlerden daha yenii haberi oldu fakat annemle babam bilmiyor.

avukata danistik "hicbirsey yapamaz, suc duyurusunda bulunursaniz hapis cezasi alir" diyor. tabiki bunu ona söyledim dün aksam "yapma bak hapis cezasi alirsin seninde kiz kardesin var kiz yigenlerin var onlara aynisi oldugunu düsün nekadar kötü bir durum olur senin icin" dedim ama nafile.
"isterse 10 yil beni iceri alsinlar bunu yapmaya deger. ve birtek bununla kalmicak ilerde evlendiginde bile esine göstercem bu resimleri ve senden ayrilmasini saglicam" diyor.

enistemde diyor ki "kimse bir iki resim icin hapise gitmeyi göze almaz, sadece seni korkutuyor"

ne yapiyim ben simdi?

biliyorum en büyük hata ve suc bende öyle resimler göndermicektim ona ama baskiyla aldi, zorladi beni.

ve simdi isin icinden cikamiyoruz ailecek.

ne yapmaliyim? ona karsi yapabilecegim birsey var mi? nolur yardimci olun

ciddi diyorum ölmek istiyorum.

annemin babamin yüzüne nasil bakarim ben? sadece ölmek istiyorum

canım hakkında hayırlı ne ise o olmuş bence...kurtulduğuna sevindim bir insan bu kadarmı iğrençleşe bilirdi:KK47:
demekki sen bu adamla evlenseydi...kim bilir neler yapardı ssana...
allah sana gerçek yüzünü görmen için bunları yaşatmış bence...
hiç taviz verme...ve ondan önce hemen git ssuç duyurusunda bulun elindekileri falan alırlar belki..hukuki yönden bilgim yok ama :26:
allahın sevgili kuluymuşsun bence...yoksa öyle çirkef bi adamla ömür geçmezmiş...
anne-baba ne derse hep haklı çıkıolar vardı demek içlerine sinmeyen bişey...hayırlısı olsun
bence sen annenede bi çıtlatsan bu resim olaylarını babana duyurmadan bi çözüm yolu bulursunuz inşallah..
kafama takılan helali olarak koynuna alacağını bir kadına nasıl böyle bi tehtitte bulunabiliyor:26::26:
bu erkeklerin kökü kurusun die boşuna denmio:KK47:
sen üzme kendini..her şerde bi hayır varddır. derler... hayatın kurtulmuş bence
resim olayınıda halledersiniz inşalah...bu arada çok mu müstehcen resimler:26:

bunu buradan nasıl kaydedersin bilmiyorum ama videonun kendisi mircan kayanın bizim ninnilerimzi albümünden albümü indirebilirsin

[video=youtube;MM4H_HV872g]http://www.youtube.com/watch?v=MM4H_HV872g&feature=related[/video]

vallahi ben istiyorum ki ötelerde herkes iyilerde olsun..
azığımızda yolluk olarak hiçbirşeyimiz olmasa da torbadan çıkaracak bir hediyemiz olsun namaz.
tamam onu yapmadık bunu yapmadık insandık nefsimize yenildik ama bak Allah'ım namazımızı unutmadık getirdik diyebilelim en azından

X