yalnız kaldığında tıkla

iyi olmaya calisiyorum gülüm hic bir gelisme yok simdiye kadar :26:

sizde ne var ne yok düstüm kendi derdime sizin halinizi hatrinizi bile sormuyorum kusura bakmayin :KK19:

canım burda önemli olan sensin bizi boşver biz iyyiiz gördüğün gibi
bizim için sen önemlisin
düzelir en kısa zamanda inşallah...

Son düzenleme:
söylediklerinizde haklisin kuzularim. aslinda en büyük hata bende o resimleri ona kesinlikle göndermicektim :KK14: resimlerden ailemin haberi var oldu neconun sayesinde herkese söylemis fakat bitek annemle babam bilmiyor ve onlar daha türkiyedeler eger necdet o resimlerle annemle babama giderse b.ku yedim demek oluyor onun icin bugün annemleri arayip resimleri söylicem onlarla beni tehdit ediyor diycem.

pazar aksamindan beri necdetle konusmuyoruz aramiyor bende aramiyorum. ama o aksam benimle telefonda cok sakin bir sekilde konustu hatta cok sakin bir sekilde o resimleri tüm tanidiklarima ve aileme gösterecegini söyledi bende ayni sakinlikle "avukatimla konustum ceaz yersin suc duyurusunda bulunucam" dedigimde ise cok sinirlendi ve bagirmaya basladi. hatte "ilerde o resimleri esine göstercem ayiricam sizi"dedi

bakalim artik sonumuz hayirli olur insallah. kizlar benim icin bol bol dua edin. artik savasmak istemiyorum hergün icimde bir korkuyla uyaniyorum ve her gün icimde bir korkuyla uyuyorum. bitsin artik. rabbimden herseyin hayirlisini ve herseyin düzelmesini istiyorum kötü birsey olmadan.

ya canim nerdeyse 6 7 ay oncesinde gonderdigin fotolar belki de silmistir hic bi delil yoktur elinde
unutma boyle bi sey olsaydi bos bos konusmak yerine direk koyardi onlerine
demek ki sadece korkutmaya calisiyo
bence de annene soyle baktin olmuyo annesini ara
ona soyle acik acik anlat benim size bi kotulugum dokundu mu teyze de sizin de kiziniz var bu Allahtan reva mi falan de
ama simdilik sessizce bekle bence korktugunu anlamasin

dert etme cicegim dua et benim icin su an sadece ona ihtiyacim var.

7 senedir nasil taniyamamisim ben onu yaaa annemler gercekten hakliymis bundan sonra onlarin sözünden cikmicam

canım allah korumuş seni evlenseydin kim bilir neler yaşıcaktın nelerle karşılaşacaktın hayırlısı böyleymiş bence

7 senedir nasil taniyamamisim ben onu yaaa annemler gercekten hakliymis bundan sonra onlarin sözünden cikmicam

valla kuzum ben bu isin bu hale gelmesinde aileni sucluyorum ne yalan soyliyim 7 yilda cildirttilar cocugu
ama yine de bu konuda belki de en sucsuzlari sensin cani yanan da sen oldun

insallah düzelir kuzum yaaa :18: tek düsüncem su an anneme nasil söylerim uygunsuz resim gönderdigimi

canım yani bikinili falan mı uygunsuz dediğin ben onu anlayamadım kusuruma bakma sakın...çözüm yolu bulmak için soruorum

ya canim nerdeyse 6 7 ay oncesinde gonderdigin fotolar belki de silmistir hic bi delil yoktur elinde
unutma boyle bi sey olsaydi bos bos konusmak yerine direk koyardi onlerine
demek ki sadece korkutmaya calisiyo
bence de annene soyle baktin olmuyo annesini ara
ona soyle acik acik anlat benim size bi kotulugum dokundu mu teyze de sizin de kiziniz var bu Allahtan reva mi falan de
ama simdilik sessizce bekle bence korktugunu anlamasin
bizde öyle düsünüyoruz insallah yoktur elinde bisey :18: korktugumu belli etmedim son konusmamizda sus pusta kalmadim telefonda.

canım allah korumuş seni evlenseydin kim bilir neler yaşıcaktın nelerle karşılaşacaktın hayırlısı böyleymiş bence

valla teyzemlerde bunu söylüyor. simdi bunu yapar evlenince kim bir neler yapardi diyorlar. hem gercekten sevseydi bana zarar gelmesini istemez yinede sabirla beklerdi

valla kuzum ben bu isin bu hale gelmesinde aileni sucluyorum ne yalan soyliyim 7 yilda cildirttilar cocugu
ama yine de bu konuda belki de en sucsuzlari sensin cani yanan da sen oldun
orasi öyle tabi ama ne diyceksin iste. kacmayida göze alamadim icim el vermedi. mecbur ailemin yaninda kaldim ki iyi yapmisim diyorum simdi.

canım yani bikinili falan mı uygunsuz dediğin ben onu anlayamadım kusuruma bakma sakın...çözüm yolu bulmak için soruorum

:KK17::KK17::KK17: yok bikinili degil:KK17::KK17::KK17::KK17: ona güvendim o da bana göndermisti resim ama ben hemen sildim

bence de annenle bu resim ve tehdit olayını konuş cahilce davrandım böyle olacağını bilsem hiç gönderir miydim fln de

büyüklerin yaşam tecrübesi gerçekten bizlere göre fazla olduğu için öngörüleri daha bi gelişmiş oluyor

senin için dua ediyorum cnm inşallah kötü şeyler olmadan atlatırsın tüm bunları :KK19:

bence de annenle bu resim ve tehdit olayını konuş cahilce davrandım böyle olacağını bilsem hiç gönderir miydim fln de

büyüklerin yaşam tecrübesi gerçekten bizlere göre fazla olduğu için öngörüleri daha bi gelişmiş oluyor

senin için dua ediyorum cnm inşallah kötü şeyler olmadan atlatırsın tüm bunları :KK19:

amin cnm insallah

annemle konusucam bunlari

Kızlar slmmmmm nasılsınız dert sıkıntı yoktur inşallah..
rabbimden dilerim herkesin gönlünde yatan o dualar dilekler kabul olsun aminnnn...

Son düzenleme:

elin adamindan laf isitmektense ailesinden isitir hic yoksa:KK31:

orasi öyle tabi ama ne diyceksin iste. kacmayida göze alamadim icim el vermedi. mecbur ailemin yaninda kaldim ki iyi yapmisim diyorum simdi.

:KK17::KK17::KK17: yok bikinili degil:KK17::KK17::KK17::KK17: ona güvendim o da bana göndermisti resim ama ben hemen sildim
hmmm anladım canımm
annenin pek normal karşılayacağını zannetmiorum ama sen çekinmeden mutlaka konuş
bu arada şu imzanıda bence kaldır artık onu sana hatırlatıcak bişi bulundurma

bu hayatta hiç kimse bizden önemli değil kızlar kendimizi üzmekten çok dua edip motive olalım psikolojik destek her zaman iyidir..

ben nasil seytana uydum da o resimleri gönderdim ya..

kardesim diyor ki "eger annemle babama herhangi bir sekilde laf gelsin abla hakkimi helal etmicem sana herseyin sorumlusu sensin" diyor.

gel simdi korkma.

X