Yalan yuvası

• Konu Sahibi oykusenbaykara

size üzülmüstüm ama simdi görüldügü gibi bir damla gururu olmayan karaktersiz biriymisiniz bosuna zaman harcadim valla basiniza ne gelecekse bence bundan sonra hakkediyorsunuz..amac akil almak degil sizinki cirkinlikleri paylasmak

Onursuz karektersiz değilim kızlar aşıktım seviyordum ama bakın dum..
sanırım haklısınız bana yol gösterin...
artık uğraş vermicem.

arkadaşım
senin ki sağlıklı bir durum değil, yani sana gram iyi birşey yapmamış paylaşmış ve sana hakaret etmiş birini sevmen normal dışı. bu sebepten destek almanızı tavsiye ediyorum. bir doktora gidersen zaman içinde bu sevgi sandığın sana acı veren durumdan kurtulursun inş.
adamda zaten sana böyle tavır yapan biriyse iyi bir karakterde değildir yani kaybettiği bişey yok aslında güzelim sadece bunu anlamak için zaman ihtiyacın var.
allah yardımcın olsn kolay değil ama geçicek canım

kendimi toprlamam lazım kızlar arkdşmla knştum o sahte profil için ne demiş biliomusunuz onu kullanıp atma amaçlıydım demiş

Onursuz karektersiz değilim kızlar aşıktım seviyordum ama bakın dum..
sanırım haklısınız bana yol gösterin...
artık uğraş vermicem.

"aşıktım, seviyordum" onursuzluk ve karaktersizlik için asssla bahane olamaz...insan önce kendi öz saygısı için yaşar ki başkalarından saygı sevgi görsün....burdaki biçok insan da sana saygı duyamıyor bak yorumlara...

aşk onursuz olmaz...ki bu yaşanan aşk da olamaz....aşk ı her yapılan yanlışa bahane edip ne kadar da ayaklar altına almışsın....hayatı aşkı sevgiyi maalesef artık böyle bişey zannediyoruz...ne kötü..

okurken önce inanasım gelmedi...yaşananların çirkinliğine sonra da bunların oturup aşığım seviyorum bahanesine sığdırılmasına....prozac tek başına işe yaramaz....bence sen aşkı meşki boşverde "karakterimi nasıl sağlamlaştırırım, nasıl kendime saygı duyarım sonra da doğruyu-yanlışı ayırabilip, kendim için etrafımdakiler için nasıl düzgün bir insan olurum..." un derdine düş....

bu yaşta böyle şeylerle uğraşıp bu zihniyette olursan başına daha çoook işler gelir....

hayatta çoook daha güzel ve yaşamaya değer şeyler var....

bi de sana naçizane abla tavsiyem biraz daha az tv seyredip çok kitap oku.....

Ne?

(konuya ilk tepkim bu oldu da...)

kesinlikle bırak, onursuz olmasın aşk derler ya. uğraşma tekrar.. aşkın sevginin de bir gururu vardır... Gerektiği zaman çekip gitmesini bileceksin.. İstenmediğin yerde en başında durmayacaktın ama olan olmuş, bundan sonra o kişi için görünmez ol bence.

o görünmezliği nasıl becercem bilmiyorum be cnm ...

Canım ya ne diyecegimi bilemiyorum.cok sasırdım cok agır hitaplarda bulunmus sana karsı........anlasılan senden cok nefret ediyor......

Bahsettiginiz kisinin böyle hissetmesi cok normal 5 ay boyunca kandırılmıs hayır elinize ne gecti ki böyle onu baskasına asık ettiniz kendinize degil!! Bunu tahmin etmeliydiniz .. Sanırım o foto'daki bayanla kendinizi kandırdınız ..

Keske acıkca konussaydınız olmuyorsa da olmuyor dünyanın sonu degil ki hele ki karsılıklı girdiginiz atısmalar cok ilginc .. Bence daha fazla zorlamayın hele de size o kadar kaba kelimeler kullanmısken..!!

Bu aşk falan değil bence bu resmen bi takıntı olmuş sende. bi kere şunu aklına koy bu çocuk bu saatten sonra sen kendine köprüden de atsan sevmicek seni. seni sevmesi içn yaptığın her girişim seni onun gözünde daha da küçültecek.bunu kabullenmeye bak ve saha fazla onurunu çiğnetme yada devam et şımarık çocuklar gibi istiyorum da istiyorum demeye seni takan olmıcaktır. nafile çaba senin ki. çocuk seni sevmediğini hatta seni görmeye tahammülü bile olmadığını daha nasıl anlatsın.

Zorla guzellik olmaz. Adamin yollarina cikmalar, sahtelik, bir suru yalan... Adamin seni sevecegi varsa da vazgecmistir. normal, gururlu bir kizin yapacagi seyler degil bunlar. Butun bu davranislarinla cocuk senin degerini bicmis artik, ne yapsan degistiremezsin; karsi taraf ne kadar sinirlense hakli.
Bunlari bir erkek kiza yapsa adini sapiga cikaririz. ya senin yaptigina ne demeli bilmiyorum.
Zamanla unutursun, olmuyorsa psikolojik destek almalisin. Cocugu da daha fazla rahatsiz etme, zaten yeteri kadar hasar vermissin adama.
Tekrar soyluyorum , zorla guzellik olmaz.

Melek'e katiliyorum. Gururdan bahsediyoruz onurdan bahsediyoruz boyle karamsar arabesk vari cevap vermeler. Sen onu tanimak icin bes ay baska bir kimlikle islet sonra seni sevmesini bekle. Seni ucuz bir kiz olarak goruyor ve hatta diger profilin icin yataga atarim muhabbeti yapiyor. Boyle bir insani sevip hala onun icin gurursuzluk yapan seni anlamakta zorlaniyorum. Genc kiz biraz narin gururlu magrur olur.. kahvelere kadar gidip serefsiz or.. kavgalarina girmez.. yazik cok yazik

sana şimdi öyle geliyor ama karşılıksız aşk o kadar acı verici değil ,insanların %99unun başına geliyordur hayatlarının bir dönemlerinde , ne acılar yaşayacaksın dur daha ,karşındaki de seni severken ayrılmak zorunda kalmak bin beter

kusura bakma canım ama sen daha küçüksün hata yapman normal bu yaşlarda ama o çocuk hiç normal değil...bence onun ciddi problemleri var...hamile bi kıza aşık oluyo ama sana or.... diyo..bence çocuk hiçte masum değil...ne yappacaksın..hemen kendini toplayıp yıkılan gururunu onaracaksın..orda burda dedikodular çıkmaya başlamıştır...ne biçim analar babalar varya....takma kafana..g...kalkmış..şımarmış üstüne düşünce....umursamıyormuş gibi takıl..

cok mantıklı buldum bu yorumu...

:gitme:saolun canlarm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…