Yalan yuvası

• Konu Sahibi oykusenbaykara
unutmak istemiyorum demişşiniz ancak sizin nasıl bir yol izlersem benim için doğru olur sorunuzun cevabı da unutmak...hatanızdan ders çıkardıysanız unutun. bahsi geçen şahısla alakalı da herhangi bir girişimde daha bulunmayın. yoksa duyacağınız hakaretlerin çeşitliliği ve dozu artacaktır muhtemelen sonunda yine üzülen siz olursunuz bence.

Canım çok tşkr ederim çok hemde

Özledim seni eşşek özledim:KK43:

SEVDİĞİME

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadasım iyimisin
bu adam seni aldatsa bile seviyorum affederim modundasın ya

Şimdi sen erkek olsan ve bir kıza bunları yapmış olsan bizler hemen savcılığa şikayet et ailenden birisine anlat derdik. Senin yaptığın tacize girer. Zehirli şarmaşık filmi gibi.

Allah allaaah bugün nasıl konular açılıyo böle yaa, bu ne şimdi hayır bi kelimesini anlamadım yani, tövbe tövbeee :eek:lmaz:

kızlar iyi değilim gerçekten psikolojik destek alıyorum..

cok seviyesiz bi konusma olmus..ceza almassan iyi

bence onu unutttt

unutamıyorum ben onu..
Kızlar eşşeği ben sevdiğime söledim yanlış anlamayın aaaaa

bişey anladıysam arap olim

çok çocukça..kuzum allahaşkına kaç yaşındasın..aklıbaşında işler dğeil yaptıkların da..

yazıyormusn kız sen bunları kafadan gır gır olsun diye ne bu böle kusura bakma ama sacmalamışssın sen iyice doğruysa gercekten bi bayan bayan gibi davranmalı bilmem kahveye gittim bilmem sokakta küfür ettim kendini bi toparla bence gençlik ateşi sanırım sendeki neyse geçmiş olsun tatlım yine de

artık bitmişti sanıyordum sevgimi ama yok gece uyandığımda gözlerimden kendi kendine yaş geldiğini gördüm şok geçirdim ağlıyordu gözlerim özlemiştim onu yoktu sesi yoktu..........şu sözünden çok etkilendim ger,çekten doğru ağlayarak uyanmak ne demek bilirim iki aydır fazlasıyla yaşamak zorundayım çünkü vazgeçmeye çalışmak mücadele etmek çok kötü seni çok ii anlıyorum bnu konuda özlediğinde içinin acıması ne demek sesin boşluğu ne demek hepsini en içimde bilirimsenağlama neyse...konuna geleyim yaşadıkların de seninde hatan çok büyük onunda hakaret ememesi lazımdı gerçekten sevseydi böyle sözler smöyleyemezdi diye düşünüyorum unutmaya çalış canım başarıcaksın dayanmaya çalışmafoldumben

19 yasindaymis. Oncelikle sunu soyleyim. Senin bu "sevme" sekline kimse karsilik vermez.
Sana o... diyen bir insanin gozunde senin degerin olmaz! ve bu sozu kendine soylettigin icin
utanmalisin. Yargilamak icin yazmiyorum bunu! Ama evet "askta gurur olmaz" fakat sizinkisi ask degil
yasanmis bir sey yok! karsilikli bir sevgi yok! hatiri sayilir bir ask yasansa (SAYGI SEVGI CERCEVESINDE) o zaman evet gurur olmaz! ama sana pas vermeyen bir insana gurursuzluk yaparsan
bunun adi ASK olmaz yavsamak olur! ( sana o.. dedigi icin utanmalisin dedimde o insanda utanmali boylesi bir hakareti ettigi icin)

artık bitmişti sanıyordum sevgimi ama yok gece uyandığımda gözlerimden kendi kendine yaş geldiğini gördüm şok geçirdim ağlıyordu gözlerim özlemiştim onu yoktu sesi yoktu..........şu sözünden çok etkilendim ger,çekten doğru ağlayarak uyanmak ne demek bilirim iki aydır fazlasıyla yaşamak zorundayım çünkü vazgeçmeye çalışmak mücadele etmek çok kötü seni çok ii anlıyorum bnu konuda özlediğinde içinin acıması ne demek sesin boşluğu ne demek hepsini en içimde bilirimsenağlama neyse...konuna geleyim yaşadıkların de seninde hatan çok büyük onunda hakaret ememesi lazımdı gerçekten sevseydi böyle sözler smöyleyemezdi diye düşünüyorum unutmaya çalış canım başarıcaksın dayanmaya çalışmafoldumben

canım unutulsa zaten çoktan unutmuştım ama o kadar zor ki onun sesiyle uyudum uyandım ve o artık yok gözlerine hasret kaldıım en azndan kaybetmeden önce görüyordum.
aklımı yitircem aklımı kokusunu almak istiyorum ama biliorum hepsi hayal...

19 yasindaymis. Oncelikle sunu soyleyim. Senin bu "sevme" sekline kimse karsilik vermez.
Sana o... diyen bir insanin gozunde senin degerin olmaz! ve bu sozu kendine soylettigin icin
utanmalisin. Yargilamak icin yazmiyorum bunu! Ama evet "askta gurur olmaz" fakat sizinkisi ask degil
yasanmis bir sey yok! karsilikli bir sevgi yok! hatiri sayilir bir ask yasansa (SAYGI SEVGI CERCEVESINDE) o zaman evet gurur olmaz! ama sana pas vermeyen bir insana gurursuzluk yaparsan
bunun adi ASK olmaz yavsamak olur! ( sana o.. dedigi icin utanmalisin dedimde o insanda utanmali boylesi bir hakareti ettigi icin)

utanmıyyor muyum sanıyorsun ablacım.
Kaç gece düşündüm kaç gece o lafı hakettim mi diye belki evet belki hayır.

o söledi yine hazmettim hazmı zor hemde çok ama sevgim sildi onuda kaç kez aradım msk attım tık yok artık atmıyorum aramıyorum.
Mutlu olsun benide göremez eve kitledim kendimi o mutlu olsun...mafoldumben

İyi değildimk.bakmayın sakinleştiriciyle ayakta kalabiliyorum son günlerde.

İyi değilim değilim değilim:KK43:

Canım istemiyorum ailemde bırakmıyor artık kimseyle görüşmemi kendimi kapadım kaldım bende.
Dün 1 defa msj attım ama anlaşılan o sahte fotoya aşık olmuş.
Ben hazmedemezken biliyorum oda hazmedemiyor onun içinde zor.
Herşey yalanmış 5 ay ..
Oynadığımı sanıyor ondan nefret ediyor.
O nefreti yenmek için neler yapmadım ki.
bir hayalimiz vardı sahtedende olsa bir kızımız olucaktı adıda rüya ..
Hep onun ağzından konuşurduk.
Ben bebek hastası biriyim o ise çocuklardan nefret ederdi bir gün bana seninle insanları sevdim çocukları sevdim önceden hiç sevmezdim ama artık içim gidiyor dedi.
Ben kötü biri değilim ona zarar vermek hiç istemedim ama dinlemiyor beni.
Arasam nediyicem gerçi bende bilmiyorum.
Seven insan sevdiğine bu denli zarar vermez biliyorum ama amacım ona zarar vermek değildi ondan ayrıldıkça mafolduğunu gördüm ve onu değil kendimi bataklığa attığımı sandım meğer onuda sürüklemişim.
Vazgeçmek,kullannmak bu kelimeleri o kadar çok duydum ki.
O benim ömrüm.
Ona hep öle hitap ederdim ve o ömrümün yerine bir başka erkek asla sokmam gencim henüz herkes diyor geçer ama ben anılarımda yaşamayı seven biriyim.
O varsa var yoksa hayaliyle bir ömür sürer belki evlendiğini bile uzaktan izlerim.
Ama artık bilemiyorum o mesjdan sonra hiç msj atmadım.
Aramadımda ama içim içimi yio msj atıyorum atmıo arıyorum açmıyor ..
Haklı nefret ediyor o kelimleri sarfetmesinin nedenide o zaten ama düşünüyorumda hiç mi düşünmüo yada düşünmesine fırsat mı vermiyorum bilmiyorum.
Kızlar..yardım edin unutamam yapamam

X