yakup avsar tasarim ( ameliyat olmadan önce) BEN ISTEMEDIM

Cnm ya deme boyle ben seni kesinliklen kirmak icin felan soylemedim yapma lutfen, ben kimseye kirici olmak istemem hic bir zaman ne hadime yani. Ama senden ozur diliyorum demek ki ben kendimi iyi ifade edememisim:) Benim sana soylemek istedigim sey eger ki fikir olsun diye diger arkadaslara yardimci olmak istiyorsan keske duzgun ve dogru tasarimlan bir ornek verseydin mesela sende bililyorsun ki kendimizin yollamis oldugumuz resimlere doktor iyi bir tasarim yapamiyor sende tutuyorsun bunu burda ornek olsun diye sunuyorsun bana yanlis gelen buydu. Ama bosver bence cokta onemli degil. Herkez zaten tercihini yapiyor ve allahim herkezin gonlune gore versin guzelim. Kim hangi doktoru tercih etmis onemli degil onemli olan sonucun guzel olmasi degil mi:)

Bu arada bana uyari geldi yonetimden, misserable sana yazmis oldugum cevaptan dolayi zekana hayranim demistim ya:)) saskinim hala hahahaha:))

ama samimiyetine inanmiyorum diye yazmissin bu kirici bir itham..inanki kirildimm yani senden beklemedigim bi yaziydi bu..neyse bosverelim...fikir konusuna gelincede benim burda vurgulamak istedigim her doktorun kendine has el ayari var kendine has calismasi var bunu göstermek istedim yakup beyden vazgecmemin sebebi genelde kavissiz duz burun yapmis olmasiydi.. yani ben hep öyle gordum .sonucda tercih meselesi..ben kavisli istemek sucmu:))fiyat konusunada deginmissin...ALLAH a sukur herkesde para vardirr..pahali olmasindan ziyade ben emre beyi sadece tam olarak guvenebildigim icin secdim..ve burdada kimseyi yönlenmafoldumbendirmiyorum ..yani lutfen yanlis anlasilmasin arkadaslar..belki turkcem pek iyi deil belki tam ifade edemiyorum kendimi ...ama kimseyide karalamiyorum bunuda boyle bilin...:KK43:(( önemli olan herkesin ameliyatindan vede doktorundan memnun olmasi bence..

Açelyam kıyamam ben sana kimse seni yanlış anlamıyor canım benim:)) Sen üzülme...Tabiki hangisi aklına yatarsa gidip ona olacaksın ameliyatını..Ve nedenini açıklaman bence garipsenecek bir durum değil..Ayrıca o kavisli minicik burun sana çok ama çok yakıştı..Sen kendin için doğru karaı verdin canım..Gerisi ayrıntı, boşver...Kendini gayet güzel ifade ediyorsun bu arada:))

Açelyacım ben de senin burnunu çok beğeniyorum.Daha çok aslında senin burnuna olan beğenin ve hayranlığın beni de mutlu ediyor.O kadar çok memnunsun ki burnundan iyiki de böyle ve şu doktora yaptırmışım diyorsun.Ben bu topiğinden bunu anladım.Senin niyetin mutluluğunu paylaşmak.Hep mutlu ol.Aynalar en yakın dostun olsun :KK66:

Açelyam kıyamam ben sana kimse seni yanlış anlamıyor canım benim:)) Sen üzülme...Tabiki hangisi aklına yatarsa gidip ona olacaksın ameliyatını..Ve nedenini açıklaman bence garipsenecek bir durum değil..Ayrıca o kavisli minicik burun sana çok ama çok yakıştı..Sen kendin için doğru karaı verdin canım..Gerisi ayrıntı, boşver...Kendini gayet güzel ifade ediyorsun bu arada:))

balim cevocum cok tsk ederim beni anladigin icin:KK43:( efet kararimdan asla pisman olmadim ALLAH in izniylede dahada olmicam burnumu ve siz dostlarimi cok seviyorum...muucukks:gitme:

Açelyacım ben de senin burnunu çok beğeniyorum.Daha çok aslında senin burnuna olan beğenin ve hayranlığın beni de mutlu ediyor.O kadar çok memnunsun ki burnundan iyiki de böyle ve şu doktora yaptırmışım diyorsun.Ben bu topiğinden bunu anladım.Senin niyetin mutluluğunu paylaşmak.Hep mutlu ol.Aynalar en yakın dostun olsun :KK66:

canmim benim beni ne kadar mutlu ettin bilemessin..ALLAH hepimizin mutlulugunu daim etsin..efet ya iyikide yaptirmisim..inanki cok mutluyum oyle mutluyumki ( ALLAH nazarlardan saklasin ) hergun her an resim cekiyorum...beni anladina sevindim..burnumu begendinede sevindium mucuks guzel söz melegii....:sinifsinif:

emre beye nasıl ulaşabilirim açelyam ya
bi yardımcı olsan bide ben ankarada yaşıyorum

acelyam süper olmus burnun canim ... her defasinda cok dogru bir karar verdim diyorum birde ameliyat günüm gelse .. masallah nazar degmesin burnuna seni cok degistirmis

çok güzel olmuş.bende perş.günü için rand.aldım emre bey den revizyon olcak.fiyatlar nedir peki?

arkiler ben ameliyatimi op.dr MAVIS dokorum EMRE ILHAN a ameliyat oldum..bu da ben emre beyi tanimadan once yakup avsardan aldigim tasarimdi ama secvmedimm..yani su anki burnumdan doktorumdan cok cok COKKK memnunum...bukonuyu acmamdaki amac sadece yakup beyin genelde herkese ayni burun uygulamasi yaptigidir yani ebn bu kaniya vardim YORUM sizin....

canım yine ben:)burnun mükemmel gerçekten,ama ben nasıl bişey olucağını bilmiyorum,hayati bey tasarım yapmıyoresim kabul etmiyo kendisi bana yakışn bi burun yapıcakmış ameliyat sırasında belli olucak yani,çok korkuyoru ama yapabileceğimde bişey kalmadı:KK43:(

canım yine ben:)burnun mükemmel gerçekten,ama ben nasıl bişey olucağını bilmiyorum,hayati bey tasarım yapmıyoresim kabul etmiyo kendisi bana yakışn bi burun yapıcakmış ameliyat sırasında belli olucak yani,çok korkuyoru ama yapabileceğimde bişey kalmadı:KK43:(

bebegim nasil yani seninle birlikde ozel bir burun tasarim calismasi yapmiyormuu=??? bak yapmasada sen en azindan en ibnce ayrintisina kadar nasil bir burun istedigi soyle..hani sana derse yok o sana gitmez ben sana bana uyan bir burun yapicam... sen yineden kendi istediginden sasma:!!! sonra kendi kendini yersin hosuna gitmesse...yinede cok detayli ol..ailenle git hayati beyin yanina okiss=??? yanliz gitme:nazar:

ya ben estetik ameliyat olmayi duusnuorum.ama hicbi doktora guvenemiorum bana tavsiyesi olan varmi?

canim benim burda kime sorsan elbetteki kendi doktorunu tavsiye edecekdir....bende dogal olarak kendi doktorumdan cok cok cok cooookkk memnun kaldigim icin kendi doktorumu önerecegim..ama yinede sen kendince bi arastirma yap, kendi kendine dokktorlari ele..en cok kime icin isiniyorsa kime guvenebiliyosan ona ol derim..canisii:kahve:

bebegim nasil yani seninle birlikde ozel bir burun tasarim calismasi yapmiyormuu=??? bak yapmasada sen en azindan en ibnce ayrintisina kadar nasil bir burun istedigi soyle..hani sana derse yok o sana gitmez ben sana bana uyan bir burun yapicam... sen yineden kendi istediginden sasma:!!! sonra kendi kendini yersin hosuna gitmesse...yinede cok detayli ol..ailenle git hayati beyin yanina okiss=??? yanliz gitme:nazar:

tamam canım ama 2 günüm kaldı ne yapıcam bilmiyorum babamla gittiğimde de böyle söylemişti,herkesin yüzü farklı bir ünlünün burnu çok güzeldir ama sana yakışmaz dedi,sana gidin burunu yapıcaz dedi offfff çok korkuyorum,ameliyat olmazsam bidaha cesaret edemem ama olunca nasıl olucak onu da bilmiyorum:KK43:((tam bir çıkmazdayım şuan

tamam canım ama 2 günüm kaldı ne yapıcam bilmiyorum babamla gittiğimde de böyle söylemişti,herkesin yüzü farklı bir ünlünün burnu çok güzeldir ama sana yakışmaz dedi,sana gidin burunu yapıcaz dedi offfff çok korkuyorum,ameliyat olmazsam bidaha cesaret edemem ama olunca nasıl olucak onu da bilmiyorum:KK43:((tam bir çıkmazdayım şuan

ameliyatdan bir gun once yani aksami guizel bi banyo al..onden dugmeli pijamalarini hazir tut..sabah dua ederek kalk...sogukkanli ol...deki..eger bugun olmassam daha hic olamam cesaret edemem bu benim son sansim de.. gözlerinuii kapat cesaret igneni vurul...kendini önce ALLAH a sonra doktoruna emanet et..ama dedim gibi doktorunla herseyi konus iyice nasil burun istedini soylee..kavislimi duz burun sitlimi anladinmi...hihoyyyt

ameliyatdan bir gun once yani aksami guizel bi banyo al..onden dugmeli pijamalarini hazir tut..sabah dua ederek kalk...sogukkanli ol...deki..eger bugun olmassam daha hic olamam cesaret edemem bu benim son sansim de.. gözlerinuii kapat cesaret igneni vurul...kendini önce ALLAH a sonra doktoruna emanet et..ama dedim gibi doktorunla herseyi konus iyice nasil burun istedini soylee..kavislimi duz burun sitlimi anladinmi...hihoyyyt

:)))tamam tatlım zaten eve gelince bilmiyorum halim olucakmı ama ilk işim nete girip sana haber vermek olucak,ayrıca nasıl burun istediğimi bende bilmiyorum ama doktorum bana hafif kavis vericem dedi çünkü kavis yüze daha feminen bi görüntü sağlıyo dedi ama dedim ya nasıl olucak bilmiyorum o bana yakışanı yapmaya çalışacakmış:KK43:(umarım güzel olur...

:)))tamam tatlım zaten eve gelince bilmiyorum halim olucakmı ama ilk işim nete girip sana haber vermek olucak,ayrıca nasıl burun istediğimi bende bilmiyorum ama doktorum bana hafif kavis vericem dedi çünkü kavis yüze daha feminen bi görüntü sağlıyo dedi ama dedim ya nasıl olucak bilmiyorum o bana yakışanı yapmaya çalışacakmış:KK43:(umarım güzel olur...

oyyy yerim seniii:))) haber ver mutlaka cok merak ediyom simdiden seni:))

açelyam burnun çok güzel olmuş maşallah nazar değmesin tam benim istediğim gibi keşke elimde fırsat olsa emre ilhana olabilsem ameliyatımı ama imkansız gibi bişey :KK43:

X