yakup avsar tasarim ( ameliyat olmadan önce) BEN ISTEMEDIM

keşke önden resimlerinizi de görseydim... profilden inanılır gibi değil olağanüstü olmuş, çok başarılı, gerçekten bambaşka biri olmuşsunuz, yüzünüz hep gülsün dilerim!

açelyam burnun harika olmuş çok değişmişsin geröekten yakup beyin tasarımı olmamıl ama emre beyin harika yalnız çok fiayt yüksek emre beyin sen ne kadar ödedin acaba bi mahsuru yoksa sölermisin

arkiler ben ameliyatimi op.dr MAVIS dokorum EMRE ILHAN a ameliyat oldum..bu da ben emre beyi tanimadan once yakup avsardan aldigim tasarimdi ama secvmedimm..yani su anki burnumdan doktorumdan cok cok COKKK memnunum...bukonuyu acmamdaki amac sadece yakup beyin genelde herkese ayni burun uygulamasi yaptigidir yani ebn bu kaniya vardim YORUM sizin....
ya emre ilhan muhteşem yapmış tek kelimeyle ağzım açık kaldı canım bu güzel burnun tadını çıkarmaya bak senin adına çok sevindim darısı benim başıma bu arada maşallah diyelimde nazar değmesin 41 kere maşallah :)

keşke önden resimlerinizi de görseydim... profilden inanılır gibi değil olağanüstü olmuş, çok başarılı, gerçekten bambaşka biri olmuşsunuz, yüzünüz hep gülsün dilerim!

canim albümüme bakabilirsin öndende var:kedi:

ya emre ilhan muhteşem yapmış tek kelimeyle ağzım açık kaldı canım bu güzel burnun tadını çıkarmaya bak senin adına çok sevindim darısı benim başıma bu arada maşallah diyelimde nazar değmesin 41 kere maşallah :)

tsk ederim bitanem begendine sevindim..darisisenin vede olmak isteyenlerin basina..bu mutlulugun tarifi yok yasanmasi lazim olaganüstü.. masallah diyelim dimi ALLAH bozmasin...mucukssboshayallersmile

canim benim özelden yazim:)
çok teşekkür ederim açelyam.gerçekten fiyat çok yüksek ama değer diyorsun ben de emre beye mail atmıştım bana da son dediğin fiyatı söledi ama benim sağlık problemimde var özel sigortadan onu karşılar heralde diyorum bide emre bey bana çok genç geldi ne bilim tecrübe yoktur diye ama senin burnunu gördükten sonra düşündüm baya gerçekten bambaşka biri olmuşsun cnm

canım çook güzel olmuş ya bayıldımmmm... emre ilhanın yaptığı burunlar hep göze bi hoş görünüyor zaten, mahsuru yoksa ben de fiyatı öğrenebilir miym ?

çok teşekkür ederim açelyam.gerçekten fiyat çok yüksek ama değer diyorsun ben de emre beye mail atmıştım bana da son dediğin fiyatı söledi ama benim sağlık problemimde var özel sigortadan onu karşılar heralde diyorum bide emre bey bana çok genç geldi ne bilim tecrübe yoktur diye ama senin burnunu gördükten sonra düşündüm baya gerçekten bambaşka biri olmuşsun cnm

canim rica ederim ne demek lafimi olar:) yardimci olabildiysem ne mutlu bana...valla tr deki sigorta islerini bilmiyorum ama emre beye acikca sor aklina ne geliyorsa...saten kendisi cok anlayisli coookk sabirli emin ol..efet bende foruma üye olmadan once cok doktor bakdim..cok düsündüm sonra yolum buraya düsdü ve kendisini buldum..ayrica ben baya bi arasdirdim yani hastalariyla kontaga gecdim felan filan..o yuzden sende kendine bi liste yap eleye eleye sona ulasiyorsun saten..gecn efet ama ellerinde marifet.. yani genc doktorlar simdiki yeni teknolojiyle calisiyor diye düsünüyorum..yani her doktorun eli farklidir...hakkinda hayirlisi olsun bitanem...:KK6:

canım çook güzel olmuş ya bayıldımmmm... emre ilhanın yaptığı burunlar hep göze bi hoş görünüyor zaten, mahsuru yoksa ben de fiyatı öğrenebilir miym ?[/Qcok cok tsk eddrim canisi.. fiyatini ozelden yaziyorum mucuks:):KK48:

çok güzel olmuş bayıldımm hiç yapmacık durmuyor sankı kendı burnun gibi doktorun gerçekten iyiymiş güle güle kullan:))

çok güzel olmuş bayıldımm hiç yapmacık durmuyor sankı kendı burnun gibi doktorun gerçekten iyiymiş güle güle kullan:))

cok tsk ederim canisi... efet cok sukur ALLAH a hic belli deil..dikis izleri bile yok artik...en cok korkum cok yapmacik bir burnumun olmasiydi...böle iyi...insanin guzel bir burnusunun olmasi ne kadar haz ve mutluluk vericiiii:):KK64:

Bu konunun açılmasındaki niyetinizi anlayamadım. Mutlu olduğunuz doktorunuzla ilgili topiklerde zaten deneyimlerinizi paylaşıyorsunuz. Lütfen şahsi olarak olumsuz bir deneyiminizin olmadığı kişiler hakkında yanlış anlamaya mahal verecek ortamlar yaratmayalım. Bu konudaki tasarımlar görecelidir. Sizin beğenmediğinizi bir başkası beğenebilir.

Güzel paylaşımlar dilerim.

Son düzenleme:
X