Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

günaydın kıslar

nisan yağmuru ne güzel geçmiş gecen (kardeşini saymaksak ama ablası kıskansın oda kolay mı ablası gidiyor içiiçini yiyordur onun şimdi)

sadece streslisin o yüzden görüon o rüyaları.takılma öyle şeylere.benim bi gün önce korkumdan dudağım uçuklamıştı.rüyamda korkuttular.allahtan dudağın iç kısmıydı belli olmadı.

zaten ailecek çocukluğumuzdan beri tanışıyor olmamız, bu kayınvalide kayınababa olayına alışmamı kolaylaştırdı. bide onların bana olan yakınlığıda öyle. çok yakın davrandılar.gelin gibi bakmadılar. hele bi hala varki knd kızı gibi tutuyo. çok ilgililer.

tamam hayatım kaldırmam kızlar ya piskolojim bozuldu ne rüyalar görüyorum anlamlarına bakıyorum birden hayatınız alt üst olucak aniden bazı şeyler biticek yazıyor çok korkuyorum

cnm bnm fala inanma falsızda kalma derler ya. bence sen falada bakma bu dönemde. yani şimdi rüya görüyosun karma karışık, anlamına bakıyosunki kötü. bence aklını daha çok karıştırma. yaşadığn şeylerden dolayı bu dönemde böle rüyalar çok normal.bi çok şeyin etkisinde kalıyoruz.o öylemi bu böylemi vs. bence anlamlarına bakıpta kndni üzme boşuna. inş hepsi hayra çıkar. hayro yor geç.a.s.

slm kızlar akşam kayınvalidemlere yemeğe gidicez.gayet hoş hazırladım .iş çıkışı 8 gibi gitcez.nişanda yapılacaklar konuşulcak şans dileyin bana.umarım herşey yolunda gider.oo yemekti bulaşıktı hamarat gelin moduna girmem lazım:))

inş en güzel şekilde atlatırsın cnm. bi bakmışsın oluş bitmiş. sana tavsiyem çok heyecan yapma(desemde boş biliyorumkaydirigubbakcemile3) bende dün çok heyecan yaptım ama korkulacak bişey yokmuş:roflol: geldi geçti bak..:dance:

makası sarmaya başlayınca kaymıyor xaten canım uçlarıda ya bağla yada silikon al az bişey damlatıp bastır fısık gibi olur.

ulaştım ama sen bugün yoksuun:sinifsinif:
neyse acele değildi zaten şekeerim sen geldiğinde bana yeri özelden yaz ismi falan söle hala bulamamaışsam giderimkaydirigubbakcemile2

kızlar günaydınnnnmirmirmirmir
çooookk uykum var çok.mirmirmirmir
...........
anlayacağınız akşam çok eğlendik.. (kardşmi saymazsak)

amaan olur okdar boşver gitsin mutlumuydun mutluydun tamamdır ozaman:sm_cool:

bencede lepiciğm. azönce annemle konuştum. sen kardşne bakıp üzme kndni. kndnden küçüğün lafına bakıp nie üzülüyon dedi. ama dikkat et babanda kıskanıyo ama sana bişe diyemiyo dedi. akşam nişanlın seni alıp gidince surat bi tuhaf oldu diyo. :gitme: napıcam ben bunlarla. üzerimde az yük var gibi bide kıskançlıklar. ama babam belli etmez saolsun. :1hug:

Gunaydın bayanlar ancak bitirdim dünküleri okumayı ....
nisancım bu kardeşler böyle, sanırım sende ilk çocuksun biraz da bundan kaynaklanıyor bence
benimde kız kardeşlerım kıskanmışlardı ama cok bişey demediler ama en küçük erkek kardeşim 10 yaşında yapmadığını bırakmadı nişanlım geldiğinde beni odaya bile sokmak istemiyorduopuyorumnanaktan

günaydın canlarım...nisan yağmuru gecenin güzel geçtiğine çok sevindim...sen kardeşine bakma canım...beni bile bazı misafirler sudan sebeplerle üzdüler...klava:yok oynamaya kaldırmamışım fln fln...masa masa gezip herkesi oynamaya mı kaldıracaktım ki...arzu eden kalkıp oynar...çok sinirlendim zaten insanın sinirleri yıpranmış oluyor...sen de bu yüzden takılma ne olur...senin kardeşin bu...seni sevdiği için paylaşmak zor gelmiş olabilir...

günaydın canlarımmmmmmmm
cadımaaaaa,çileğime,nisanıma bol heyecanlar kızlarrrrrrrrrrrrrrr çok az kaldı.....delikafadulden

25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
agustos ayında... .life-city
1 agustos-nnisanyagmuruu- nişan
8 agustos-em4561
8 agustos-snmery
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

ilksin diye kesin.
Banada yapılmayan kalmadı hepsinin acısını biz çekiyoruz.
Söz elbisemi sevgilimle aldım diye annem bana tavır yaptı.
Bu yüzdenn nişan alışverişini birlite yapak dedim bu kezde dioki siz çıkaydınızkafamçokkarıştı
dedim sözde yaptığından sonra böyle yapalım dedim:sinifsinif:
yani alışıyoalar ama yavaş yavaş
ilk olunca da gurur mu oluyor noluyorsa.
Kardeşin daha rahat olacak görürsün bizim kaderimiz bu boşver gitsin.

Kızlar biz nişanda bu çiçeklerden verdik davetlilere...paylaşmak istedim...

ablacığım sana da günaydın ... valla birşey yok hazırlığım filan... şimdilik yapılcak birşey yok ablacığım...:sm_confused:

Gracem daha erken tabii hazırlıklar için...ben erkek tarafı olarak tek başıma uğraştığım için her gün bir işi yapıyordum...daha doğrusu gündüz dışardaki işleri, gece evdeki işleri yapıyordum...kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…