Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Lepi canım biraz söylenenlere kulak tıkamak lazım... her iki taraf içinde geçerli.. annaler bu tarz konularda tahammülsüz oluyorlar herşeyii eksiksiz istiyorlar kusur arıyorlar .. benim annem öyle değil ama tahmin edebiliyorum yani senin hislerini... merak etme her şey gelir geçer...

buaradaa bu haftaddaaaa nişan haftasıııııııııııııııııııı
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz

acaba benm annemde bir tuhaflık mı var benim annem aksine tamamen kızlar çok destekk veriyor benmle her detayı düşünüyor yanımda oluyor her konuda çok mutlu :nazar:

annenin değerini bil ama ne yalan diyim ben de cadı bir anne olabülürüm:1ninca:

Lepi canım biraz söylenenlere kulak tıkamak lazım... her iki taraf içinde geçerli.. annaler bu tarz konularda tahammülsüz oluyorlar herşeyii eksiksiz istiyorlar kusur arıyorlar .. benim annem öyle değil ama tahmin edebiliyorum yani senin hislerini... merak etme her şey gelir geçer...

gelip geçmeli yoksa ben aha böle olcam-tatlicadiarzu-
sora beni tutana aşk olsun :roflol:

kızlar olsun bitsinde bende koyim resimlerimi ama yaa

kızlar işteyim şuanda dün bir elbse gördüm ama resmen bittim banada nişan bohçasına elbise alınıcak koyulucaktı dedim etek gömlek alıcamıza bunu alalım ama çokk pahalı bide sıfır kollu inşallah aksilik yapmazda o elbisyi kabul eder benimki dua edin etek gömlek istemiyorum ben o elbseyi çok istiyorum

ben akşamına koyarım resimleri çünkü gündüz oluyor nişan 5te biticek misafirlerde erkekn kalkar oturmazsa uzatan gelenler hemenceck yüklerim akşamına canlarım

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

insanlarımız keşke mutlulukları görebilseler... maddeselliği bırakabilsek ... huzursuzlukların hiçbir anlamı yok halbuki nasılsa hayat yine olacağa sürüklüyor hepimizi... ama kızlar bu dönemler hem bizler için hem aileler için zor dönemler hani bir laf var ya ''ele karışmak'' diye... zor yanii

ya wala lepi cnm benim yengemde öleydi düğünde bile bi oynatmadı kızı ağla ağla bi hal oldullarr ikiside yai emin ol memnuniyetsizliğinden değil paylaşamama duygusu tahammül edemiodur senin ewden çkacağın fikrine opuyorumnanaktan

buaradaa bu haftaddaaaa nişan haftasıııııııııııııııııııı
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
25 temmuz Çilek
26 temmuz-nnisanyagmuruu - söz
ağustos ortasından sonra işler kesat olacak ama:nazar:

kızlar olsun bitsinde bende koyim resimlerimi ama yaa

kızlar işteyim şuanda dün bir elbse gördüm ama resmen bittim banada nişan bohçasına elbise alınıcak koyulucaktı dedim etek gömlek alıcamıza bunu alalım ama çokk pahalı bide sıfır kollu inşallah aksilik yapmazda o elbisyi kabul eder benimki dua edin etek gömlek istemiyorum ben o elbseyi çok istiyorum

inşallah alırsın istediğini canım olmadı üstüne sen ekle al içinde kalmasın illa onu istiyorsan birkez giyeceksin ama ömür boyu fotolarına bakacaksın sonuççta

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

insanlarımız keşke mutlulukları görebilseler... maddeselliği bırakabilsek ... huzursuzlukların hiçbir anlamı yok halbuki nasılsa hayat yine olacağa sürüklüyor hepimizi... ama kızlar bu dönemler hem bizler için hem aileler için zor dönemler hani bir laf var ya ''ele karışmak'' diye... zor yanii

felsefik graceim benimmm:kedi:

ya wala lepi cnm benim yengemde öleydi düğünde bile bi oynatmadı kızı ağla ağla bi hal oldullarr ikiside yai emin ol memnuniyetsizliğinden değil paylaşamama duygusu tahammül edemiodur senin ewden çkacağın fikrine opuyorumnanaktan

tek çocukta değil bu annem kaydirigubbakcemile3
allam okadar iyiyimki kadın bırakamıyor benisırnaşık şey

inşallah alırsın istediğini canım olmadı üstüne sen ekle al içinde kalmasın illa onu istiyorsan birkez giyeceksin ama ömür boyu fotolarına bakacaksın sonuççta

felsefik graceim benimmm:kedi:

tek çocukta değil bu annem kaydirigubbakcemile3
allam okadar iyiyimki kadın bırakamıyor benisırnaşık şey

hehhh bu açıdan bak işte fıstığım yaakaydirigubbakcemile3

hehhh bu açıdan bak işte fıstığım yaakaydirigubbakcemile3

işime geldiği gibi bakıyorum dermişimsositososito
iyiyim ya Allaha şükür arkadaşımda aradı onla uhabbette iyi geldisositososito
ya bugün tarak seti sordum kıytırık iki tarak var altı üstü bir de ayna demesin mi 70 lira:1shok:
dedim noluyoruz(tabi içimden:))) dışımdan fiyat öğrenmiş olduk dedim :nazar:
watsonda bi set beğenmiştim onu alırım be bu soruğuma bin basar:icecream:

yuhh yani:1shok: o neymiş öle yaa kenarları altınsuyunamı bandırılmışşşkaydirigubbakcemile3

biran takvimime dikket ettim. burda ilk takvim yaptığımda 2 month 21 days yazıyordu :1shok:

ya kızlar ben bu yatak odalarına we dekorasyona bayılldııımmmkafamçokkarıştı malikaneme bunlardanmı yaptırsam neeekaydirigubbakcemile3

1numaraaa.jpg

çok güzel bunlar.
bende farklı tarzlarda dekorasyon düşünüyrm ama hep aynı şeyler var :KK43:

bende bu haftasonu üniversiteden arkadaşımın nişanına gidceğim o da pazar günü evde olacak ama ben makyajını yapacağım arkdaşım erken gideceğim ...sizce ne renk bir makyaj güzel olur elbisesi şu tarz ve aynı bu renklerde....:)

67331078671972525139803.jpg

Son düzenleme:
X