Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

post-18896-1219162778.jpg

E-FUNKHOUSER-OJE-MAX-FACTOR-TORPU-5-OJE__18140704_0.jpg

kızlar akşam ekliyimde ona göre karar verelim mi ?

dore renk sürdürmem zaten de. simli parlatıcı olabilir. fuşya renk ojede çok boğar mı beni acaba bilmiyorum ki. her yerim fuşya olmasın sonra :)

kuşumm eklesen daha yardmcı oluruz ama elbisen yoğun fuşya ise kesinlke fuşya sürme... kontras yaparsın elbisenin içindeki en az renk hangisisyse onu kullanırsın renk olarak..

kuşumm eklesen daha yardmcı oluruz ama elbisen yoğun fuşya ise kesinlke fuşya sürme... kontras yaparsın elbisenin içindeki en az renk hangisisyse onu kullanırsın renk olarak..

evet canım yoğun fuşya o yüzden fuşya istemiyorum.
göğüs kısmı renkli taşlarla süslü. akşam konuşuruz o zaman canım benim teşekkür ederim.

canım benimki ince askılı göğüs altında renkli taşları var. üstü tüllü fuşya. seninkinin biraz daha koyusu

canım bak opera çarşısında çok güzel abiyeler var üst kat tamamen abiye mağazası ama pazar günü sakın gitme çünkü kapalı. cumartesi günü çıkın. ben aşağıya rıhtıma doğru inerken solda bi mağazadan aldım kıyafetimi. iç çamaşırı olarakta bahariye caddesinde kompedan var oralarda bir sürü çamaşırcı var. kompedana bakabilirsin üst katta gecelik takımları var 3 lü set halinde. kompedanın karşısında da cozmo home var oradanda makyaj çantası ve malzemelerine bakabilirsin. gerçi biz maltepeye geldik onları aldık. ayakkabıyı terliği çantayı maltepeden aldık. yani her girdiğimiz mağazayı tanıdığımız ve nakit aldığımız için baya bi indirim yaptılar.

kadıköyden sadece gecelik takımı ve elbiseyi aldık. kadıköy pazar günü ölü canım :roflol:

evet şimdi o dediğin yerlerde piyasa araştırması yapıp geldim şimdide senin yazını okudum gerçekten loya ve kompedan da süper şeyler var.
Loya da pembe bi jartiyer kompedan da hem geccelik hem iç çamaşırı beğendim 6 lı takım 100 lira idi ikili 45 sütyen takımı çok şıktı ama bedeni kalmamaış gelecek dediler.
Aslında bu tip şeyler için karşıya gitmeme gerekmiyormuş erkek için de orada istenen şeyler var.
Çeyizciler uyduruk şeyleri dolduruyor böyle en azından kendin tamamlarsın daha ii olur gibime geliyor. buarada geceliği nasıl bişey aldın canım madem kompedandan almışsın de bakiyim 6 lı takım yerine kendim 3 4 tane farklı şeymi alsam:jeyyar:

ya kızlar ben bu yatak odalarına we dekorasyona bayılldııımmmkafamçokkarıştı malikaneme bunlardanmı yaptırsam neeekaydirigubbakcemile3

1numaraaa.jpg

ytkodas.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kimse yokmuu yaaaa psiqom,gracem,sonbaharım,pınarpinim:eek: neyse gelince bakın fotolara hangisini yaptırim ewime söleyin kaydirigubbakcemile3

canlarım aklıma bişey geldi gelin ayakkabısnın altına yazılıyor ya isim nişandada yazılıyormu :):):):

ne nişan hevesim kaldı ne bişey hep ağlamak zorundamıyım benmafoldumben
artık alışverişe de gitmek istemiyorum elbise almak da
mümkünse sadece evlenip gideyim gelinliğin bile olmasın

amanınnn nldu sanaaaa:1shok: yapma cnm yaa böle karamsar olmaaa

Macig elin değmişken beyaz olanıda benim kulübeme yaptır kaydirigubbakcemile3

Canım neden öyle düşünüyorsun :teselli: