Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nişanlı kızlar günaydıın.
psiqo demek eller alışmadı he kaşıntı bilem yapıyor ben de alışana kadar hekaydirigubbakcemile3
evet kısss zorla alıştırırım ben onukaydirigubbakcemile

gunaydın bayanlar amannn oku oku gınay geldi geçmişten amma konuşmuşsunuz hezemuszemus
psiqocummmmm janım hayırlı olsun hadi bakalım şimdi olayları okudum bitti fotolarına bakıjam ama birikmişlerin o gün patlaması bi yönden iyi bi yönden kötü olmus ama snucunda rahatlamışsın bosfer.. ama dediğin birşey ilgimi çekti 'normal insanlar gibi sevmek' sanırım bunu bende hiç beceremiyorum ve beceremicem de:sinifsinif:

grace yaaa ben göremedim seksü geceliğiniiii tekrar koyar mısınn? bohcanda cok cici maşallah bende o terliklerden almak için dükkan dükkan gezdirmiştim herkesi tüylü tüylü. hatta nişanlım 2 tüy için mi dolasıyoz normal alalım ben tüy takarım demişti ama görünce o da beğendi:lepi:
canım evet baya yazdık.uzun oldu.evet döktüm içimi inan rahatladım.
boşver yeşilim biz böyle geldik böyle gideriz.belki normal sevemedik ama bizimde bi farkımız var herkeste biz gibi sevemezşakkıdı

psiqo ve grace herşey çok güsel olmuş.. mutluluklar dilerim ikinizede.. iki günde ne çok şey olmuş böle... bende gün geçtikçe daha çok heyecan yapıyorum.
cuma günü işten çıktım bi baktım kapıdalar.bnmkiyle kuzeni gelmiş. hadi gel gidiyoruz. ee nereye. sen çok konuşma gidiyoruz.gidince gör. peki dedim. bi baktım kuyumcudayız. yüzük bakıcaz..:asigim::1shok: adam sıraladı yüzükleri 1 saat boyunca o muydu buymuydu die bakıyoruz. biyandanda aklım annemde kemoterapi aldı geldi. nsl iyimi falan merakediyorum. neyse 2 tane kalın beğendik.baya bi kalın hemde 600 lira fiyat çıktı tanesine. kayınvalidem kalın olsun demişti, ondan öyle baktık. ikimizde mutlu mesut eve döndük. bi baktım annem çok iyi sanki terapi almadan geri gelmiş,hala daha aynı hiç sorun yok:nazar::dance: yüzük falan anlattım aileme biraz tuzlu ama siz beğendiyseniz sorun yok dediler. ama akşam bnmki annelerine açmış konuyu biz baktık fiyat şu die. onlarda çok pahalı alamayız okadar demişler.bnmki ağlıyo ben üzülcem diye.annesine nsl kızıyo anlatamam.annesi set özeniyomuş. set ve bilezik alacakmış.bide hem bizim hem onların durum biraz kritik. bende hiç sorun değil,ince alırız ohalde dedim. ama kalın yüzüğümü düğünde isterim bak dedim:jeyyar: yani sonuçta bi yüzük için kimseyi kıramam. önemli olan aramızdaki sevgi ve saygı.
bide tam 15 gün içinde 4 özel gün geçireceğim.bu perşembe bnmkinin kuzeninin kınası var,cmrtside düğünü.hemen ardından pazar bnm isteme töreni ve haftasına nişanım. kınaya gitmeyecktim.izmirde olacak kına ama kayınvalidem gelinimi istiyorum illa demiş:kedi: veee düğün içinde bana elbise alacakmış. dedim olurmu öle şey. olur tabi dedi. şimdilik herşey yolunda.:nazar: inş hep istedğmz gibi olur.. çok heyecan yapıyorum ve korkuyorum eksik bişeler olacak die. herşey güsel olsun istiyorum. inanın iştah die bişey kalmadı. yemek yiyemiyorum:kedi:

evet kısss zorla alıştırırım ben onukaydirigubbakcemile

alışmalı tabüküyasakkelime
benim sağ armağımda alıştı olduğunu hissetmiyorum da yüzükleri sola geçirdiğimde bir kaşınıyor bir kaşınıyor evliliğe alerjim var sanırım nişanlılığa değildesırnaşık şey

psiqo ve grace herşey çok güsel olmuş.. mutluluklar dilerim ikinizede.. iki günde ne çok şey olmuş böle... bende gün geçtikçe daha çok heyecan yapıyorum.
cuma günü işten çıktım bi baktım kapıdalar.bnmkiyle kuzeni gelmiş. hadi gel gidiyoruz. ee nereye. sen çok konuşma gidiyoruz.gidince gör. peki dedim. bi baktım kuyumcudayız. yüzük bakıcaz..:asigim::1shok: adam sıraladı yüzükleri 1 saat boyunca o muydu buymuydu die bakıyoruz. biyandanda aklım annemde kemoterapi aldı geldi. nsl iyimi falan merakediyorum. neyse 2 tane kalın beğendik.baya bi kalın hemde 600 lira fiyat çıktı tanesine. kayınvalidem kalın olsun demişti, ondan öyle baktık. ikimizde mutlu mesut eve döndük. bi baktım annem çok iyi sanki terapi almadan geri gelmiş,hala daha aynı hiç sorun yok:nazar::dance: yüzük falan anlattım aileme biraz tuzlu ama siz beğendiyseniz sorun yok dediler. ama akşam bnmki annelerine açmış konuyu biz baktık fiyat şu die. onlarda çok pahalı alamayız okadar demişler.bnmki ağlıyo ben üzülcem diye.annesine nsl kızıyo anlatamam.annesi set özeniyomuş. set ve bilezik alacakmış.bide hem bizim hem onların durum biraz kritik. bende hiç sorun değil,ince alırız ohalde dedim. ama kalın yüzüğümü düğünde isterim bak dedim:jeyyar: yani sonuçta bi yüzük için kimseyi kıramam. önemli olan aramızdaki sevgi ve saygı.
bide tam 15 gün içinde 4 özel gün geçireceğim.bu perşembe bnmkinin kuzeninin kınası var,cmrtside düğünü.hemen ardından pazar bnm isteme töreni ve haftasına nişanım. kınaya gitmeyecktim.izmirde olacak kına ama kayınvalidem gelinimi istiyorum illa demiş:kedi: veee düğün içinde bana elbise alacakmış. dedim olurmu öle şey. olur tabi dedi. şimdilik herşey yolunda.:nazar: inş hep istedğmz gibi olur.. çok heyecan yapıyorum ve korkuyorum eksik bişeler olacak die. herşey güsel olsun istiyorum. inanın iştah die bişey kalmadı. yemek yiyemiyorum:kedi:

annene geçmiş olsun canım yakın zaMAN DA sağlığına kavuşur inşallah.
Yüzüklerde de sorun yaratmaman ne güzel büyütmemeişsin elbet istediğiniz alınır gönüller bir olsun yeter.
yemeğini ye nişanlığın üstünden düşer sora hee:jeyyar:

kızlar şimdi size iki model göstercem nişan için.
Dün biryerde gördüm ilk elbisenin benzerini askılı göğüs kızmı çok benzer ve etekleri sade tülden psiqonunki gibi.
Ama ben göğüs içine bir parça koydurup kollarını aşağıdaki beyaz elbisedeki gibi yaptırmak istiyorum arkayıda biraz kapattırıp sizce yapılabilir birşeymidir.
Renk olarak mavi yada mor düşünüyrum buarada boğarmı böyle tül kol yapılsa:sm_confused:

akngksu5.jpg
göğüs kızmı böle ama sert bişi vardı içinde şekllli dursun diye:))

879i.jpg

beyazın kolları yukardaki gibi bi elbiseye uydurulabilir değil mi terz,i tarafından

nisan yağmuru tşk ederim.
senide tebrik ederim.inş hep böyle istediğin gibi olur herşey

lepi evet canım bu tür şeylerde,bukadarcık şeyden sorun çıkartır büyütürsek bu işin sonu gelmez.
yemek konusunda hakkaten napıcam bilmiyorum.havalarda sıcak olunca iyice iştah gitti. zaten çok yemek yiyen biri değilimdir.kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar haftasonu nişanlanan psiqo ve şebnem tebrik ederim Allah tamamına erdirsin fotolarınızı bekliyomm

lepicim bence ne dirsekte nede uzun.yaz ayındayız kuzum ya.tmm açıl saçıl demiom ama karpuz kol düşün.
sonra başkarının düğününde de giyersin öle istediğin kollardan

lepicim bu arada bencede uzun kol yapma canım..

lepicim bence ne dirsekte nede uzun.yaz ayındayız kuzum ya.tmm açıl saçıl demiom ama karpuz kol düşün.
sonra başkarının düğününde de giyersin öle istediğin kollardan

zati fiki ralayım diye sormuştum:kedi:
ben kasıma doğru nişanlanıyorum psiqom yavrum bu kolu beğeniyorum ama sankim olmaz mı diyordum sizde olmaz gibisinden konuştunuz.
ozaman şık bir bolero tarzı birşey diktiririm karpuz kollu falan ozaman olur sanırımhesositososito

zati fiki ralayım diye sormuştum:kedi:
ben kasıma doğru nişanlanıyorum psiqom yavrum bu kolu beğeniyorum ama sankim olmaz mı diyordum sizde olmaz gibisinden konuştunuz.
ozaman şık bir bolero tarzı birşey diktiririm karpuz kollu falan ozaman olur sanırımhesositososito

bencede bolero daha iyi olur canımyerimseniben

selam kızlar ben geldim dün alışverişe çıktık herşey aldılar. herşey çok güzel
bana bi tek elbiseyi ve ayakkabıyı verdiler. diğerlerini götürdüler bohça yapılacak
akşam fırsatım olursa eklicem elbisenin ve ayakkabının resmini.

psigom topiğinde de yazdım ama tekrar mutluluklar dilerim. rabbim tamamına erdirsin
gracem bohçan çok güzel. sen istemesende düşünüp getirmeleri iyi olmuş.

X