Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

diloom buralar yanıyorrr cicimm yaprak kımıldamıyor valla..

magic nişan fotonu paylaşırmısın biizmle fikir olur bizim gibi heyecanlı kızlara:kedi:

diloom buralar yanıyorrr cicimm yaprak kımıldamıyor valla..

magic nişan fotonu paylaşırmısın biizmle fikir olur bizim gibi heyecanlı kızlara:kedi:

Valla gündüzden beri yağıyo ama hala sıcak -tatlicadiarzu-
Evet evet evet nişan fotoları gelsin bizde fikir edinelim alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

magic bu senin için tatlım :kedi:

kirr.jpg

ayy bu çok güzelmiş yaaa çok tşk ederim cnmm

kızlar bilgisayrda kayıtlı pek bi fotom yok ama olnalrı paylaşim sizlerle..

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlısı olsun canım .... çok zor off gittikçe hayat şartları insanı bunaltıyor.. senağlama

canım çok güzell olmuşşsunnnnnn saçlarınnn çok güzel... Allah tamamına erdrisn canım .... çok yakışıyorsunuz ... çok cici çok şeker maşallahh :nazar:

canım çok güzell olmuşşsunnnnnn saçlarınnn çok güzel... Allah tamamına erdrisn canım .... çok yakışıyorsunuz ... çok cici çok şeker maşallahh :nazar:

:kedi: cnm ya çok tşk ederimm çok mutlu ettiniz beni wala... saçımdan makyajımdan çok memnundum çok şükür, o tek olan fotolarımda falan nişanın sonuydu artık yani ona ragmen hiç kötü durmadı maşalarım çok doğal durdular hatta..

çok saol cnm benim güzel bakan güzel görür... ew nişanı olduğu için saçımdada kıyafetmdede abartıya kaçmamaya çalıştım, umarım başarmışımdır

Bence gayet doğal ve güzel olmuş
10 numara kaydirigubbakcemile5
Bende bi kaç aya kadar koyarım inşallah :Saruboceq:

Bence gayet doğal ve güzel olmuş
10 numara kaydirigubbakcemile5
Bende bi kaç aya kadar koyarım inşallah :Saruboceq:

inş cnmm :Saruboceq: ogünün tadını çıkar inan böle yeni nişanlancak olanları okudukça ya bidaha nişanlanalımmııı çok güzeldi yaaa diorumm kaydirigubbakcemile3

X