Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ı pazarlar kızlar
temızlıkte bıttı geldımm
hıc uyyamıyorum pazarları ya
askım calısmasa gezerdık
aksam bıraz kötu bısey yasadımm ama ALLAHıma bın kez şüküt ettım öle bı askım olduğu ıcın

ya ben de nişanlanıcam bizim tanışma faslı filan bitti bir an önce nişan yapalım diyolar
korkuyorum kaydirigubbakcemile...
nişan için organizasyon firmasıyla anlaşıcam uğraşamam ama daha isteme bile olmadı
hiç anlamamki bu işlerden babam hep taliplerim gelmeden kovmuştur o nedenle ne olur ne biter bilmem
yardım edin imdaaaat mafoldumben

ı pazarlar kızlar
temızlıkte bıttı geldımm
hıc uyyamıyorum pazarları ya
askım calısmasa gezerdık
aksam bıraz kötu bısey yasadımm ama ALLAHıma bın kez şüküt ettım öle bı askım olduğu ıcın
ne oldu canım ?
ya ben de nişanlanıcam bizim tanışma faslı filan bitti bir an önce nişan yapalım diyolar
korkuyorum kaydirigubbakcemile...
nişan için organizasyon firmasıyla anlaşıcam uğraşamam ama daha isteme bile olmadı
hiç anlamamki bu işlerden babam hep taliplerim gelmeden kovmuştur o nedenle ne olur ne biter bilmem
yardım edin imdaaaat mafoldumben
nasıl bir nişan istyrsun canım? tanışma faslı bitmedi mi ki?görmedi mi ki baban?

günaydın kızlarr daha doğrusu tünaydın yinee. geçmişi okuyamadım ama magic canım fotolarına vbaktım allah mutlu etsinn çok güzel olmuşsun saçın elbisen makyajın harika.

babam gördü beğendi aileler tanıştı beraber kahvaltı yaptık her iki tarafta onay veriyor.
ama bazı formaliteler vardır ya istemedir söz kesmedir nişandır onlar henüz gerçekleşmedi
ağustosta hepsi gerçekleşsin diyolar hazırlıkları nasıl yetiştiririm bilmiyorum nerden başlicam bilmiyorum
napıcam bilmiyorum mafoldumben

evde mi yapmayı planlıyorsun canım netiece bu iki etkinlkte kız tarafında oluyor.. size gelecekler yani... kaç kiş olur nasıl bir tören istiyorsun ? eğer düğün yakınsa çok abartılı birşeylere gerek yok bence..

evde mi yapmayı planlıyorsun canım netiece bu iki etkinlkte kız tarafında oluyor.. size gelecekler yani... kaç kiş olur nasıl bir tören istiyorsun ? eğer düğün yakınsa çok abartılı birşeylere gerek yok bence..

yok canım evde değil organizasyonla anlaşmayı düşünüyorum otelin havuzbaşı filan
olabilir ama düğün de işte ekim gibi olabilir abartmasammı acaba biz 2 tane nişan
yapıcaz biri mersinde diğeri antalya da antalyadakini onlar yapıcak büyük bir restourant ta
yemekli mersindeki de işte tören olsun diyorum birde 2 düğün yapıcaz yine mersin antalya
nişanı 3bin liraya herşey dahil diyordu organizasyoncu çok mu ki acaba kafamçokkarıştı

herbıseyden 2 tane masallah:roflol:
cnmm ısteme kız evınde olmaz mı nasıl organızasyon onu anlamadım:bbo:
yoksa resturantta mı ıstenceksın orasını anlamadım valla

herbıseyden 2 tane masallah:roflol:
cnmm ısteme kız evınde olmaz mı nasıl organızasyon onu anlamadım:bbo:
yoksa resturantta mı ıstenceksın orasını anlamadım valla

he ya görgüsüz gibiyiz valla görmemişin bi düğünü olmuş :roflol:
beni isticekler babam vericek bizim evde olucak bunlar sonra nişan olucak
beni istediklerinden on gün sonra filan yapıcaz herşey sıkışacak
o nedenle organizasyon firmasıyla anlaşıcam çalışıyorum işi bırakamam
bir de aileler birbirine ne hediye verir ne alır ben hiçbişey bilmiyorumki
valla gözü kapalı evlencez gibime geliyo :roflol:

he ya görgüsüz gibiyiz valla görmemişin bi düğünü olmuş :roflol:
beni isticekler babam vericek bizim evde olucak bunlar sonra nişan olucak
beni istediklerinden on gün sonra filan yapıcaz herşey sıkışacak
o nedenle organizasyon firmasıyla anlaşıcam çalışıyorum işi bırakamam
bir de aileler birbirine ne hediye verir ne alır ben hiçbişey bilmiyorumki
valla gözü kapalı evlencez gibime geliyo :roflol:

hıncık anladım:1ninca:
ısteme olduktan sonra sen ara tarh al ınş boş yer vardır
sonra nışanda ne gyceksın ona karar ver
nışan mekanı ayarladın mı bırlıkte bohca alısverısıne cıkılır
orda hersey hallolur
gıysı takılar falan
dert etme keskem bende nışanlansamm

hıncık anladım:1ninca:
ısteme olduktan sonra sen ara tarh al ınş boş yer vardır
sonra nışanda ne gyceksın ona karar ver
nışan mekanı ayarladın mı bırlıkte bohca alısverısıne cıkılır
orda hersey hallolur
gıysı takılar falan
dert etme keskem bende nışanlansamm

hiçbişey ayarlamadım ki mafoldumben
nişanda ne giyceğime de karar veremedim :1no2:
isteme nasıl bişey bilmiyorum bile :nazar:
inşallah sen de en kısa zamanda nişanlanır ve çok mutlu olursun şekerim :1hug:

önce bencede tarih işini hallet yazın malum düğün nişan sezonu.. zorlk çıkabilir...nişan için ... alışverişe çıkmak isteğe bağlı çıkmayadabilrisin ... bohça filan ister misin bilemiorum...

ama önce tarih işini belrileyip yer bulmak önemli... ve sonrada önce evdeki isteme işini ayarlaman lazım
..

işte yüzük takılıyor malum ... tek taş vs... bişeyler ikram ediliyor ,sohbet ediliyor,foto filan.. öyle geçiyor hee tabii kahve yapacaksın :)):):)

kızlar bızım de sımdı ılk tanısma merasımlerı var
tanısıcam ben sonra onu tanıstırıcam sonra anneler sonra aıleler olacak
sanırım ekim gıbı nişan olur sonra da eve tasınmalar vs derken seneye gelin oluyorum hayırlısıyla :)

bakalım nasıl olacak cok heyecanlı süreçler olacağına eminim, şu aralar en büyük dertlerim bu kıyafet olayları geldi gittiler neler konuşulacak o konuları merak ediyorum bir de minik ev eşyaları eksiklerim var sırayla olur diyorum ama erteliyormuşum gibi geliyor,
ve nişan, kız evinde büyük bir nişan olur diyorlar tüm tanıdıklarımız da bu şekilde yapıyor sanırım öyle olacak. :) şu an bu bekleyiş bile huzursuzlandırmaya yetiyor beni acaba ne zaman acaba nasıl olacak diye kurgulayıp duruyor aklımı huzursuz ediyorum:)

kızlar bızım de sımdı ılk tanısma merasımlerı var
tanısıcam ben sonra onu tanıstırıcam sonra anneler sonra aıleler olacak
sanırım ekim gıbı nişan olur sonra da eve tasınmalar vs derken seneye gelin oluyorum hayırlısıyla :)

bakalım nasıl olacak cok heyecanlı süreçler olacağına eminim, şu aralar en büyük dertlerim bu kıyafet olayları geldi gittiler neler konuşulacak o konuları merak ediyorum bir de minik ev eşyaları eksiklerim var sırayla olur diyorum ama erteliyormuşum gibi geliyor,
ve nişan, kız evinde büyük bir nişan olur diyorlar tüm tanıdıklarımız da bu şekilde yapıyor sanırım öyle olacak. :) şu an bu bekleyiş bile huzursuzlandırmaya yetiyor beni acaba ne zaman acaba nasıl olacak diye kurgulayıp duruyor aklımı huzursuz ediyorum:)

emin ol canım herşey tam layığıyla oluyor.. insan tedirgin oluyor acaba eksik mi filan diye ama öyle olmuyor merak etme.. sen kendi yapacaklarını planla alacaklarını lamya çalış.. nişanda senin kıyafetini zaten erkek tarafı alacak...

X