Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hayırlısı canım ya.böyle hayırlıymış demekki.

bizimde dahaa çoook var 2 yılcık mafoldumben

malesef cnm seneye kaldı düğünüm mafoldumben aslında bu sene olcaktı gelinliğimi falan hep almıştım çeyizide tamamlamya çalışıoduk ama iş olmadığı için kaldı..

her işte bir hayır vardır canım... sen bizden önce gideceksin ... darısı başımıza... :Saruboceq:

17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
26 temmuz ya da 2 agustos cilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği.

15 -16 agustos-ppamuk
8 agustos-em4561

graceful tanımıyrm canım ben arkadaşları bizim topic ten mi benmi kaçırdım yaa. arada kaçırıyrm çünkü yazılanları .

vallaa birgün çok var daha diyorum çok sakinim ... birgün de ayy şu kaldı bu kaldı diyorum heyecanlanıyıorum ama burda tarihleri benden daha yakın arkdaşlar varr .. asıl onlarda heyecan vardır..

magic seninde herşeyin hazır durumdadır şimdi bu seneye göre hazırlandığın için... nasıl br düğün düşünüyorsunuz ?

ben çıkıyrm kızlar ya moralim çok bozuk yatım biraz da kafamı toplayayım.
hepinize iyi geceler.
rüyanızda nişanlı olanlar nişanlısını sözlü olanlar sözlüsünü görür inş. :)
hadi kızlar kaçtım ben bye bye

cadısılaa nerelerdesin napıyorsun nasıl gidiyor hazrlıklar?

geldimm cnmm yettim burdayım 1 haftadır izndeydim giremedim pazartesş iş başı hazırlıklar bitti hayatım bekliyorum 25 ini dünde nişan alışverişine çıktık
davetiyeler dağıtıldı salon tutuldu elbise aykabıda hazır
ufak bir nazar değdi herkese gösterdim elbisemii arkasındaki kurdelası nasıl olduysa kaybolmuş yarın o rengi bulmaya çalışıcam :)

vallaa birgün çok var daha diyorum çok sakinim ... birgün de ayy şu kaldı bu kaldı diyorum heyecanlanıyıorum ama burda tarihleri benden daha yakın arkdaşlar varr .. asıl onlarda heyecan vardır..

magic seninde herşeyin hazır durumdadır şimdi bu seneye göre hazırlandığın için... nasıl br düğün düşünüyorsunuz ?

çok ii anlıorum seni bende öleydm wala :))

aslında çok eksiğim war çeyiz konusunda ama acele etmiycem herşey değişio yeni yeni şeyler çıkıo oyüzden düğüne yakın alcam..
bizim 2 tane düğün olcak cnm. ben samsunluyum nişanlım antalyalı. burdakini nikah istioruz davetli falan. antalydaki düğün olcak. düğünde aslında klasiğin dışına çıkalım dioruz ama tam bilmioruzki neler yapabiliriz. bikaç fikir war aslında aklımızda, mesela antalyadaki düğünümüz deniz kenarında açık bi mekanda olcak ve istioruzki oraya bi perde yansıtalım sinema gibi biz salona girmeden önce çocukluğumuzdan başlayan we beraberliğimiz boyunca olan bütün fotoları slayt şeklinde gösterelim. ayrıca düğün mekanı tam deniz kenarı olduğu için mekana arabayla değilde denizden tekneyle gelmekte çok hoş olur die düşündük :lepi:

hepinize iyi geceler.

ya sıkma canını ya. ara sor nie cvp yazmıosun die, nişanlın değilmi hakkın yani bilmek

geldimm cnmm yettim burdayım 1 haftadır izndeydim giremedim pazartesş iş başı hazırlıklar bitti hayatım bekliyorum 25 ini dünde nişan alışverişine çıktık
davetiyeler dağıtıldı salon tutuldu elbise aykabıda hazır
ufak bir nazar değdi herkese gösterdim elbisemii arkasındaki kurdelası nasıl olduysa kaybolmuş yarın o rengi bulmaya çalışıcam :)

ayy çok merak ettim tatlımmmmm foto ekleme durumun olamaz mı nasıl birşey anlatsana biraz... neler alındı alışverişte? detayy istiyoruz... opuyorumnanaktan

çok ii anlıorum seni bende öleydm wala :))

aslında çok eksiğim war çeyiz konusunda ama acele etmiycem herşey değişio yeni yeni şeyler çıkıo oyüzden düğüne yakın alcam..
bizim 2 tane düğün olcak cnm. ben samsunluyum nişanlım antalyalı. burdakini nikah istioruz davetli falan. antalydaki düğün olcak. düğünde aslında klasiğin dışına çıkalım dioruz ama tam bilmioruzki neler yapabiliriz. bikaç fikir war aslında aklımızda, mesela antalyadaki düğünümüz deniz kenarında açık bi mekanda olcak ve istioruzki oraya bi perde yansıtalım sinema gibi biz salona girmeden önce çocukluğumuzdan başlayan we beraberliğimiz boyunca olan bütün fotoları slayt şeklinde gösterelim. ayrıca düğün mekanı tam deniz kenarı olduğu için mekana arabayla değilde denizden tekneyle gelmekte çok hoş olur die düşündük :lepi:

ayy ne hoşşş 2 kere gelinlik giymek... çok hoş canım düşündüklerin.. herşey inş olur.. dedeğin çok doğru çeyz konusunda... en doğrusunu yaparsın
hepinize iyi geceler.
opuyorumnanaktan

magic bu senin için tatlım :kedi:

kirr.jpg

wala inş gerçekleştirebilirz cnm ya bazen herşey planlandığı gibi olmuo tek korkum orası, hepimiz için en güzeli olsun inş.. 2kere gelinlik giymek benimde çok hoşuma gidicek açıkcası :)))

canım dantel pike takımı seccade takımı ,terlik,makjaj çantası malzemesi,sandık,iç çamaşırı,gecelik takımı bunlar aldıklarımız yani bana aldıkları ama onlar bikaçkere daha gitti alışverişe benle gittikelrinde aldıkalrı bunlar diğerlerini bende bilnmiyorum kuşum havlu şal flan işte gelsin resim koyucam kuzum elbiseyide koyarım bağlantı kablosunu bulursam yarın :):)

cicim güle güle giy hepsini güle güle kullan ... koy canım bekliyoruz... herşey yolunda yani ... hadi inşallah şurda azcık kaldı :kedi:

X