Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

wala benim nişanımdada elticiğim 100tl takıo ama takarkende nişanlıma dioki bunun 50sini sonra kendi cebine koy :)) çok gülmüştüm ya yazık neyin hesabını yapıo :)) böle ddurumlarda bizimbişe dememiz en mantıklısı kızlar çünkü böle tipler ortamı bozmaya pek bi meraklı oluo, cwbı nişanlınız wersin bence. benimki öle yapmıştı sanamı sorcam napcağımı demişti ohhh bi rahatlmıştımki sormayın gitsin yağlarım eridi 2 kilo wermiştim wala :roflol:

selamlarrr fıstıklarrr...hazırlıklar nasıl gidiyor?...önce bizim galiba...fotolardan eklerim ben de buraya...opuyorumnanaktan

wala benim nişanımdada elticiğim 100tl takıo ama takarkende nişanlıma dioki bunun 50sini sonra kendi cebine koy :)) çok gülmüştüm ya yazık neyin hesabını yapıo :)) böle ddurumlarda bizimbişe dememiz en mantıklısı kızlar çünkü böle tipler ortamı bozmaya pek bi meraklı oluo, cwbı nişanlınız wersin bence. benimki öle yapmıştı sanamı sorcam napcağımı demişti ohhh bi rahatlmıştımki sormayın gitsin yağlarım eridi 2 kilo wermiştim wala :roflol:

ohh ne güzel söylemiş helal olsun .. ne meraklılar sinir bozmaya şu tipler hiç umursamayacaksın öyle kalacaklar bir kenarda... :eek:klava::dilcikar:

selamlarrr fıstıklarrr...hazırlıklar nasıl gidiyor?...önce bizim galiba...fotolardan eklerim ben de buraya...opuyorumnanaktan

bekliyoruzz resimleri dört gözle özellikle gelininizi çok merak ettim ablacğım ...

ohh ne güzel söylemiş helal olsun .. ne meraklılar sinir bozmaya şu tipler hiç umursamayacaksın öyle kalacaklar bir kenarda... :eek:klava::dilcikar:

wala öle ya ortamı nerden bozsak die gözleri dört dönüo böle tiplerin.. bizde direkt görmezden geldik kendisini we söndü zemuszemus

canım nişanlın çok güzel söylemiş. ohh valla ben rahatladım :)
benm nişanlımın kötü bir huyu var öyle demek istememiştir böyle yapmak istememiştir diyip herkesi kendi gibi görüyor. insanların art niyetlerini anlamıyor o yüzden kimseye de cvp vermiyr.:KK43:

benimki de çok iyi niyetli bazen diyorum ki bukdr iyi ni,yette iyi değil.. zeynep'in dediği gibi öyle demek istememiştir diyor genelde.. biraz bende insanları tersliyorum böyle durumlarda altta kalmam yani... kötükedihüso napim o yapmazda ben yaparım

canım insan çok üzülüyor ya kendini haksız yere konuluyormuş gibi görüyor o öyle yapmak istememiştir sen yanlış anlamışındır diyince.
ben mi kötü niyetli oluyorum o mu iyi niyetli oluyor anlamıyorum . :KK43:
bu kadar iyi niyetli olamamk lazım kasıtlı yapılan bazı şeyleride görmek lazım

hayırdır canım nie canın sıkılıyor. psiqom yorgundur şimdi giremeyebilir işleri vardır büyük ihtimal

yaa kızlar valla herkes evleniyor yolunu çiziyor kendimi hala arada hissediyorum çok değişik bir duygu bu

nişan 15 agustosta canım

yaa kızlar valla herkes evleniyor yolunu çiziyor kendimi hala arada hissediyorum çok değişik bir duygu bu
nişan 15 agustosta canım
ya wala hiç takma cnm kafana herşey olur olur biter. bi bakmışın düğün telaşındasın..

hoşgeldin bu arada canım :)
çok saol cnm hoşbldum.. ben nişanlandım geçen sene cnm ağustos 18de 1 yıl olcak işte..

düğün yakın mı canım o zaman?
yoksa sende bizim gibi uzun zaman bekleyenlerden mi olucaksın

malesef cnm seneye kaldı düğünüm mafoldumben aslında bu sene olcaktı gelinliğimi falan hep almıştım çeyizide tamamlamya çalışıoduk ama iş olmadığı için kaldı..

yaa off dışarı çıktım diyor nereye çıktın yazıyorum cvp vermiyor ben çıldırım die mi yapıyor acaba ?

X