Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ya düşündükçe stres oluom.görümcemde dio.ankaradan gelen akrabalarımız incelerler iyice dio.
bide oğlumuza hasta onlar çok seviolar dioooo:Sbozuldum biraz

yok grace kayınvaldem nişanda getircek bohçalarıda.hani neler eksik.
adetler tam nedir nasıl olur die konuşmaya gelio
annem takı takılsın istio çünkü zamanında annemler herkese çok gitmiş.
ama erkek tarafının akrabaları maddi yönden iyi değilmiş benimki takı olmasın dio.
inş. yarın konuşmada problem çıkmaz annem sölicem dio çünkü

ya zeynom tembih etcem açmadan falan çeksinler.ben talaştan fotolarla pek uğraşamam gibi ama

sende deseydin bizim tarafta damadı incelerle onlarda beni çok seviyor.

insan kızıyor ama bişey denmiyor ki dimi yaa

hmm ne var ne yok diye sormaya geliyor.. sen kaç kişilik nişan yapıyorsun cicim elinden gelen takar gelmeyeden zorla alamazsın ki hoş... durumu iyi olan takr ama bence takı olmasın diye konuşmayın yine de siz..

canım söyle çeksinler eğer çekmezlerse sen açıldıktan sonra çekersin.
bizde de takılanlar laf olduydu kuzeni vardı kuzeni dediğin 37 38 yaşlarında bir kadın. 50 tl takıcak çanta içine topluyorduk ayyy dedi ben damadın cebine koyucam. ağlamaklı olmuştum o an sanki 50 tl ne kaldım senin. nişanlıma söyledim yer yok die öle demiştir dedi o farketmedi o an çünkü halbuki çantanın içie koyuyordu herkes. bu takı problemi her zaman yaşanıyor. o tip patavatsızlarda her nişanda düğünde oluyor hazırlıklı olun kızlar

ne uyuz bir durum... benimkinin tarafındada pek iç açıcı durumlar olmayacak gibi geliyor...durumları pek iyi değil sanırım...ama bana ne yapılırsa karşılığı onalara döner yani bu iş böyle..

hmm ne var ne yok diye sormaya geliyor.. sen kaç kişilik nişan yapıyorsun cicim elinden gelen takar gelmeyeden zorla alamazsın ki hoş... durumu iyi olan takr ama bence takı olmasın diye konuşmayın yine de siz..

ya işte gülüm haklısında.
benimki kesinlikle takı olmıcak diyince bişi diemedim.
bilmiom artık nolur takı işi.
öfff çok zor bu işlerr yaaa.
köyden kız alsalar böle olmaz ama.
onlar herşeyi ister herşeyide yapılır.
biz anlayışlı oldukçaa değer bilinmio.
yine şükür sevdiğim çok uğraştı.

herkesin ki kendine kıymetlidir canım ya boşver dert etmem lazım böyle durumlarda böyle şeyleri çok olur.ama gerçi o an için insan üzülüyor

ayy halini tahmin edebiliom zeynommm.
insan o an laf sölemek istiooo.
ki biz istesek lafı öle bi gediğine koyarız ama sevioz dieee iştee

psiqom bak bizimkiler köyden kız alıolar bugün 2 kına gecesi istedi kız nişanda da neler yaptılar bi görcen. evini aldırdı sonra 9 ay içinde bütün eşyaları düzdürdü.aile nasıl borca girdi.
ama allah geçim versin öyle oluyorda borç harç evlilikler mi yürüyor ama dediğin gibi onlar yaptırıyor. bize gelince gerek yok diyoruz.
neyseki nişanlımı çk seviyorum.

ne uyuz bir durum... benimkinin tarafındada pek iç açıcı durumlar olmayacak gibi geliyor...durumları pek iyi değil sanırım...ama bana ne yapılırsa karşılığı onalara döner yani bu iş böyle..

ayy halini tahmin edebiliom zeynommm.
insan o an laf sölemek istiooo.
ki biz istesek lafı öle bi gediğine koyarız ama sevioz dieee iştee

kızlar anlatamam o kadar çok üzüldüm ki 1 hafta kendimi toplayaadım amacıda işte eğer nişan bozulursaa taktığım para bizim tarafta kalsın kız vermez fln die.
ama nişanlım verdi sonra onu bana istemem dedim.işte baktım üzülüyor gittik evimize bişeyler aldık toplanan paralarla
kadında alt tarafı 50 tl takıyo kelepçe taktı sanki:) ama şöyle düşündüm 50 tl lık değeri varmış

ayy valla kızlar yaa resmen pazarlık apanlar var altında bilezikte düğünde.. ay ne bilim yaa nasıl konuşuyorlar nasıl söylüyorlar... anlayamıyorum... ya bizde bir eksklik var ya millette...

kızlar öptüm sizleri kaçıyrm ben karnım acıktı yemek fln yicem. hastayımda bugün kasıklarım ağrıyor duramıyrm bye byee

ayy valla kızlar yaa resmen pazarlık apanlar var altında bilezikte düğünde.. ay ne bilim yaa nasıl konuşuyorlar nasıl söylüyorlar... anlayamıyorum... ya bizde bir eksklik var ya millette...

yok canım bizim ki normal onlarınki farklı. buna ben başlık parasının modernize edilmiş şekli diyrm asla takı para türü şeyler istemedim istemem de. maddiyat için evlenmiyrm mutlu olmak için evleniyrm. biz en güzelini yapıyrz bence değerimizde evlenince bilinir.

evet canım o tür durumlarda herkes kendi onurunu şerefini ortaya koyuyor .. hee durumu gerçekten yoktur takamaz bir sözü yeter candan.. ama böyle yapanlar yok mu insan alıp o prayı suratına çarpası geliyorklava:

bende temizliğin başına dönüyorum.
yarın inş. iyi geçer.pztsi girerim artık büyük ihtimal.öpüom sizi kocaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…