Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

oo burda çok yağyor hala şimşek çakıyor gündüz gibi oldu etraf valla.
nette gidip geliyor zaten:KK43:

tülle kapatabilirsin ablacığım kurdelalarla yine süsleme yapablrsiniz.. kırmızı kurdelalar.. ve üzerine nazar boncukları iliştirebilirsiniz... çok hoş duruyor.. gelininiz gerçekten şanslı sizin gibi detayları düşünen araştrıan bir kayınvalidesi var..

teşekkürler gracem...fotolar da çok güzelmiş...sana mı geldi bunlar yoksa...senin de nişanına az kalmış bu arada...hihoyyytşimdiden mutluluklar tatlım...Şeniz

teşekkürler gracem...fotolar da çok güzelmiş...sana mı geldi bunlar yoksa...senin de nişanına az kalmış bu arada...hihoyyytşimdiden mutluluklar tatlım...Şeniz

:kedi:
Bizde fotolarını görecekmiyiz abla.
Sanki zeki mürende bizi görecekmi gibi oldu :sinifsinif:
Ayy benim kaynanamda senin gibi ince düşünceli olur inşallah.:Saruboceq:

günaydın kıslar ,

akşam burayada feci yağmur yağdı kızlarla plan yapmıştık dünden havuza gideriz diye bir ara üzüldüm ama hava şuan fena değil umarım dahada açar

let s go

ne demek ablacağım ... bir öneri bir örnek olsun diye buldum... yok bana gelmedi .. internetten buldum bir kaç örnek... az kaldı sayılır bakalım geçiyor günler..opuyorumnanaktan

günaydın kıslar ,
akşam burayada feci yağmur yağdı kızlarla plan yapmıştık dünden havuza gideriz diye bir ara üzüldüm ama hava şuan fena değil umarım dahada açar
let s go
günaydınnnn herkeseeeeee nasılsınız bakalım? yine çok sıcak bir gün:icecream:

17 temmuz-desibel'in oğlu
18 temmuz-sebnem42 nişan
18 temmuz-psiqo
25 temmuz-cadısıla87
25 temmuz-heath19
26 temmuz ya da 2 agustos cilek
8 agustos-em4561
15 agustos-graceful
15 -16 agustos-ppamuk
26 eylül-Lepi
Eylül-Ocean
eylül-diloom
22 kasım-uğur böceği
.

sağol canım iyiyim çok şükür
çok yorgunum dinleniyorum valla ne yapayım
sen ne yapıyosun seninde az kalmış

benim daha var canım ya .. dahaa çooooooooooooooooook var :çok üzgünüm:

senin şurda azcık kaaldı vallaa...

bana da çok var gibi geliyordu canım
nasıl geçti zaman
emin ol geçicek
baksana bende 2 ay 19 gün diye yazdığı zamanlarıda biliyodum şimdi sözüm bittide nişanım var haftaya bugün yüzüklerimizin takılmasına saatlar kalmış olcak:))

kızlar üniden bir ark evlendi... çok yakışmışlardı sizinle paylaşmak istedim..
65711004271982356506032.jpg

65711004272282356506032.jpg

X