Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

beğendiğinizeee sevindim kuzularım.çok saolun.
renk turkuaz olunca.işin içine saçlar makyaj girince biraz daha değişir heralde.

canım elbisen çok şık gerçekten işlemleri falan ayrı bir hava katmış renkli de oldumu tam nşan elbisesi olacak.
Ben çok beğendim dekoltesi falan tam yerinde. fiyatı da gayet makul canım diktirdin mi sen bunu hazırmı olacak yoksa turkuazı da

bencede psiqocum saçını nasıl yaptırcann bu arada nedicem sana ben elbisenin tonunda farımı kendim götürdüm kuaföre bazen kuafördekiyle tutmayabiliyo

psıqo askerde kaybolma ıhtımalı var yada cızılme sımdılık yetr
bıde kac ay askerlık yapcak kac yasında cnm
benımde söz yüzüğüm ve tektaşım alındı nışanda almamıza gerek kalmadı

kesinlikle değişir canım bu renkle bile güzel ki o zaman nasıl olur kimbilir
çok tatlı ve şık olucaksın
18 temmuz günü:))

beğendiğinizeee sevindim kuzularım.çok saolun.
renk turkuaz olunca.işin içine saçlar makyaj girince biraz daha değişir heralde.

bencede psiqocum saçını nasıl yaptırcann bu arada nedicem sana ben elbisenin tonunda farımı kendim götürdüm kuaföre bazen kuafördekiyle tutmayabiliyo

canım ya saçımla ilgili hiçbifikrim yok.kuaförde bulmadım dahakafamçokkarıştı
çıt çıt takılcak.oyüzden topuz olmıcak.ama işte modeli nasıl olur bu elbiseye bilmiom.
makyaj da önemli tabi.turkuaz simli eyliner oluo onlar çok hoş gözüküo:)

gayet makul bir fiyat ozaman canım çünkü hazır abiyeler 300 den başlıyor nerdeyse.
senin gibi biyer bulsam ben de diktirebilirim aslında gelinlikçide mi diktireceksin sen nerdesin kuzum

psıqo askerde kaybolma ıhtımalı var yada cızılme sımdılık yetr
bıde kac ay askerlık yapcak kac yasında cnm
benımde söz yüzüğüm ve tektaşım alındı nışanda almamıza gerek kalmadı

canım aynen öle şimdilik yeterrrç.tek taşla oluo hem:)
gülüm askerlik uzun dönem:KK43:
ama katlancazzzz.

gayet makul bir fiyat ozaman canım çünkü hazır abiyeler 300 den başlıyor nerdeyse.
senin gibi biyer bulsam ben de diktirebilirim aslında gelinlikçide mi diktireceksin sen nerdesin kuzum

canım.ilk önce hep hazırları gezdik.ama bi türlü aradığımı bulamadım.
en son işte çok güzel bi gelinlikçinin önünden geçioduk.dedim pahalı bi yer gibi ama girelim .girdik alt katta abiyeler varmış işte.
sen modeli beğenion.onlar değişkliği yapıo.iyi oldu valla.

ohhhhhhhhh yetiştimmmmmmmmm gördüm elbisesni..... çok hoş ve zarif .... bence rengini iyiki değiştrmşssin emnim turkuazda o işlemeler daha güzel duracaktr... hem de daha canlı... Hadi bakalım psiqo allah tamamına erdirsin...

X