Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Ortadakini beğenmedim hem tarz olarak hemde ince gibimirmirmirmir
3. sıradaki çok güsel:asigim::icecream:

ben de bu tarz istiyorum ama bakalım.... bazen de acaba bu mu diyorum bunlarda parmakta tam alyans gibi çok şık duruyor...

ben de bu tarz istiyorum ama bakalım.... bazen de acaba bu mu diyorum bunlarda parmakta tam alyans gibi çok şık duruyor...

tatlım ben bur tarz bişiy denedim fakat müşteriye aitmiş tam ben parmağıma taktığımda almaya gelmişlerdi kuyumcudan hatta bana biraz surat yaptılar inançları varmı falan ne bilim bende alyans deniyorum ya pat diye geçirdim parmağıma bende hiç öyle batıl şeylere inanmam .... güzel duruyor dediğin gibi tam alyans

kızlar yaa fotoğraflarda gözlerim çok parlak çıkmış çok moralim bozuluyo baktıkça((

aslında yakından öle değilde yanii nebilim fotolarda kötü çıkmışş ufff mafoldumben

bu çooooooooooooooooooooooook pahalı. ama çok şık maşallah çok beğenmiştim fakat çok pahalı

yok kısslar eklediğim fotolarda stüdyo fotolarını daha görmedik izmite gitcez kısmetse haftaya ayy sahiden o kaa oynuyolarmı fotolarla?

canım pendiğe baksana sana uzak değilse manyak nişanlıklar var hemde çok uygun delikafadulden

lepi ben pendikte çok gezdim ve sadece bir yerdekiler hoşuma gittii.. fiyatları 400-350 arasında değişiyordu ve çok hoşlardı... hemen çarşıda kuyumcular var camiye doğru giderken ...bir tane köşedki kuyumcunu üstündeki yer tavsiye ederim... baya güzel modeller var...

yok kısslar eklediğim fotolarda stüdyo fotolarını daha görmedik izmite gitcez kısmetse haftaya ayy sahiden o kaa oynuyolarmı fotolarla?

evet canım bi oynuyolar ki kendini bile tanıyamazsın
graceful yastığını çok beğendim ellerine sağlık bende yastık satın almak istiyorum nerede sdatılır bunlar acaba :sm_confused:

bende baktım 1-2 mağaza şu hani belediyenin arka sıraları varya canım oralarda da var sırf abiye tükkanı. çeşit çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…