Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

en güzeli alışverişe 2 kişi gitmek benim kayınvaldem de geldi birde halası vardı ben ve nişanlım. çamaşır alıcaz damada dediler sen çık:)
modelleri kadın çıkarıyor ben tabi utancımdan bakamıyorum. ne alsam ne alsam gözüm kapalı seçmiş gibiyim modelin fln farkında değilim. ortadaki olsun dedim:):)
neyse nişan oldu bitti bohçayı birde açayım ki anammm bunu ben mi seçmişim dedim tülden bişey giyilcek tazda değil:):) ama bakmadan seçmiştim tabii olcak o kadar

saol tatlım.... biraz tatilim vardı aradan çıkardım... bir de kızlar yaklaşık 120 davetli olacak nişanda gelenlere o günden hatıra hazırladım... '' aramıza katılan aşkımızın ilk tanıklarına teşekkür ederiz'' yazıyor... küçük minik bir hatıra...

çok güzel graceful beğendim ben çok cici olmuşopuyorumnanaktan

Buarada e damatla seçsem iç çamaşırını garip olur annemle seçsem olmaz kayınvalieyle utanırım ben bu işi nasıl yapcem:gitme:

Buarada okadar pahalı pijama takımı almam benimki de aldırmaz.
zaten yazın şortla kışşın eşofmanla yatan adam röpteşambır mı giyer allsen.
Alcam eşofmanları beğendiğinden bir de şort giysin dursun.
Ama ben kokoş terliklerimi istediğimi baştan söyledim beyz şıkır şıkır kokoş terliği istiyorum dedim illa alınacak dedimkaydirigubbakcemile3

canım şekerin çok tatlı görünüyor:)

bugun askım bana süprıs yaptı ve yüzklerımızı aldık bıde tektas pırlanta aldı ayy bebem benım ya ama resmını ekleyemıycem askım kutuyu acma dedı maalesef 1 hafta beklıyceksınız

aynen tatlım benimkide röpteşambır filan giymem ben dedi aldırmadı..

amın elısaam kızlar okumadan dırek daldım ama :kedi:

ayy o seker mı yaa cok guzelmış valla grac bacıı cok beğendım

çok beğendim canım çok güzel.

böcük Güle gle tak.. ne güzel maşallah...bir ömür mutluluklA takarsın inşallah...

teşekkürler sebnem42 ..

çok güzel graceful beğendim ben çok cici olmuşopuyorumnanaktan

Buarada e damatla seçsem iç çamaşırını garip olur annemle seçsem olmaz kayınvalieyle utanırım ben bu işi nasıl yapcem:gitme:

ben kayınvaldemle seçtim sonum hüsran sen dikkatlıce bak aldığın şeye..

lavanta kızlar altındaki... tam net çıkmadı işte ancak bukdr rengi filan daha canlı aslında

lavanta kızlar altındaki... tam net çıkmadı işte ancak bukdr rengi filan daha canlı aslında

canım ben çok beğendim çok güzel düşünmüşsün. benimki klasik oldu aslında istiyordum böyle şeyler ama annem gereksiz gördü nikahta yapıcam değişik bişeyler artık 2 sene sonraya saklıyorum ilginç düşünceler üretmek lazım. rengi fln çok tatlı .

kızlar siz hepiniz düğün yapıcakmısınız yoksa benim gibi sadece nikah yeter diyenlerde var mı?

inş canım insanın aklna türlü türlü şey geliyor... annem benimde karşı çıktı ama sonra ikna ettim .. o günden size fotolar aktarrım inş kızlar hele bir gelsin..

kızlar siz hepiniz düğün yapıcakmısınız yoksa benim gibi sadece nikah yeter diyenlerde var mı?

inş düşünüyorum ufak çapta bir şey... nikaha gelen gelecek herkese davteyie verecdğim ama sonrası düğün yemeği gibi birşey düşünüyorum taabii fikrim değişmezse 1.5 sneye kdr

senin nasıl olucak kuzum
bende sen gibi istiyordum ilk baştayerimseniben nikah ardından da yakın akrabalarla yemek istiyordum ama olmadı malesef
şimdi 2 düğünüm birden olucak biri kendi memleketimde dieri nişanlımın memleketindekaydirigubbakcemile3 oldukça yorulucam 2 düğünle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…