Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

nan ne etcen tekliyi be al ekonomik bi pasta kesin hoopp dagiltsinlar
sen cok para harciyon yolcam seni he:mymeka:

ben bi yerle anlastim nisan için 5 katli yas pasta kuru pasta meyve suyu video kasetler müzik hersey 750 tl
üstelik cek1m ben1m kuaforden çikmamla baslay1p 5 saat sürcekzemuszemus

böcük kız bunu da mı hallettin yavaş ayol:))
buarada seni görmüşken sorayım senin beğendiğin yüzüğün ikisimi o fiyata idi
ve gramlar.
ben de aldım fiyat uygun gibi geldi ama seninkinin fiyatı daha düşüktü ondan sorayım dedim meraktan:kedi:

kız maşallah onu da mı hallettin pu pu pu

e peki mekanı hallettin mi cicoş
maşallah maşallah

yok be ben eskiden harcardım para
bak adama iyi günler diyip kapadım telefonu kızımmmklava:

Hallettım ama tanıdık oldugu ıcn tarıhı daha kesın demedık yanı yer bellı mekan bellı bı tek sÖz olsunda gerısı kolayy
lepım ıkısının fıyatı 420 tl ıdı valla gramlarını bılmyom ama sorarım alınca bıde bayan olanı taslı
eda bak akıllanıyon he ıyıce bı arastr bı nısan ıcnde cok para harcama ben tek baısma yapıyom askımda cok yardım edıo mesela yuzuklerı ortak almamz gerek ama bana sen alma ben alırım dedı saolsun zaten para yok bırlıkten kuvvet dogar
bıde ınsnlara yaranamazsın Öle cok pahalı ve luxe kacma nısanda emı

böcük maşallah çok çalışkansın. ben ayarlayamazdım walla telefonda tanıdık olmasa bile utanıorum ne olcak bu halim. buzdolabı servisi çamaşırmakinesi servisi arıcam utana utana gelip bağlıcaklar sanki ne var. kendimi anlamıorum.

güülme eftelyam gülme çekceğimiz var bu kart güllerden:gitme:

olurmu lepicim gozumuzu acacaz ıplerı elımıze alacaz cektırmelerıne ızın vermeycez:enbuyukkk:
buldular bızım gıbı tazecık seven kızceleri ona sukretsın onlarklava:

valla heyecanlıyım graceful inşallah her şey çok güzel olur hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…