Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

size bir şey danışacağım sizce takı töreni yapmadan ben direkt yüzükler takıldıktan sonra masalara geçip hem tebrikleri toplasam hem de takıları? sizce abes olur mU ben dikilmek istemiyorum ortada tebrikler için

olurmu lepicim gozumuzu acacaz ıplerı elımıze alacaz cektırmelerıne ızın vermeycez:enbuyukkk:
buldular bızım gıbı tazecık seven kızceleri ona sukretsın onlar:eek:klava:

evet yaşasın kız dayanışmasıkaydirigubbakcemile5

kızlar benim de 8 ağustosta nişanım var.elbisem bu linkteki ama o ben değilim:)yüzüklerimiz de bunlar

http://www.kadinlarkulubu.com/albumler/258399-14-02-2009-nisan-resimlerriiimm.html

hayırlı olsun canım

valla bilmiorum graceful olabilir aslında.ama öyle de sanki zorla bişiler istio gibi olmasın bi danış istersen büyüklere.bizim nişanda takı olmaz fazla yani ayakta dikilmicem o kadar.sadece anne babalar takar bizde

graceful benim ilk dans parçam tangoydu papatya gibisin beyaz ve ince. biz dans etmeye çalışırken ilk dansımızı izleyen pek olmadı herkes konuşuyo baktım kendi arasında durdurdum nişanlımı döndüm misafirlere bizi izlicekseniz dans edicez izlemicekseniz oturalım dedim:) herkes tabi döndü şarkıyı baştan alın fln neyse aldık tabi dans ettik yine kimse bizim tango ile ilgilenmiyo halbuki arada döndüm fln ama kimsenin haberi yok millet dans ediyodu o arada bende kimseyi umursamadan dans ettim oynadım döktürdüm bütün gece:):) dans şarkılarınızı güzel seçin kızlar ben nişanda oynanmaz sandım millet oynamaya meraklıymış candan erçetin kalenin bedelleri sağolsun::):):)

ne uzun yazdım yaa

graceful benim ilk dans parçam tangoydu papatya gibisin beyaz ve ince. biz dans etmeye çalışırken ilk dansımızı izleyen pek olmadı herkes konuşuyo baktım kendi arasında durdurdum nişanlımı döndüm misafirlere bizi izlicekseniz dans edicez izlemicekseniz oturalım dedim:) herkes tabi döndü şarkıyı baştan alın fln neyse aldık tabi dans ettik yine kimse bizim tango ile ilgilenmiyo halbuki arada döndüm fln ama kimsenin haberi yok millet dans ediyodu o arada bende kimseyi umursamadan dans ettim oynadım döktürdüm bütün gece:):) dans şarkılarınızı güzel seçin kızlar ben nişanda oynanmaz sandım millet oynamaya meraklıymış candan erçetin kalenin bedelleri sağolsun::):):)

ne uzun yazdım yaa

süper canım yaa tabiiki bu gece senin gcen sizn geceniz... en yisini yapmışşsın valla .. alkisalkisalkis

benim de ilk dans konusunda daha düşünmedim ama fransızca şarkılar üzerinde duruyorum .. öenmli bir knu bencede ... :nazar:

canım benden tavsiye fransızca fln koyma ben yaptım aynı hatayı istemediler türkçe koysaydım keşke. bikaç şarkı vardı tğrkçe en oynağı candan erçetin:) çaldık çaldık oynadık. hatta bi ara damada bayılıyodum para versin die:) herkes bizim etrafımızda. sıkıldılar fransızcadan halbuki çok hoş beğenerek dinlediğim şarkılardı

alla allaa sonbahar haklısın belkide düşünülen gibi olmuyor değil mi...? benneyaptımki bende diyorum ki ilk dans fransızca bir şarkı olsun sonra işte yavaş yavaş hızlanan şarkılar olsun önce dans müzikleri fazla baymadan insanları sonra hızlansın.. benim nişanım dışarda olacak orkestra var ama gelin 1 hafta önce müzkleri belirleyelim dedi yada siz cd yapın dediler

canım benim başta 3 şarkım vardı dans için biri ben istedim kimse kalkmadan tango yapcam diğeri ailelerde katılır die 3. esktadansı valla dayanamadılar zaten hemen hareketli olsun die halbuki çok güzel sıralamıştım şarkıları olmadı istediğim gibi yani.. ama neyseki çok eğlendim millet içlerinden demiştir ne oynak gelin die.:):)

:sm_cool: eğlenmek öenmli olan boşver.. insan bir kere bu tadı ve zevki yaşıyor .. süper vallaa...

evet canım bende öyle düşündüm ay ne derler ne yaparlar die hiç düşünmedim oynadım güldüm söyledim. insan hayatında bir kere yaşıyo değerlendirmek lazım:) siz de öyle yapın valla oynayan yoksa da kalkın kendiniz oynayın hatta kayınvaldeme benden başka oynayan yok dedim o da boş ver oyna sen kendi nnişanımı kendim yaptım o dersin ilerde dedi sonra bana eşlik etti:)

ayy vallaa sen böyle anlatınca bile ben eğlendim :) ne güzel maşallahh darısı başıma eğlenceli sorunsuz bir nişan geçireyim ben de

hem iş hem hazırlıklar çok zor kızlar ben öğretmenim koştur koştur işleri halletmeye çalışıyorum yoruluyorum wallaa... tatlı telaşlar tabiiki ahh bir de erkekler bizim kdr detay düşünseler

X