Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

Nişanda böle giyinmek normal ben sözde giydim kuzuuu
teyzeme kalsa evde söz günü kabarık bilem giymem normal.
Bizde herşey normal.
etek ceket anormal görülüyorkaydirigubbakcemile3:kedi:

eftalyaa ,sözde giymiştim o pembe elbiseyi nişandaki dikiliyor koyacağım o da galiba baya bii abartı oluyor delikafadulden

eftalyaa ,sözde giymiştim o pembe elbiseyi nişandaki dikiliyor koyacağım o da galiba baya bii abartı oluyor delikafadulden

kaça dikilyor nasıl birşey canımzemuszemus
ben birşey beğendim worlwella nın 450 dedi içime oturdu almicam oyüzden çok geldi parasımafoldumben

canım ben şimdi alırken kaç ayar, işçilik fiyatı ne diye mi sorucam hiç anlamıyorum ama. şuan altının gramı 47 değil mi ona göre hesaplanmıyo mu? hay Allah keşke bi kuyumcu tanıdığım olsaydı :roflol:

walla temmuzda provam var koyacağım resmini kızlar.. pinarpinin elbisesin renginde yeşil,altı kabarık taşlarla süslü üstü straplez olacak yine parlak taşlarla süslenecek arkası böyle korse gibi kurdelalarla bağlı şeklinde olacak.. ben 350 diktiryorum kızlar...

elicasım
9 temmuzda istemeye geliyorlar
18 temmuzda nişanım var
1.5 bucuk 2 sene sonrada düğünüm:)

nısan dedıgıme bakmayın kızlar benım ısteme soz nısan hepsı bır arada oldu
buyuk nısan dusunmedıgımızdende ondan bıraz gosterıslı bısey alıyım dedım:kedi:

graceful senın nısanın nezaman

bizimde kuyumcu tanıdığımız yok tatalım geze geze öğrendik.
Teneke gibi istemiyorsun sen zaten.
Ve özel birşey istiyorsun oyüzden 500 den aşağı zor zaten.
Benimki özel istedi bize özel olsun dedi. Yüzükler 14 ayardır canım.
Sen özel olarak istersen 18 yaparlar sanrıım ama 22 ayarını duymadım hiç ki o çok pahalı olur. He birde sarı ve beyaz altın kısımları kendi rengi olsun kaplama olmasın.Sonra renkleri değişebiliyor.
Böyle işte gezdikçe görcen zatenyerimseniben

okada taşı süslü iyi ditiriyormuşsun canım. Ben biraz daha bakınayım olmadı ben de diktiririm.
Hazıra okadar para verceğime senin kadar veririm istediğim olur

en iyisini tmişsin eftelya birkez oluyor bunlar ki senin hakkaten bir kerelikmiş.
İçine sindiyse gerisini bover.
ben artık acaba abartmı olur demiyorum istediğimi giycem:asigim:

tesekkur ederım kızlar begenmenıze sevındım:kedipuyorumnanaktan

psıgo kırmız ıstahlandıran bı renktır zaten senıde ıstahlandırdı hemen dımııkaydirigubbakcemile5
senın nısanlıgın rengı ne canım

valla canım ya görünce çeldi hemenkaydirigubbakcemile2
ben işte cmtsi gitcem izmire ne alırım içime sinermi
sinmezmi bilinmez artıkdelikafadulden

bulursun canım merak etme zaten bı anlık mesele o(ilk goruste ask desek daha ıyı tabıkaydirigubbakcemile3)
bı elbıseyı gordugunde carpıldınmı bıtıyo olay baska elbıse gormuyo gozunzemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…