Yakışıklı Erkekler Arşivi Yapalım mı?

KittyConda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2011
1.599
5
internette yakışıklı erkek fotoğrafı bulmak o kadar da kolay değil bir keresinde dünyanın en seksi erkeği yazmıştım google'a ve şu fotoğraf çıktı;

$zexbomb6lavv9.jpg

daha da bakmadım:KK60:

herneyse;

Son düzenleme:
canım ilkini çok beğendim o ayrı da :KK1: :KK1: ikincisinin adı ne çok merak ettim valla çok yakışıklıymış beğendim

bunlar erkeğe benzemiyor ki hepsinin yüz hatları kadınsı:KK1: bugüne kadar gördüğüm en yakışıklı erkek aktör Jorge Luis Pila "dır. aratın google da bence bana katılacaksınız. Özelliklebenim gibi esmer seven bayanlar:KK34:

şimdik ben buraya sevgülümn fotosunu eklerdim lakin kendimden bile kıskanırım:p:p:p o yüzden camiadan en beğendiğim bu:)
$dr-house.jpg

bunlar erkeğe benzemiyor ki hepsinin yüz hatları kadınsı:KK1: bugüne kadar gördüğüm en yakışıklı erkek aktör Jorge Luis Pila "dır. aratın google da bence bana katılacaksınız. Özelliklebenim gibi esmer seven bayanlar:KK34:

"erkek aktör" derken,erkek olmayan aktör de mi var:KK53: bu arada adam bollwood yıldızı galiba:KK9:

şimdik ben buraya sevgülümn fotosunu eklerdim lakin kendimden bile kıskanırım:p:p:p o yüzden camiadan en beğendiğim bu:)
Eki Görüntüle 248931

sevgilin senin çayına şeker atıp karıştırsın,tadı yerinde mi diye baksın,bi de seni düşünüp "çok sıcak aşkım biraz bekle" desin.sen de burda elalemin adamının fotoğrafını paylaş:KK19: cık cık cık:KK20: hiç tasvip etmedim:KK1::KK70:

Jensen ackles kesinlikle ilk aklıma gelen isimlerdendi, ayrıca josh duhamel, Ryan Reynolds, Paul Walker ve yakışıklı mı bilemiyorum ama karizması yeter Robert Downey Jr

"erkek aktör" derken,erkek olmayan aktör de mi var:KK53: bu arada adam bollwood yıldızı galiba:KK9:

en yakışlıklı erkek = aktör Jorge luis piladır demek istemiştim o kadarda anlaşılmayacak birşey yok demeekki düzgün okursanız. Bu adamsa gündüz kuşaklarında birçok dizide rol almış bir aktördür. Yerim onu ben:KK62:

X