Yakın arkadaşım beni engelledi

1 yılda kim ne katabilir ki benim hayatıma, hemde böylesi negatif enerjisiyle. Stirsingitsin derim heralde
Haklısınız gerçekten yani 16 17 yıllık arkadaşlarım var hiçbiri ile böyle bişey yaşamadım kendisi de hep derdi senin dostuluğuna hayranım nasıl da çocukluktan beri bağlı olduğun dostlukların var diye benim hiç yok falan işte 1 yılda fazla değer vermişim demek ki çok haklısınız
1 yılda kim ne katabilir ki benim hayatıma, hemde böylesi negatif enerjisiyle. Stirsingitsin derim heralde

İyi olmuş boşverin. Kıskanmış. Evlendikten sonra da aranızı bozmaya çalışırdı. Evde huzursuzluk yaşardınız belki de onun yüzünden.
Yani bu davranışından sonra aynı şeyi bende düşündüm bir gün karşıma çıkarsa asla bir daha dönüp bakmam huzurumu kaçıracağına emin oldum

Ben hayatımda ilk defa böyle bişeyle karşılaştım ve normal olarak kendimi suçladım ve kötü hissettim
Ah kıyamam. Ama hayır. Kendine bu kötülüğü yapma lütfen. Onun problemi kendisiyle. Senlik bir şey yok… şöyle düşün. Onun asıl derdi barışmış olman. Belkide o siz barışınca, onlar da barışır diye bekledi. O adım gelmeyince de sana kinlendi… e sevgilinle barıştın diye ya da evleniyorsun diye birinden özür dilemen gerekiyor mu ? Kesinlikle hayır.

Canım benim çok haklısın da işte insan sorguluyor biz yeni de barışmadım kaç ay oldu barıştık hep adı olsun diyen de kendisiydi şimdi bunu söyledi hatta şey dedi senin hayatın senin kararın sen bunu istiyorsun seni düşündüm ben gerçekten düşünen inssn nasıl bi ilişkimiz olduğunu görüyor ve her kararına saygı duyarım der heryerden engellemek ne demek kendimden utandım böyle bi insanı neden hayatıma aldım diye herkesten de dost olmazmış bunun en iyi örneği oldu kendisi umarım herkes kalbinin ekmeğini yer

Canım benim çok haklısın da işte insan sorguluyor biz yeni de barışmadım kaç ay oldu barıştık hep adı olsun diyen de kendisiydi şimdi bunu söyledi hatta şey dedi senin hayatın senin kararın sen bunu istiyorsun seni düşündüm ben gerçekten düşünen inssn nasıl bi ilişkimiz olduğunu görüyor ve her kararına saygı duyarım der heryerden engellemek ne demek kendimden utandım böyle bi insanı neden hayatıma aldım diye herkesten de dost olmazmış bunun en iyi örneği oldu kendisi umarım herkes kalbinin ekmeğini yer

Kıskançlık hat safhada

Haddini aşmış demekki yakın değilmişsiniz o dönem birbirinize iyi gelmişsiniz yakın olsaydınız böyle sebepten engellemezdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…