Makyaj Ürünleri yağlı cildime fondoten önerebilir misiniz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bnim cildim yağlı sivilcelerim şükürler olsun geçti ama izleri var onları kapatmak içim fondoten kullansam olur mu yani cildim yine kötü olcak die korkuorm

benimde çok yağlı.
yağlı ciltlere uygun lancome un fondoteni kullaıyorum iyi güzel ama bi süre sonra cildim yağ püskürüyor parlıuyor.
dermalogicanın aynı zamanda tedavi amaçlı fondoteni var. kullanmadım bilmiyorum denemk lazım

bnim cildim yağlı sivilcelerim şükürler olsun geçti ama izleri var onları kapatmak içim fondoten kullansam olur mu yani cildim yine kötü olcak die korkuorm
f
Hayır cnım benim de aynı şekilde, fondötenin lekeleri kapatma işini tek başına hallediyorsa hiç sorun değil kullan. Cildine uygun seçersen hiçbişi olmaz su bazlı veya yağsız tercih et öptüm :)

benimde çok yağlı.
yağlı ciltlere uygun lancome un fondoteni kullaıyorum iyi güzel ama bi süre sonra cildim yağ püskürüyor parlıuyor.
dermalogicanın aynı zamanda tedavi amaçlı fondoteni var. kullanmadım bilmiyorum denemk lazım

makyaj fixleyici al canım. mesela mac'in fixleyicileri bile çok uygun 40 liradan fazla değil :) makyaj fixleyici yüzündeki makyajın bozulmamasını sağlar akşam eve gelince bi bakarsın yeni fondöten sürmüş gibi :)

f
Hayır cnım benim de aynı şekilde, fondötenin lekeleri kapatma işini tek başına hallediyorsa hiç sorun değil kullan. Cildine uygun seçersen hiçbişi olmaz su bazlı veya yağsız tercih et öptüm :)

makyaj fixleyici al canım. mesela mac'in fixleyicileri bile çok uygun 40 liradan fazla değil :) makyaj fixleyici yüzündeki makyajın bozulmamasını sağlar akşam eve gelince bi bakarsın yeni fondöten sürmüş gibi :)

teşekkür ederim canım ama cildim resmen yağ püskürtüyor. eminin o da işe yaramaz

teşekkür ederim canım ama cildim resmen yağ püskürtüyor. eminin o da işe yaramaz

Canım anlıyorum benim cildim de seninki gibi olmasa da biraz daha az ama bi arkadaşım aynen senin gibiydi smashbox'ın uygun fiyatlı primer'larından birini kullandı yağ falan kalmadı :KK70: bi dene en azından daha uygun fiyatlılarından (15 lira civarı olanları da var) emin ol o yağ püskürmeden eser kalmycak :)

ben benefitin aldım makyaj altını aynı zamanda gözenek küçültücü arika bir ürün çok işe yarıyor ama biraz pahalı 20 ml sanırım 85 tl

benim cildimde karmadır ama alın bölgem burnum yağlıdır geri taraflar kurudur ama yağlı bölgelere fondoten sürülmemesi gerekir diye biliyorum hatta bunu dermatolog söyledi yıllardır mineralli pudra kullanıyorum aslında sizde pudra kullanabilirsiniz yağlı ciltte fondoten sivilcelere neden oluyormuş...

benim cildim de akneli..dermatoloğum su bazlı fondoten kullanabilirsin demişti

ben benefitin aldım makyaj altını aynı zamanda gözenek küçültücü arika bir ürün çok işe yarıyor ama biraz pahalı 20 ml sanırım 85 tl

Canım güle güle kullan bende de vardı o ürün çok güzel bişi mac'in prep&prime makyaj bazına benziyor hem gözenek düzeltici hem makyaj bazı :)

benim cildim de akneli..dermatoloğum su bazlı fondoten kullanabilirsin demişti

Su bazlı ya da yağsız kullanılabiliyor canım ama su bazlı olanların kapatıcılığı azdır ben sana yağsız olanları öneriririm akneli cilt için daha kapatıcı :)

benimde cildim akneli, mineral toz fondoten kullanmaya başladım. gayet güzel ve doğal. :KK66:

Hangisini kullanıyosun canım?

f
Hayır cnım benim de aynı şekilde, fondötenin lekeleri kapatma işini tek başına hallediyorsa hiç sorun değil kullan. Cildine uygun seçersen hiçbişi olmaz su bazlı veya yağsız tercih et öptüm :) :)

teşekkürler canım :) önerebilceğin fondöten var mı hiç fondötenim yok pek anlamam bn hangisi iiyi faln:)

teşekkürler canım :) önerebilceğin fondöten var mı hiç fondötenim yok pek anlamam bn hangisi iiyi faln:)

Uygun fiyatlılardan Flormar'ın Mat Touch var, kapatıcılığı yüksek ve mat bi fondöten kesinlikle sana uygun ama numarasını doğru seçmeye özen göstermelisin :) 12 tl gibi bişi fiyatı..

Ya da Nars Sheer Matte veya Nars Sheer Glow kullanabilrsin 85 lira gibi bişi fiyatları. İkisi de non-comodogenic yani sivilce yapmıyor ve gözenekleri tıkamıyor yağlı ciltler için uygun ve mat fondötenler, kapatıcılığı da yüksek denebilir, ortadan biraz fazla ama lekeleri kesinlikle kapatır.

Canım kaliteli bişi almak istersen Nars'ı dene, lekelerini kapatırsa düşünmeden al derim. Hiçbi problem yaratmıyor çok da doğal. Sen bilirsin Flormar da güzeldir.. Öptüm :KK54:

Son düzenleme:
Uygun fiyatlılardan Flormar'ın Mat Touch var, kapatıcılığı yüksek ve mat bi fondöten kesinlikle sana uygun ama numarasını doğru seçmeye özen göstermelisin :) 12 tl gibi bişi fiyatı..

Ya da Nars Sheer Matte veya Nars Sheer Glow kullanabilrsin 85 lira gibi bişi fiyatları. İkisi de non-comodogenic yani sivilce yapmıyor ve gözenekleri tıkamıyor yağlı ciltler için uygun ve mat fondötenler, kapatıcılığı da yüksek denebilir, ortadan biraz fazla ama lekeleri kesinlikle kapatır.

Canım kaliteli bişi almak istersen Nars'ı dene, lekelerini kapatırsa düşünmeden al derim. Hiçbi problem yaratmıyor çok da doğal. Sen bilirsin Flormar da güzeldir.. Öptüm :KK54:

çok teşekkür ederim canım öğrenci oldğum için flormarınkini denicem :)))

Canım güle güle kullan bende de vardı o ürün çok güzel bişi mac'in prep&prime makyaj bazına benziyor hem gözenek düzeltici hem makyaj bazı :)

çok teşekkür ederim cnm şimdilik memnunum ama cilt bir müddet sonra alışınca bakalım aynı etkiyi göstercekmi

çok teşekkür ederim cnm şimdilik memnunum ama cilt bir müddet sonra alışınca bakalım aynı etkiyi göstercekmi

Hyır canım primer'lar hep aynı etkiyi gösteriyorlar hatta kullandıkça gözeneklerin daha düzgün olur :) Ama sen bahane bulmaya başlarsın başka bi primer'a geçmek için :KK70:

Bu arada ben de primer arıyorum tavsiyen var mıı?

Hyır canım primer'lar hep aynı etkiyi gösteriyorlar hatta kullandıkça gözeneklerin daha düzgün olur :) Ama sen bahane bulmaya başlarsın başka bi primer'a geçmek için :KK70:

Bu arada ben de primer arıyorum tavsiyen var mıı?

canım ben daha önce smashbox kullanmıştım çok iyi deneyebilirsin birde laura mercier diye bir marka var belki duymuşsundur onunki çok iyiymiş onun birde oil free fondoteni var çok güzelmiş oda ama benim sormadığım yer kalmadı bulamadım sephoraya falanda baktım sadece istanbulda bir yerde varmış diye duydum yurtdışından almak gerekiyor

bu Nars markasını nereden bulabilrim,bende şu sıcaklarda bozulmayacak bir kapatıcı arıyorum..

Fondöten seçmek için mağazadaki bütün markaları denediğimde akşam oluyordu; tartışmasız en kusursuz tonlar Clarins'in Truly Matte adlı yağsız fondöten serisindeydi. Fakat fiyatının uçukluğunun yanısıra ambalajının ufak olması biraz düşündürmüştü beni. Daha sonra Clarins'ten geri kalmayan, son derece doğal renklere sahip ve fiyatının hakkını ziyadesiyle veren Christian Dior'un Diorskin Pure Light yağsız fondöteninde karar kıldım. Denemeni tavsiye ederim; hafifliğini ve doğallığını hissedeceksin.

X