Ya Latif (dua icin)

birde berirem varmıs ama onu hiç görmedim okumuyor mu kızlar.. ? Redvelvetcake cim benim için 800 tane okuyan arkadas beriremmiydi

Ah minelcim ben son gün olduğunu bilmiyordum canım şimdi tamamladım çok şükür hakkını helal et yoğundum giremedim kusura bakma duaların kabul olsun
Estagfurullah canım önemli degil.. Allah razı olsun inşallah kabul olur.. Bu gün son gün canım inşallah.. yeni arkadasa gececeğiz

Ah minel Son gün♥♥

Sulem OKUNDU
Ah minel OKUNDU
Nisa OKUNDU
Turkuaz OKUNDU
Berirem -
Redvelvetcake -

Canım salavatı tefriciye ye başlamadan ne yapılıyor sıra galiba bende hiç bilmiyorum ben
Canım ben boy abdesti ve normal abdest aldım ardından 2 rekat Allah rızası için namaz kıldım ardından 100 tövbe estagfurullah 100 de bir ayet var kısa onu okudum niyetimi ettim ve basladım..
sana o ayeti yazarım simdi şimdide bitince gene duamı edip bitmiş olucak Allahın izniyle tefriciyemiz..

Canım salavatı tefriciye ye başlamadan ne yapılıyor sıra galiba bende hiç bilmiyorum ben
100 defa"Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh" diyerek tövbe ve istigfar edelir ardından 100 tövbe estagfullah.. niyet dua edilir
sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim."İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima."
ayeti okunur ve Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeye başlanır..

Tesekkür ederim canım benim Allah razı oksun netten baktım sen yazmadan böyleydi emin olamadım çok sağol

Tesekkür ederim canım benim Allah razı oksun netten baktım sen yazmadan böyleydi emin olamadım çok sağol
Rica ederim canım benim. Cümlemizden razı olsun inşallah.. Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah Allahın bana açacagı hayırlı kapılarına cok ihtiyacım var...

arkadaslar ben daha okumamistim. hepiniz okumussunuz. kumbarada 50 kalmisti. bari ben 5 tane okuyayim sadece. sayi fazla olmasin.

Şimdi kimler okudu kimler okumadı bilmiyorum nisacım benim sayı tamamlanmadı mı ? gerekirse bende okuyayım fazladan.. kumbara mevzusu nedır cözemedım..
Ah minel OKUDU
Sulem OKUDU
Turkuaz OKUDU

Son düzenleme:
En azından bildirseniz Okuyamadıysanız ben okuyayım sorun degil kızlar.. amacım fazla uzatmadan bitirip duasını etmek. hayırlısı

canim bizim zaman farki varya, ben gec kaliyorum okumada. Bana az vermislerdi sayiyi fazla okuyabilirsen kumbara yap dendi. 100 tane okudum. Turkuaz 50 sini kulanmis 50 kaldi. baska kimse kullanmamis sayfalara baktim. Benimde bugun 55 okumam lazimdi bari kumbaradakini bitireyim diye 5 okuyayim dedim.

boyle sayilari bolusturuncede herkes okudumu okumadimi takip etmesi zor oldu. Hepimiz iyi niyetli insanlariz, hergun sayfaya girip belli bir sayi alsak kalani yazsak daha az karisiklik olur diye dusunuyorum ben. Siz nasil isterseniz oylede yapabiliriz, fikrimi soylemek istedim sadece.

Tmm canım anladım Allah razı olsun bitti seninki yani Redvelvetcake arkadasımda haber versin duamı edeyim inşallah.. benim için okuyan 800 tane berirem arkadasmıydı

Canımm evet ya benim tefriciye karısıkmı oldu yada ben giremedim diye bana mı öyle geldi bilmiyorum uzuldum şahsen birisi bırakmış birde girip haber verilemiyo iş güçten Allah niyetimizi biliyor ya haklısın.. Hayırlısı herşeyin.. bencede dediğin gibi devam edelim. Böyle olmuyor

Canım Allah kabul etsın duanı ben de okudum bıtırdım ınsallah gönlünden gecen ne varsa gercek olur güzel yürekli guzel yüzlü arkadasım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…