Ya Latif (dua icin)

24 Ocak Cumartesi

Ah Minel: 50
Turkuaz: 50
Sulem: 50
Berirem: 50
Redvelvet: 50
Nisa: 29

Kumbara 100

Merhaba Hayırlı sabahlar arkadaslar.. adaletsiz bi şey yüzünden ceza verdiler giremedim kısa bir süre.. sadece şunu söyleyebilirim burası hiçte adaletli bir yer değil insanların hakkına giren cok neyse.. asla hakkım helal degil..

Kızlar ben okudum şuana kadar bugununkinide baslayacagım şimdi.. Beriremcim Nisacım Redvlvrtcakecim Turkuazcım Sulemmcim Allah hepinizden razı olsun Rabbim gönlünüzdekini versin inşallah.. sayımızda sorun yok sanırım herşey yolunda.. iyiki varsınız kızlar..

24 Ocak Cumartesi

Ah Minel: 50 Okundu
Turkuaz: 50
Sulem: 50
Berirem: 50
Redvelvet: 50
Nisa: 29

Kumbara 100
Bitirince hayırlısı ile şulem arkadaşımıza gececegiz inşallah ♥

Hosgeldın tatlım ınsallah bır daha yasamayız boyle seyler valla ben de sınır oldum sayımızda sorun yok haftasonu da daha az zatwn hemen okur bitiririz:)

Hosgeldın tatlım ınsallah bır daha yasamayız boyle seyler valla ben de sınır oldum sayımızda sorun yok haftasonu da daha az zatwn hemen okur bitiririz:)
Hoşbuldum canım benim.. aynen canım ama boşver Allaha havale etmek en güzeli..
Çok sevindim canım :) aynen inşallah hayırlısıyla çabucak bitiririz

Ah minelcim yeni haberim oldu kötü olmuş hoşgeldin canım Rabbim dualarını kabul etsin

bende okudum hafta sonunu arkadaslar. Ben bugunu aglayarak gecirdim aksama biraz iyiydim. Kotu olmaya karar verdim bundan sonra, boylesi daha makbul galiba, bide bunu deniycam :)

Kızlar ben dün haber veremedim dünün duasını okuyamadım diğer dua topiklerinede giriyorum kumbaradan 50 düşebilir misiniz ?

bende okudum hafta sonunu arkadaslar. Ben bugunu aglayarak gecirdim aksama biraz iyiydim. Kotu olmaya karar verdim bundan sonra, boylesi daha makbul galiba, bide bunu deniycam :)
Evet canım aynen oyle bılıyor musun benım en yakın arkadasım neler neler yaptı ben ne salakmısım dıyorum kardesım gordum onu ama degmezmıs. Arkadas kazığı cok daha agır her seyden. Hele bır de kardes olarak goruyorsan en yakınımdı o benım ama onun yuzunden artık ınsanlara önyargılı yaklaşıyorum eskısı kadar ıyı nıyetlı olup kapıları sonuna kadar açmamak lazım nacizane tavsiyem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…