Ya Latif (dua icin)

Kızlar ben de nısaya katılıyorum bizim tevhid sayfamız var hanımlar gönüller bir olsun dıye orada okuduğumuz sekilde okuyalım olur mu daha kolay olur

Canım Allah kabul etsın duanı ben de okudum bıtırdım ınsallah gönlünden gecen ne varsa gercek olur güzel yürekli guzel yüzlü arkadasım :)
Canım benim benim tatlımı tatlı yüreği kadar kendide güzel arkadaşım Allah razı olsun senden.. Amin inşallah hepimizin Allah gönlüne göre versin ♥

Allah hepimizin dualarini kabul etsin insallah arkadaslar, es icin dua edenlere sicacik yuva versin, is icin dua edenlere bol kazancli zevkli is versin, bebek icin dua edenimiz yok sanirim ama hepimizde istiyoruz insallah hayirli evlatlar versin hepimize, hem bu dunyada hem ahirete mutlu olalim insallah.

Allah hepimizin dualarini kabul etsin insallah arkadaslar, es icin dua edenlere sicacik yuva versin, is icin dua edenlere bol kazancli zevkli is versin, bebek icin dua edenimiz yok sanirim ama hepimizde istiyoruz insallah hayirli evlatlar versin hepimize, hem bu dunyada hem ahirete mutlu olalim insallah.
İnşallah canımm.. Allah razı olsun ah inşallah cok isterim hayırlı eşten sonra Hayırlı evlat inşallah Rabbim bizede gösterir o gunleri :KK43: inşallah cok mutlu oluruz hepimizde

X