Ya Latif (dua icin)

birdahakine liste yapmasakmi. Hepimizin niyeti iyi burda, baskasina dua ederken daha mutlu oluyorum. Stres yapiyorum ben bugunkini bitirdim bitiremedim diye. Cocunluga uyarim siz nasil istiyorsaniz oyle yapabiliriz, sadece fikrimi soylemek istedim.

Merhaba arkadaşlar, beni de ekler misiniz listeye?Çok sıkıntılıyım, içim daralıyor.Çarpıntım var,zor durumdayım..Yaşam enerjim kalmadı. Aylardır bu haldeyim, toparlanamıyorum.Rabbimizin gönlümden geçeni hayırlısıyla vermesi için dua eder misiniz?

Canım duzenlı okuyabıleceksen ve bıldırebıleceksen eklerım cunku okuyacagım dıyıp sonra bır daha gelmiyorlar paylastırdıgımız ıcın de dua okunan arkadasımız zor dırımda kalıyor

birdahakine liste yapmasakmi. Hepimizin niyeti iyi burda, baskasina dua ederken daha mutlu oluyorum. Stres yapiyorum ben bugunkini bitirdim bitiremedim diye. Cocunluga uyarim siz nasil istiyorsaniz oyle yapabiliriz, sadece fikrimi soylemek istedim.
Fark etmez canım bızım tevhid listesindekı gıbı yapabılırız herkes okuduğunu yazar toplarız

Fark etmez canım bızım tevhid listesindekı gıbı yapabılırız herkes okuduğunu yazar toplarız
canlarım bende bilemedim listeyle ben daha iyi okuyabiliyorum sanki ama siz bilirsiniz uyarım ben gönüllerimiz bir olsun

Kızlar merhabalar özledim sizleri... döndüm ama cok sukur... nasıl gidiyor bugün tefriciyemin son gunu ben bugününkine baslayacagım bırazdan sizlerin ki de bitsin aksam duamı yaparım.. Rabbim hepinizden razı olsun tüm sıkıntılarınızı alsın götürsün inşallah... Allah hepimizin gönlüne göre versin. Benim için farketmez liste durumu siz nasıl istiyorsanız ona uyarım ben.

arkadaslar galiba kumbarada 50 kaldi, onuda bitirelim, diger arkadaa aktarma olmasin, Niyet edip okuyoruzya oyuzden.

Şimdi bugünü
Nisa Okudu
Turkuaz Okudu
Ah minel Okudu

Sulem ve Redvelvetcake dısında varmıydı listemizde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…