💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Kızlar 7 kısıyız.. Kapatayımmı listeyi.. Bırzcık daha fazla sayı duser ıstersenız gunde 1 kısıye dusururuz? 2378 gıbı bı rakam tek kısıye nıyetlenırsek 2 ksııye nıyetlenırsek 4756 gıbı bı rakam kiii bız ya fettah grubunda 5314 cekıyoruz hemencecik.. Bence iyi boyle

7 kisiye kapat ama gunde 1 kisi olsun

Saat : 23.00 - 01.00 ARASI

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIM

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR =) YA LATİF CC.

El-Latif esması, ayrıntılı her şeyin inceliklerini bilen demektir. Hiç beklenmedik şekilde Allah kullarına iyilik ulaştırandır. Her şeyin en inceliğini bilendir, Yüce Allah sonsuz hikmet sahibidir. Allah sonsuz lütuf sahibidir ve kulları üzerine lütfu bol olandır. Hiç beklenmedik yollardan kullarına faydalı olacak şeyleri ulaştıran yalnızca Allah’tır.

Ya Latif Esma-i Şerif hatmi ile duaların kabulü” Çok etkili bir dua tertibi” Her hangi bir hacetinin olmasını isteyen bir kimse bilhassa rızık,iş,dava,bir hakkın ortaya çıkarılması,evlenmek,hapisden kurtulmak,imtihanda başarılı olmak,kaçan ve terk den birini döndürmek.her ne hacetin ve sıkıntın,derdin veya zor durumun var ise;

NASIL YAPILACAK

(129×129=16.6641) defa Yâ Latif ismi şerifi geceleyin bir oturuşda ve Allah rızası için (2) rekat kıldıkdan sonra; (dua sahibi o gun kendı kılacak) ardından

(14) salavatı fatih (DUA SAHİBİ 16)

1000 defa “Ya Latif” zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur.

Salavat-ı Fatih:

“Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

MANASI:
Allah’ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O’nun aline ve Ashabına O’nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O’nu mübarek kıl.

(14) istiğfar (DUA SAHİBİ 16)
(14) kelime-i tevhid (DUA SAHİBİ 16)
(14) Tekbir (DUA SAHİBİ 16)
(14)salavat (DUA SAHİBİ 16) ve 1 fatiha çekip YA LATİF ZİKRİNİ ÇEKMEYE BASLAYACAĞIZ.. HATİM TAMAMLADIKTAN SONRADA YINE
KİŞİ BASI 14 TANE (DUA SAHİBİ 16 TANE)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

HATİM TAMAM OLMUS OLACAK

GÜNLÜK 1 KISI ICIN YAPILACAK LİSTE

1. GECE mavispreyboya
2. GECE Z zinciriye
3. GECE L Livagul
4. GECE O oziko_53
5.GECE Yorgunkus
6.GECE MoonfacedMom
7. GECE Morrmeneksee Morrmeneksee

HATİMİN MUTLAKA GECE BİTMESİ GEREKİYOR

23.00 - 01.00 ARASINDA OKUNACAK.. OKUYAN BURDAN BİLDİRECEK ARKADASLAR..

CANLAR GAYET ACIK SEKILDE ANLATABİLDİĞİMİ DUSUNUYORUM YUKARIDA İLK SAYFAYA DA KAYDETTIM AÇIKLAMAYI.. ORAYA BAKARAK GUNLUK NASIL ÇEKECEĞİNİZE BAKABİLİRSİNİZ.. SİZIN ICINDE UYGUNSA YARIN HEMEN BASLAYALIM LÜTFEN BU MESAJI VE NASIL YAPILACAĞINI GOREN KENDINI BELLİ ETSIN.. EĞER CIKMAK ISTEYEN VARSA LUTFEN BELIRTSIN.. HERKES TAMAM MI? YARIN GECE BAŞLATIYORUM

100 defa mı okuycaz salavatı Fatih’i yoksa 14 dua sahibi 16 mı?

Canim kisi basi olarak 16bin tane mi cekicez yoksa sen bolup mu vereceksin yoksa 1000 tane mi cekicez

Saat : 23.00 - 01.00 ARASI

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIM

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR =) YA LATİF CC.

KİŞİ BAŞI =) 2378
DUA SAHİBİ =) 2373 TANE OKUYACAK

El-Latif esması, ayrıntılı her şeyin inceliklerini bilen demektir. Hiç beklenmedik şekilde Allah kullarına iyilik ulaştırandır. Her şeyin en inceliğini bilendir, Yüce Allah sonsuz hikmet sahibidir. Allah sonsuz lütuf sahibidir ve kulları üzerine lütfu bol olandır. Hiç beklenmedik yollardan kullarına faydalı olacak şeyleri ulaştıran yalnızca Allah’tır.

Ya Latif Esma-i Şerif hatmi ile duaların kabulü” Çok etkili bir dua tertibi” Her hangi bir hacetinin olmasını isteyen bir kimse bilhassa rızık,iş,dava,bir hakkın ortaya çıkarılması,evlenmek,hapisden kurtulmak,imtihanda başarılı olmak,kaçan ve terk den birini döndürmek.her ne hacetin ve sıkıntın,derdin veya zor durumun var ise;

NASIL YAPILACAK

(129×129=16.6641) defa Yâ Latif ismi şerifi geceleyin bir oturuşda ve Allah rızası için (2) rekat kıldıkdan sonra; (dua sahibi o gun kendı kılacak) ardından

(14) salavatı fatih (DUA SAHİBİ 16)

1000 defa “Ya Latif” zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur.

Salavat-ı Fatih:

“Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

MANASI:
Allah’ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O’nun aline ve Ashabına O’nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O’nu mübarek kıl.

(14) istiğfar (DUA SAHİBİ 16)
(14) kelime-i tevhid (DUA SAHİBİ 16)
(14) Tekbir (DUA SAHİBİ 16)
(14)salavat (DUA SAHİBİ 16) ve 1 fatiha çekip YA LATİF ZİKRİNİ ÇEKMEYE BASLAYACAĞIZ.. HATİM TAMAMLADIKTAN SONRADA YINE
KİŞİ BASI 14 TANE (DUA SAHİBİ 16 TANE)

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

HATİM TAMAM OLMUS OLACAK

GÜNLÜK 1 KISI ICIN YAPILACAK LİSTE

1. GECE mavispreyboya
2. GECE Z zinciriye
3. GECE L Livagul
4. GECE O oziko_53
5.GECE Yorgunkus
6.GECE MoonfacedMom
7. GECE Morrmeneksee

HATİMİN MUTLAKA GECE BİTMESİ GEREKİYOR

23.00 - 01.00 ARASINDA OKUNACAK.. OKUYAN BURDAN BİLDİRECEK ARKADASLAR..

Canım hala alım varmı.Günde 1 kişi olursa katılmak isterim . Birde regli yaklaşan için sıra değişimi yapılabilecekmi..Namaz kılınacak ya duası gelen o yüzden. Morrmeneksee

Canım hala alım varmı.Günde 1 kişi olursa katılmak isterim . Birde regli yaklaşan için sıra değişimi yapılabilecekmi..Namaz kılınacak ya duası gelen o yüzden. Morrmeneksee
Listeyi kapattım rakamları vs. Dagıttım ama haftaya fılan cıkmak ısteyen olursa dırek sizi etıketlerım olurmu adet mevzusundada ben adet olan kısının yerıne seve seve hacet namazını kılarım onun adına bu sekılde halldrz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…