💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Kızlar bakın bızım yaptığımızı bır cok grupta yapmıs lar.. Bız hem ya latif hatım edecegız hemde yanında 100 salavatı fatih okuyacağız.. Cıdden çok fazıletli bır dua yapacaz ınsallah hep beraber.. Allah razı olsun hepinizden içim kıpır kıpır valla yarın olsaydı 🤗 🤗 😅

Eklentiler

• Screenshot_20210424_221826.jpg
    Screenshot_20210424_221826.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar bakın bızım yaptığımızı bır cok grupta yapmıs lar.. Bız hem ya latif hatım edecegız hemde yanında 100 salavatı fatih okuyacağız.. Cıdden çok fazıletli bır dua yapacaz ınsallah hep beraber.. Allah razı olsun hepinizden içim kıpır kıpır valla yarın olsaydı 🤗 🤗 😅
Benim de içim kıpır kıpır içim de kuşlar uçuşuyor o kadar kıpır kıpır ki az kalmış ben de kuş gibi uçup gidicem 😂😂

Saat : 23.00 - 01.00 ARASI

🍂BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHIM 🍂

ÇEKECEĞİMİZ ZİKİR =) YA LATİF CC.

KİŞİ BAŞI =) 2378

DUA SAHİBİ =) 2373 TANE OKUYACAK

El-Latif esması, ayrıntılı her şeyin inceliklerini bilen demektir. Hiç beklenmedik şekilde Allah kullarına iyilik ulaştırandır. Her şeyin en inceliğini bilendir, Yüce Allah sonsuz hikmet sahibidir. Allah sonsuz lütuf sahibidir ve kulları üzerine lütfu bol olandır. Hiç beklenmedik yollardan kullarına faydalı olacak şeyleri ulaştıran yalnızca Allah’tır.

Ya Latif Esma-i Şerif hatmi ile duaların kabulü” Çok etkili bir dua tertibi” Her hangi bir hacetinin olmasını isteyen bir kimse bilhassa rızık,iş,dava,bir hakkın ortaya çıkarılması,evlenmek,hapisden kurtulmak,imtihanda başarılı olmak,kaçan ve terk den birini döndürmek.her ne hacetin ve sıkıntın,derdin veya zor durumun var ise;

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
1.GECE DUA SAHİBİ mavispreyboya mavispreyboya DUASI 👇

Bismillahirrahmanirrahim

Allahım sen esirgeyen ve bağışlayansın, bilerek yada bilmeyerek işlediğim bütün günahlarımı affeyle.

Eşimle yaşadığımız sıkıntılardan tez zamanda kurtulmayı nasip et,kurduğumuz yuvayı her türlü kötülüklerden koru bizi feraha eriştir, tez zamanda evimize mutluluk neşe kaynağı getirecek katından hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et ve onları hayırlısı ile yetiştirebilmeyi bize nasip et.

Eşimin işlerinin bereketini artır ve kolaylaştır. Tez zamanda da hayırlı bi ev alabilmeyi bize nasip et. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette yüzü gülenlerden eyle bizi, bütün Müslüman kardeşlerime sağlık sıhhat ver dualarımızı hayırlısı ile kabul eyle. AMİN

NASIL YAPILACAK 👇👇

(129×129=16.6641) defa Yâ Latif ismi şerifi geceleyin bir oturuşda ve Allah rızası için (2) rekat kıldıkdan sonra; (dua sahibi o gun kendı kılacak) ardından 👇👇👇👇

(14) salavatı fatih (DUA SAHİBİ 16)

✴️1000 defa “Ya Latif” zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur.✴️

Salavat-ı Fatih:

“Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

MANASI:

Allah’ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O’nun aline ve Ashabına O’nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O’nu mübarek kıl.

(14) istiğfar (DUA SAHİBİ 16)

(14) kelime-i tevhid (DUA SAHİBİ 16)

(14) Tekbir (DUA SAHİBİ 16)

(14)salavat (DUA SAHİBİ 16) ve 1 fatiha çekip YA LATİF ZİKRİNİ ÇEKMEYE BASLAYACAĞIZ.. HATİM TAMAMLADIKTAN SONRADA YINE

KİŞİ BASI 14 TANE (DUA SAHİBİ 16 TANE) 👇👇👇👇

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

💕HATİM TAMAM OLMUS OLACAK 💕

GÜNLÜK 1 KISI ICIN YAPILACAK LİSTE 📃 👇

1. GECE mavispreyboya mavispreyboya

2. GECE Z zinciriye

3. GECE L Livagul

4. GECE O oziko_53

5.GECE Yorgunkus Yorgunkus

6.GECE MoonfacedMom MoonfacedMom

7. GECE Morrmeneksee Morrmeneksee

🔷HATİMİN MUTLAKA GECE BİTMESİ GEREKİYOR

23.00 - 01.00 ARASINDA OKUNACAK.. OKUYAN BURDAN BİLDİRECEK ARKADASLAR..

KIZLAR BU GECE BAŞLIYORUZ 🤩

YUKARIDA PAYLASTIM HATİMİ OLACAK ARKADASIMIZI VE ONUN DUASINI...
AKLINIZA TAKILAN BIRSEY VARSA SORUN LÜTFEN

LÜTFEN GECE HERKES BELIRLEDİĞİMİZ SAATTE OKUSUN OKUDUM DIYE MUTLAKA BİLDİRİM YAPSIN.. AKSAM TEKRARDAN HATIRLATIRIM..

DUAYI ALAN GÖREN TOPLANDIGIMIZI BI BELLİ ETSIN AKSAM 🙏

Kızlar sız baslayın.. Bende baslıcam bırazdan 🤭Allah kabul etsin.. 1 arkadasımızınn cıkması soz konusu ben haber veririm sıze sayıya eklerız olmadı ❤️

X