💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

FORMÜL ŞU

1=) HER GECE BELİRLEDİĞİMİZ SAATTE 2 KISI ICIN "YA LATİF" ZINCIRİ YAPACAĞIZ..

2=) TABI ÇEKMEDEN ONCE
(129×129=16.6641) defa Yâ Latif ismi şerifi geceleyin bir oturuşda ve Allah rızası için (2) rekat kıldıkdan sonra; (dua sahibi o gun kendı kılacak)
(10) salavat - salavatı fatih olsun
(10) istiğfar
(10) kelime-i tevhid
(10) Tekbir
(10)salavat ve 1 fatiha çekip YA LATİF ZİKRİNİ ÇEKMEYE BASLAYACAĞIZ.. HATİM TAMAMLADIKTAN SONRADA YINE KİŞİ BASI 10 TANE

Okunacak salavat:”“Esselatü ves-selamü aleyke yâ seyyidi Yâ Resulullâh .Huz bi yedi,kallet hileti,edrikni bi-lutfike ve keremike yâ sahibel lutfu vel ihsan.Ya Rahmeten lil âlemin, okuyacağız..

3=)SONRA 2. KİŞİYE NIYETLENIP AYNI ŞEKILDE HATİM EDECEĞİMİZ..

KiŞİ BAŞI DUSEN RAKAM (1 KİŞİ ICIN) 1.664
DUA SAHİBİ 1668 ÇEKECEK

YANİ AYRI AYRI 2 KISIYE NİYETLENIRSEK O GECE TOPLAMDA 3328 TANE YA LATİF DÜŞECEK (DUA SAHİBİ +4 DAHA ÇEKECEK KENDISINE 3332 yanı)

ŞUAN TAMAM DIYEN 7 KİŞİ VAR SON 3 DAHA ALACAĞIZ YADA EN FAZLA 4.. YA FETTÂH GRUBUNA KATAMADIĞIM ARKADASLARIM BAKIN Bİ..

Sayı da çok iyi canım 2 kişi olsun Ya Fettah ı 5314 tane çekiyoruz zorlamıyor buda zorlamaz
Aynen 5 gunde herkesınkı bıtmıs olacak.. 3 kere donecez zinciri salavatı fatihle ya latıf cok faziletli normal salavat yerıne salavatı fatih yazıyorum kısı bası 10 tane cok rahatlıkla bitiririz ınsallah

1000 defa “Ya Latif” zikrinin ardından 100 defa Salavat-ı Fatih okunduktan sonra edilen tüm dualar kabul buyurulur.

Salavat-ı Fatih:

“Allahümme Salli ve Sellim ve Barik Ala Seyyidina Muhammedinil Fatihi lima Uğlika vel Hatimi li ma Sebeka ven Nasırıl Hakkı bil Hakkı Vel Hadi ila Sıratıkel Müstekıymi Sallellahü Aleyhi ve Ala Alihi Ve Ashabihi Hakka Kadrihi ve Mikdarihil Aziym.”

MANASI:
Allah’ım! kapalılıkları açan,geçmişe son veren,hakka hakikatla destek olan,mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammede(sav) O’nun aline ve Ashabına O’nun yüce Kadrü kıymetince Salat eyle,ve O’nu mübarek kıl.

Kii bizler ya latıfı hatım edeceğız 1000 degil. 16. 644 tane

Kuzum eksik var demi ben bi kaç arkadaşı davet edeyimmi buraya
Valla cnm ozellıkle ya fettah grubuna katılamayan, daha sonra benı katarmısın dıen arkadasları etiketledim ama görmediler sanırsam.. Ama cok ihtiyacı olan arkadasların varsa davet et 14 kısı oluruz en fazla... Oda tam 1 hafta yanı 7 gun surer oda uygun bnce.. Tek derdım 1 haftayı geçmesın

Eksik varsa diye dedim kuzum katılanlar varsa söylemeyim

Ben okurum bir hafta sürecekse
Canım yukarıda yazdım nasıl yapacağımızı.. Bu biraz farklı olacak. Herkes gece aynı saatte aktif olup nıyetlenecez sayı az dustugunden 2 kısıyı aynı gece hatim edecegız en fazla 15 20 dk surer en fazla oda.. Tamam dersn ekleyebılırım.. 3 kere donecez bu zıncırıde.. Faziletlı olan 3 haftada 3 hatım

Reactions: H M
Gece kaç gibi aynı saat mesela canim benm sahurum burda erken oluyor
Herkes aynı anda ayakta durabilcekmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…