💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Gece kaç gibi aynı saat mesela canim benm sahurum burda erken oluyor

Toplanıp anlasacagız gece 12 ıle 1 arası olur muhtemelen.. Mesela tam 12.bucuk uygun yarım saat surer en fazla
Belki tam uyamam o şekilde o yüzden haKkınıza girmeyeyim Allah kabul etsin

Kızlar bir oturusta bu dedıgımın hatım edılmesı gerekiyor.. Yoksa saat koymazdık ya fettah gıbı cekerdık ama formülüne uymak gerekiyor.. Gece cekılmesı ve bır oturusta bitmesi lazım.. Kusura bakmayın yoksa kalabalık sekılde ya fettah grubumuzda olduğu gibi cekmeyi cok isterdim kimine uyutur kimine uymuyor malsf.. Allah hepımızın gonlune gore versın..

Reactions: H M
Yok canım önemli değil olsun

Ben katılıcam söylemiştim zaten
Ya fettah deıl yanlız balım bilgin olsun konu baslıgınıda degıstırdık hatta.. Ona cok katılım olmadı cok fazla sayı dusuyordu ya latıf yaptık uygunmu senın ıcın.. Bunun formulude bırz farklı yukarıda yazdım bi bak istersen

mavispreyboya cnm 2 arkadasın varsa aktıf olarak ve dedıgımız formule gore katılabilecek etıketle ıstersen.. Kapatıyım listeyi duzenlemesını yapıyım yarın baslayalım

Aksam 22.30 ile 23.00
00.00 ile 01.00
01.00 ile 02.00
Secenekler var cogunluk ne derse o olsun... Aslında L Livagul arkadasımızın dedıgı guzel bencede 22.30 ıle 23.00 arası.. Teravih huşusu verır ınsana

Ben o saatlerde olamam canim gece anca musait olabilirim her gun rahatlikla ama o saatlerde genel de islerim misafirler falan oluyo gece herkes uyurken rahat kafayla yapmak en digrusu

Kızlar o zmn soyle yapalımmı 23. 00 ile 01.00 arasında herkes bitırmıs olsun uygunmudur.. Yanı bu saat arasında 2 arkadasımızın hatımı tamamlanmıs olsun.. Buda bır oturus sayılır bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…