💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Bende o yüzden dedim hiç dua olarak duymadım ben şüpheden kaçmak için onlarında okumuyorum zikir yerine geçen şeyler var bazı ayetlerden alınma
Onun yerine tesbih çekilir zaten bol bol insalkah 🤗
Tamam cnm ne yapıyorsak ortak ztn. Hep beraber karar alıp onu yapalım ne yapacaksak.
Benım uzun zamandır dusunduğm salavatı kubra var cok tamam dersenız salavatı fatih yerıne haftaya da onu koyalım onuda cekmıs oluruz 😘

Tamam cnm ne yapıyorsak ortak ztn. Hep beraber karar alıp onu yapalım ne yapacaksak.
Benım uzun zamandır dusunduğm salavatı kubra var cok tamam dersenız salavatı fatih yerıne haftaya da onu koyalım onuda cekmıs oluruz 😘
O da güzel olabilir bencede 🤗

Neyse ben bir şey demiyeceğim..Sadece araştırın kulaktan dolma sözlerle hareket etmeyin derim..

KİMSENIN BİRİ VEYA BİRİLERİNE KARSI TABİRİ CAİZSE "KULAKTAN DOLMA"
ŞEKLINDE DEDİĞİ BİR ŞEY YOK. HERKES KENDI FİKRİNİ VE BİLDİĞİ ŞEYİ BEYAN EDIYOR..
BENDE OLABILDIGINCE ORTAK KARAR ALIP, VE SOYLENEN DUA, AYET, SALAVATI HER NEYSE ARASTIRIP FAZILETLERİNİ ÖĞRENİP BUNU OKUYALIMMI SEKLINDE DAVET EDİYORUM.
HERKESIN FİKRİ BENIM İÇİN ÖNEMLİ DOĞRU BİLİYORSADA YANLIS BİLİYORSADA. ONEMLİ OLAN 16 KISININ ORTAK OLUP GÖNÜL RIZASIYLA VE SAMİMİ SEKILDE DUAYA İCABET ETMESİ.
BENIMDE COK YANLIS BILDIGIM SEYLER OLUYOR MUTLAKA SORUYORUM HERKESE DOGRU MU BİLİYORUM YANLİS MI BİLİYORUM DIYE. BUNDA BIRSEY YOK Kİ LÜTFEN KIMSE ALINGANLIK ETMESİN COK GUZEL BIR AMAÇ ICIN BURADAYIZ ❤️

KİMSENIN BİRİ VEYA BİRİLERİNE KARSI TABİRİ CAİZSE "KULAKTAN DOLMA"
ŞEKLINDE DEDİĞİ BİR ŞEY YOK. HERKES KENDI FİKRİNİ VE BİLDİĞİ ŞEYİ BEYAN EDIYOR..
BENDE OLABILDIGINCE ORTAK KARAR ALIP, VE SOYLENEN DUA, AYET, SALAVATI HER NEYSE ARASTIRIP FAZILETLERİNİ ÖĞRENİP BUNU OKUYALIMMI SEKLINDE DAVET EDİYORUM.
HERKESIN FİKRİ BENIM İÇİN ÖNEMLİ DOĞRU BİLİYORSADA YANLIS BİLİYORSADA. ONEMLİ OLAN 16 KISININ ORTAK OLUP GÖNÜL RIZASIYLA VE SAMİMİ SEKILDE DUAYA İCABET ETMESİ.
BENIMDE COK YANLIS BILDIGIM SEYLER OLUYOR MUTLAKA SORUYORUM HERKESE DOGRU MU BİLİYORUM YANLİS MI BİLİYORUM DIYE. BUNDA BIRSEY YOK Kİ LÜTFEN KIMSE ALINGANLIK ETMESİN COK GUZEL BIR AMAÇ ICIN BURADAYIZ ❤️
🌸🌸 Aynen canim şahsi kimsenin adına söylenen birşey değildi zaten Allah biliyor niyetleri inşallah herkesinkini Allah kabul etsin 🤗
namaste21 namaste21 kusura bakma kardeş ben genel söyledim iyi araştırilması lazm diye sahsine değildi hakkını helal et 🤗

🌸🌸 Aynen canim şahsi kimsenin adına söylenen birşey değildi zaten Allah biliyor niyetleri inşallah herkesinkini Allah kabul etsin 🤗
namaste21 namaste21 kusura bakma kardeş ben genel söyledim iyi araştırilması lazm diye sahsine değildi hakkını helal et 🤗
Bakalım burda yapılanları hep berbr tecrube edeceğiz insallah 🙏
Gun gelip Buralara kızlar dua etmistik bak oldu sevınclerını paylasırız insallah 🥰🥰

Estağfurullah canım ben sadece öneride bulundum.Bende bu siteden öğrenmiştim o ayeti..Bana çok faydası oldu .Herkese olsun istedim..

Zaten kalpten yapılan her dua zamanı gelince mutlaka kabul oluyor..Yeterki kalbjmiz dilimiz Allahı zikretmekten vazgeçmesin.

Burda birbirimizi hiç tanımadığımız halde birbirimiz için yürekten dua ediyoruz..Çok güzel birşey bu..Cok seviyorum hepinizi❤
Sadece araştıralım yargılamayalım drmek istedim..Kırmak istemem kimseyi ben de kırılmadım
Herkes fikrini söyledi sadece..

X