💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Morrmeneksee Morrmeneksee okuduk canım Allah kabul etsin hepinizden Allah razı olsun buarada kızlar 💚

لَيْسَ لَهَا مِن دُونِ اللَّهِ كَاشِفَةٌ
“Leyse lehâ min dûnillâhi kâşifetun.”
Meali:: Onu Allah’tan başka açacak kimse yoktur.

Bu Âyet-i Kerimi hatmi 70.bin veya (125.bin) olup,bu hatmi yapan Allah’ın bir çok lütfuna nail olur.Bir kaç gün içinde bu hatmi yapan kimse bundan sonra her gün en az (313) defa okumağa devame etmelidir.
Canım ben bu ayeti tecrübe ettim.
Çok sevdiğim bir ayettir.
Morrmeneksee Morrmeneksee

Morrmeneksee Morrmeneksee Canım bu arkadaşın yazdığı ayet çok güzel gerçekten bizde çok fayda gördük ama ben abdestsiz okunmuyor diye biliyorum 💕

Morrmeneksee Morrmeneksee okuduk canım Allah kabul etsin hepinizden Allah razı olsun buarada kızlar 💚

Morrmeneksee Morrmeneksee Canım bu arkadaşın yazdığı ayet çok güzel gerçekten bizde çok fayda gördük ama ben abdestsiz okunmuyor diye biliyorum 💕
Kuzum ben arastıryım haftaya ya latıfın yanında okuyalım o zmn. 1 tane salavatı kubra bırde bu ayet olsun ❤️

Kuzum ben arastıryım haftaya ya latıfın yanında okuyalım o zmn. 1 tane salavatı kubra bırde bu ayet olsun ❤️

Canım bitince mi okusak ya fettah da okuyoruz ya hepsi birlikte çok zor olur 🙈 ben kumbaralara bile yetişemiyorum hakkınızı helal edin ramazan oruçla bide çocuklar evde olunca baya zorlar gibi

Canım bitince mi okusak ya fettah da okuyoruz ya hepsi birlikte çok zor olur 🙈 ben kumbaralara bile yetişemiyorum hakkınızı helal edin ramazan oruçla bide çocuklar evde olunca baya zorlar gibi
Yok kız oyle degıl mesela bu hafta salavatı fatıh okuduk ya dıger hafta onu degıstırp cok az olmak sartıyla yıne 5 6 tane bu sureyı koyabiliriz.. Daha net degıl zatn reglken OKUNABİLİR mı netlesmedi daha ☺️

X