💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Sağol kuzum sendende Allah razı olsun iyiyim kuzum alıştım artıkda bu ay biraz daha umutluydum biraz ağır geldi olsun vardır bi hayrı bununda 😊
Cnm umudu Allah olanın hayal kırıklığı olmaz derler..
Biz elımızden gelenı yapalım gerısı taktiri ilahi..
Sakin modunu düşürme son gaz dualara ve esmalara devamke 😘
Gercekten inanıyorum ben bu kadar duanın ve cabanın karşılığını rabbım oyle yada boyle farklı sekıldede olsa dolaylıda olsa neticeye ulaştıracaktır..

Cnm umudu Allah olanın hayal kırıklığı olmaz derler..
Biz elımızden gelenı yapalım gerısı taktiri ilahi..
Sakin modunu düşürme son gaz dualara ve esmalara devamke 😘
Gercekten inanıyorum ben bu kadar duanın ve cabanın karşılığını rabbım oyle yada boyle farklı sekıldede olsa dolaylıda olsa neticeye ulaştıracaktır..
Ne güzel yazmışsın çok sağol kuzum benim Rabbim den umudumu kesmiyorum hiç bir zaman daha zamanı değilmiş demekki şunada inanıyorum zaten şer olarak gördüm ama hayırlısı böyleymiş diyecem hayırlısı ile kabul olur inşallah dualarımız hepimiz sabırla bizi mutlu edecek şeyleri bekliyoruz Rabbim daha fazla bekletmesin gönlümüzden geçenleri nasip etsin 🤲🏻💐🤗

Ne güzel yazmışsın çok sağol kuzum benim Rabbim den umudumu kesmiyorum hiç bir zaman daha zamanı değilmiş demekki şunada inanıyorum zaten şer olarak gördüm ama hayırlısı böyleymiş diyecem hayırlısı ile kabul olur inşallah dualarımız hepimiz sabırla bizi mutlu edecek şeyleri bekliyoruz Rabbim daha fazla bekletmesin gönlümüzden geçenleri nasip etsin 🤲🏻💐🤗
Aminn.. Bazen cok yorucu oluyor beklemek, gercekten bırseyi ne kdr cok ıstersen onunla sınanıyorsun o senın bu dunyadakı ımtıhanın oluyor.. Ben buna cıdden cok inanıyorum artık.
İnsallah bızlerde bu imtihanlardan sabırla, tevekkülle Allaha tam bır teslımıyetle hakkından gelerek gecerız..
Ne zmn umudumuzu yitirirsek insallah bırbırımıze burdan destek olalım..
Bu aksam bende cok bunaldım bırz, gercekten seytandanmı nedır bı anda buyuk bır umutsuzluğa kapıldım moralim bozuktu zaten otururdum ağladım.. Sonra gruplarda gezerken bırısı cok guzel bır temennıde duada bulundu bana bu gruplarla alakalı.. yemin edıyorm düzelmem 1 sanıyeyı aldı. O kdar motıve ettıkı beni bana ettıkı duasıyla Estagfirullah cektim kendıme geldim 🌺
Bız daıma burdan bırbırımıze dua edelim insallah 🤲

KIZLAR DUALARIN HEPSİ BIRBIRINDN FAZİLETLİDİR TABİ AMA BİLDİĞİNİZ TESİRLİ GÜCÜ YÜKSEK GUZEL OKUYABILECEĞİMİZ ESMANIN YANINDA DUA VARSA ONUDA OKUYALIM INSALLAH BIRBIRIMIZ ICIN..
BEN HAFTAYA SALAVATI KUBRA COK ISTIYORUM MESELA.. GORUNUS BAKIMINDAN UZUN FAKAT COK AKICI BIR SALAVAT OKUYUNCA NE DEMEK ISTEDIGIMİ ANLAYACAKSINIZ.. ANLAMI MUHTEŞEM..
16 KISIYIZ VE SIRA COK CABUK DÖNÜYOR..
VARSA DUA FİKİRLERİNİZ YAZIN MUTLAKA

Aminn.. Bazen cok yorucu oluyor beklemek, gercekten bırseyi ne kdr cok ıstersen onunla sınanıyorsun o senın bu dunyadakı ımtıhanın oluyor.. Ben buna cıdden cok inanıyorum artık.
İnsallah bızlerde bu imtihanlardan sabırla, tevekkülle Allaha tam bır teslımıyetle hakkından gelerek gecerız..
Ne zmn umudumuzu yitirirsek insallah bırbırımıze burdan destek olalım..
Bu aksam bende cok bunaldım bırz, gercekten seytandanmı nedır bı anda buyuk bır umutsuzluğa kapıldım moralim bozuktu zaten otururdum ağladım.. Sonra gruplarda gezerken bırısı cok guzel bır temennıde duada bulundu bana bu gruplarla alakalı.. yemin edıyorm düzelmem 1 sanıyeyı aldı. O kdar motıve ettıkı beni bana ettıkı duasıyla Estagfirullah cektim kendıme geldim 🌺
Bız daıma burdan bırbırımıze dua edelim insallah 🤲
Amin canım inşallah bende çok kaygılı çok fazla düşünen bi insanım bu zikirleri çektikçe insan gerçekten rahatlıyor bide dünki salıda birşey vardı ya sanki dün gördüm ben burda bu gün bitmiyor bi acayip bi gün felan yazanlar vardı Hayırlısı olsun hakkımızda 😊🤲🏻

KIZLAR DUALARIN HEPSİ BIRBIRINDN FAZİLETLİDİR TABİ AMA BİLDİĞİNİZ TESİRLİ GÜCÜ YÜKSEK GUZEL OKUYABILECEĞİMİZ ESMANIN YANINDA DUA VARSA ONUDA OKUYALIM INSALLAH BIRBIRIMIZ ICIN..
BEN HAFTAYA SALAVATI KUBRA COK ISTIYORUM MESELA.. GORUNUS BAKIMINDAN UZUN FAKAT COK AKICI BIR SALAVAT OKUYUNCA NE DEMEK ISTEDIGIMİ ANLAYACAKSINIZ.. ANLAMI MUHTEŞEM..
16 KISIYIZ VE SIRA COK CABUK DÖNÜYOR..
VARSA DUA FİKİRLERİNİZ YAZIN MUTLAKA
Canım hicr suresi 95.ayetini 1111 kere okumak çok faydalıymış

لَيْسَ لَهَا مِن دُونِ اللَّهِ كَاشِفَةٌ
“Leyse lehâ min dûnillâhi kâşifetun.”
Meali:: Onu Allah’tan başka açacak kimse yoktur.

Bu Âyet-i Kerimi hatmi 70.bin veya (125.bin) olup,bu hatmi yapan Allah’ın bir çok lütfuna nail olur.Bir kaç gün içinde bu hatmi yapan kimse bundan sonra her gün en az (313) defa okumağa devame etmelidir.
Canım ben bu ayeti tecrübe ettim.
Çok sevdiğim bir ayettir.
Morrmeneksee Morrmeneksee

لَيْسَ لَهَا مِن دُونِ اللَّهِ كَاشِفَةٌ
“Leyse lehâ min dûnillâhi kâşifetun.”
Meali:: Onu Allah’tan başka açacak kimse yoktur.

Bu Âyet-i Kerimi hatmi 70.bin veya (125.bin) olup,bu hatmi yapan Allah’ın bir çok lütfuna nail olur.Bir kaç gün içinde bu hatmi yapan kimse bundan sonra her gün en az (313) defa okumağa devame etmelidir.
Canım ben bu ayeti tecrübe ettim.
Çok sevdiğim bir ayettir.
Morrmeneksee Morrmeneksee
Regl iken okunablırmı abla peki

Kur'an'daki duaya benzeyen ayetler de Kur'an okuma niyetiyle değil de dua maksadıyla regli dönemlerinde okunabilir. Mesela felak, nas, ihlas gibi dualar.

X