Ya kayınvalide ve Görümce/Elti de KK ya üye ise??

Ahidevran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
204
311
48
Hanımlar ben bu konuyu çok merak ediyorum. Şimdi tamam hepimiz kimliğimiz gizli burda derdimizi tasamızı bi güzel paylaşıyoruz. Hernekadar kimlik vs gizli de olsa anlattığımız olaylar son derece spesifik ve ayrıntılı oluyor. Yani olayın kahramanları konuyu okusa şıp diye anlayacaklar kimin yazdığını

Malum KK çok büyük bir site. Bir sürü kadın üye buraya. Hadi kayınvalideler yaş haddine takılmış olsa, eltinin görümcenin, ofiste çekiştirdiğimiz kızın falan burada üyeliği olması acayip büyük bir ihtimal. Gerçi bundan 10 sene sonra KK üyeliği olan kv ler de türeyecek, hatta çoğu pro üye olacak. 1000 kaplan gücünde kv ler göreceğiz burada

Şimdi soruma geliyorum, burada eltiden, komşudan, kvden, görümceden vs dert yanarken onlarında burada hesabı olduğunu ve o konuya cevap verdiğini gören/yaşayan oldu mu? ben 3-4 aylık üyeyim denk gelemedim ama merak da etmiyor değilim.

Yani düşünün buradaki bir üye eltiye sayıp söverken altta eltinin "canım o cadı dediğin eltin benim, na fesat kadınmışsın, cadı da sana benzer" falan dedi mi hiç ?

Not: Evet hala ofisteyim ve canım sıkıldı ondan böyle saçmalıyorum

Ben de bunu düşünüyorum açıkcası o yüzden konu açıp deşifre olmak istemiyorum

Değil mi ya. Mümkün değil şimdiye kadar hiç kimsenin yakalanmaması. Tarikat gibi oldu çünkü burası iyice :))) Ben öyle açtım bir konu sonra biraz da pişman oldum şimdi kesin gidecek ilgili kişilerin kulağına diye. Allahtan onca ay oldu ses seda yok

Ben denk geldim. Elti basmıştı konuyu konu aklımda olsaydı yazardım valla. Ama belki hatırlayan arkadaşlar çıkar.

hahahahah işte bu ya Konu sahibi ne yapmıştı peki?
Yanlış hatırlamıyorsam açtığı konuda kimse konu sahibine destek olmamıştı zaten. Elti de bundan aldığı gazla verip veriştirmişti konu sahibi cevap yazmamıştı sanırım. Valla unuttum ya biri hatırlasa da okusak kesilmiş bir kuzu vardı öyle bir şeyler yazıyordu konuda. En son kaynanam kuzusuz kaldı demişti kopmuştum.

yaaaa sonra 3. sayfa haberi: çılgın elti kuzu yerine talihsiz gelini kapadı

Çocuk bi iki kadınlar kulübü fln dedi kötü kötü baktım garibim sustu neyse ki kv okuma yazma bilmiyo görümce şüpheli veeee elti yohhhh

Çocuk bi iki kadınlar kulübü fln dedi kötü kötü baktım garibim sustu neyse ki kv okuma yazma bilmiyo görümce şüpheli veeee elti yohhhh

Yavruya Kadınlar Klübü'nün çok ayıp bir kelime olduğunu asla büyükler yanında söylenmemesi gerektiğini de öğrettinmi senden rahatı yok. Rahatça yürü sen bacım

Yavruya Kadınlar Klübü'nün çok ayıp bir kelime olduğunu asla büyükler yanında söylenmemesi gerektiğini de öğrettinmi senden rahatı yok. Rahatça yürü sen bacım
Yarın öle yapsam ey olur yoksa başım çok pis belaya girer kv konum yok ama olsun burası benim benim kalacak

Böyle bir endişesi olanlar, farklı detaylar yazabilirler. Mesela biz küçük bir ilçede yaşıyoruz yazabilir büyük bir şehirde yaşarken ya da eşimin 4 tane kardeşi var diyebilir sadece 1 tane varken. Böyle küçük, aslında olmayan ayrıntılar sizi radardan çıkartacaktır

Bence süper taktik ben tuttum bunu :) Hatta kv falan gelip karşına hesap sorarsa "aa anne aşkolsun biz koskoca şehirde yaşıyoruz, bak kadın demiş küçük bir yerden yazıyorum diye. Sen niye üzerine alındın ki sabah akşam gelinine eziyet eden, dedikodusunu yapan, bir geldimi gitmek bilmeyen, oğlunu geline karşı dolduran kadın hakkındaki şikayetleri, aşkolsun sen öyle bi insan mısın? neysen gocundun ki bu kadar" falan deyip kadını iyice deli de edebilir

Hatta olayı anlatırken de değiştirilebilir. Misal kv size gelmiştir, sizde problem çıkmıştır, bunu anlatırken "kv imi aradım hal hatır sormak için, derken laf lafı açtı telefonda tartışma çıktı" şeklinde çevrilebilir ki o kaz yanmasın El birliği ile manyak edeceğiz zamanla, yavaş yavaş

:) konu sahibi açtığı konuyu unutup farklı bir konu açtığında eşimin 1 kardeşi var dese nasıl olur eski konularına bakanlar ama 4 kardeşi vardı diye yazarlar/yazarizsonrada konu sahibini fake ilan edermisiniz

bi konusunda böyle yazar, sonra diğer konusunda başka türlü yazar. araştırmacı kk kadınları boş durmaz yok sen daha önce böyle dememiştin vay sen bizi kandırıyosun, fakesin. mune yetiş diye söylenirler. buda tehlikeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…